Spotify Premium aboneliğinizi iptal etme

Spotify Premium’dan diğer müzik hizmetlerinden birine geçmek veya sadece ücretsiz sürüme geçmek istiyorsanız, Spotify premium aboneliğinizi nasıl iptal edeceğinizi göstereceğiz. Sadece bu basit adımları takip edin.

Spotify en popüler akış hizmetlerinden biri olsa da, elbette başka bir sağlayıcıya geçmek için nedenler var. Kendi müzik kitaplığınızı dinlemeyi, Google Play Müzik, Deezer veya Apple Music’e geçmeyi veya yalnızca Spotify’ın ücretsiz sürümünü kullanmayı tercih etmeyi tercih ederseniz, Spotify Premium aboneliğinizi nasıl iptal edeceğinizi göstereceğiz.

Masaüstü veya mobil cihazlarda Spotify Premium nasıl iptal edilir?

Şu anda, Spotify Premium aboneliğinizi doğrudan Android akıllı telefonunuzdaki veya iPhone’unuzdaki Spotify uygulamasından yönetmek mümkün değildir. Bununla birlikte, mobil veya masaüstü tarayıcınızdan yapabilirsiniz ve nispeten kolaydır.

    PC’nizde veya akıllı telefonunuzda Spotify web sitesini açın ve hesabınıza giriş yapın Profil resminizi (PC) veya sağ taraftaki menüyü (mobil) ve ardından Hesap Planınıza Plan Kaydır’ı tıklayın Plan Değiştir’i ve ardından İptal’i tıklayın. Premium Aboneliğinizi sonlandırmak için Evet ile onaylandı

Hesabınızın abonelik sayfasında, artık ücretsiz hizmete geçene kadar Spotify Premium’u ne kadar süre kullanabileceğinizi görebilirsiniz. Ücretsiz planda oluşturduğunuz çalma listelerine yine de erişebilirsiniz, ancak çalınacak şarkıları açıkça seçemediğiniz kısıtlama ile yaşamak zorundasınız – sadece karıştırabilirsiniz. Ayrıca düzenli olarak sesli reklamlar duyarsınız.

how to cancel spotify

İPhone’da Spotify Premium’u Apple Kimliği ile iptal etme

Apple App Store üzerinden iPhone’da Spotify Premium’a abone olduysanız, hizmeti buradan da iptal etmelisiniz. Bunu iPhone ayarları aracılığıyla da kolayca yapabilirsiniz:

    Ayarlar menüsünü açar ve üstte adınıza dokunun iTunes & App Store’a gidin ve Apple Kimliğinize dokunun Daha sonra Apple Kimliğini Görüntüle düğmesine basın Abonelikler alanına gider ve Spotify’ı seçin Aboneliği iptal et Aboneliğinizi buradan iptal et

Daha sonra hangi müzik akış hizmetini deneyeceğinizden hala emin değilseniz, aşağıdaki piyasadaki en popüler platformları karşılaştırmamıza bir göz atın:

    Android için en iyi müzik akışı uygulamaları

Tips & Tricks

Facebook Twitter