Spotify Samsung Galaxy S10 Plus cihazında çökmeye devam ediyor

Spotify Samsung Galaxy S10 Plus’ınız üzerinde çökmeye devam ederse, bu uygulamada bir sorun olduğu veya ürün yazılımı sorununun bir sonucu olabileceği anlamına gelebilir. Durum ne olursa olsun, bazı temel sorun giderme prosedürleri yapmaya istekli olduğunuz sürece bu sorunu her zaman düzeltebilirsiniz.

Bu yazımda, Spotify ile Galaxy S10 Plus’ınızla ilgili sorunları gidermede size yol göstereceğim. Her olasılığını göz önünde bulunduracağız ve uygulamanın neden çökme nedenini belirleyene kadar birer birer göz ardı edeceğiz. Bu şekilde, sorunu çözecek bir çözüm üretebiliriz. Bu cihazın sahiplerinden biriyseniz ve şu anda benzer bir sorundan şikayetçiyseniz, bu makalenin size yardımcı olabileceği için okumaya devam edin.

Her şeyden önce, cihazınızla ilgili başka sorunlarınız varsa, bu cihazla ilgili birkaç sorunu çözdüğümüz için sorun giderme sayfamıza göz atmaya çalışın. Muhtemelen benzer sorunları çözen bir gönderi yayınladık. Şu anda sahip olduklarınızla benzer semptomları olan ve bulmaya çalıştığımız çözümleri kullanmaktan çekinmeyin. Sizin için çalışmıyorlarsa veya hala yardımımıza ihtiyacınız varsa, anket formumuzu doldurun ve bize ulaşmak için gönder düğmesine basın.

Spotify Galaxy S10 Plus’ta çökmeye devam ediyor

Kilitlenmeye devam eden üçüncü taraf uygulamaların önbelleklerinde veya veri dosyalarında bazı sorunlar olabilir ve bu tür bir sorun oldukça can sıkıcı olsa da düzeltilmesi zor değildir. Spotify’ın cihazınızda çökmesini engelleyen sorunu denemek ve düzeltmek için bu prosedürleri izleyin…

İlk çözüm: Önce telefonunuzu yeniden başlatmaya zorlayın

Bir aksaklığın meydana geldiği ve bir uygulama çökmesine neden olduğu zamanlar vardır ve Spotify’ın Galaxy S10 Plus’ınıza çarpmaya devam etmesinin nedeni bu olabilir. Bununla birlikte, yapmanı istediğim ilk şey cihazınızı yeniden başlatmaya zorlamak. Bu, telefonunuzun hafızasını tazeleyecek ve tüm uygulamalarını ve servislerini yeniden yükleyecektir. Sorun küçük bir aksaklıktan kaynaklanıyorsa, bu prosedür sorunu çözecektir.

  Ses kısma düğmesini basılı tutun ve bırakmayın. Şimdi ses kısma düğmesini basılı tutarken güç tuşunu basılı tutun. Ekranda Galaxy S10 Plus logosu görünene kadar iki tuşu da basılı tutun.

Telefonunuzun aktif olmasını bekleyin ve Spotify’ı açın ve hala çöküp çökmediğini görün. Hala devam ederse, bir sonraki çözüme geçin.

Samsung Galaxy S10 Plus “Maalesef, Ayarlar durdu”

İkinci çözüm: Spotify’ı düzeltmek için önbelleği temizleyin.

Önbellek bozulduğunda zamanlar vardır ve bu gerçekleştiğinde, uygulama çökmesine de neden olur. Önbellek, uygulamayı açtığınızda uygulamanın sorunsuz çalışmasını sağlamak için bellenim tarafından oluşturulan küçük dosyalar topluluğudur. Sistemin yeni bir önbellek oluşturması için silmeyi deneyin. İşte Galaxy S10 Plus’ınızda nasıl yapıldığı:

  Bildirim panelini aşağı çekmek için ekranın üstünden aşağı kaydırın. Sağ üst köşedeki Ayarlar simgesine dokunun. Aşağı kaydırın ve Uygulamalar’a dokunun. Spotify’da bulun ve dokunun. Önbelleği temizle öğesine dokunun.

Bundan sonra, Spotify’ın işlemden sonra hala çökmeye devam edip etmediğini görmek için uygulamayı açın.

Üçüncü çözüm: Spotify uygulamasının açık verileri

Önbelleği temizlemek sorunu çözmediyse, bir sonraki yapmanız gereken verileri temizlemektir. Bu, uygulamayı fabrika ayarlarına geri döndürür, ancak varsa indirme dosyalarınızı da sileceği için dikkatli olun. Bu noktada, başka seçeneğiniz yok ve bu prosedürün bu sorunu çözme olasılığı daha yüksek. İşte böyle yapılır:

  Bildirim panelini aşağı çekmek için ekranın üstünden aşağı kaydırın. Sağ üst köşedeki Ayarlar simgesine dokunun. Aşağı kaydırın ve Uygulamalar’a dokunun. Spotify’da bulun ve dokunun. İşlemi onaylamak için Verileri temizle ve Tamam’a dokunun.

Bundan sonra, hafızasını yenilemek için telefonunuzu yeniden başlatın ve Spotify’ın bundan sonra hala çökmeye devam edip etmediğini görmek için uygulamayı açın. Hala devam ederse, bir sonraki çözüme geçin.

Dördüncü çözüm: Spotify’ı kaldırın ve yeniden yükleyin

Bir sorunun bunun uygulama ile olan uyumluluk sorunlarından kaynaklandığı zamanlar vardır ancak bu prosedür bunu kapsayacağı için endişelenmeyin. Önbelleği ve verileri temizledikten sonra ve Spotify hala çökmeye devam ediyor, ardından uygulamayı ve tüm dosyaları ve diğer hizmetlerle olan ilişkilerini kaldırmak için kaldırma zamanı. Yeniden yükledikten sonra, en yeni sürümü kullandığınızdan emin olabilirsiniz. İşte bunu nasıl yapıyorsunuz:

  Giriş ekranından, Uygulamalar tepsisini açmak için boş bir yere kaydırın. Ayarlar> Uygulamalar öğelerini seçin ve Spotify öğesine dokunun ve UNINSTALL> OK öğelerine dokunun. Hafızasını yenilemek için telefonunuzu yeniden başlatın. Bir kez aktif hale geldiğinde Play Store’u açın. Spotify arayın ve ardından kurun.

Bu prosedürün sorunu çözeceğine eminim. Ancak, Spotify bundan sonra sürekli çökmeye devam ederse, sorunun yalnızca bir ürün yazılımı sorunu nedeniyle olması muhtemeldir. Bu durumda, bir sonraki çözüme geçin.

Samsung Galaxy S10 Plus “Messenger durdu” hatası veriyor

Beşinci çözüm: Dosyalarınızı yedekleyin ve telefonunuzu sıfırlayın

Eğer diğerleri başarısız olursa ve Spotify’ı kullanmanız çok zorsa, dosyalarınızı ve verilerinizi yedeklemeniz biraz zaman alıyor ve ardından telefonunuzu sıfırlıyorsunuz. Bu, telefonu tüm kişisel dosyalarınızı, verilerinizi ve tercihlerinizi silmenin yanı sıra fabrika ayarlarına döndürür. Bununla birlikte, böyle bir prosedür sorunu kesinlikle çözecektir.

Yedekleme işleminden sonra, sıfırlama işleminden sonra cihazınız kilitlenmeyecek şekilde Google ve Samsung hesaplarınızı kaldırdığınızdan emin olun. Her şey ayarlandıktan ve hazır olduktan sonra, şu adımları izleyin:

  Dahili bellekteki verileri yedekleyin. Cihazdaki bir Samsung hesabına giriş yaptıysanız, Hırsızlığa karşı koruma özelliğini etkinleştirdiniz ve ana sıfırlamayı bitirmek için Samsung kimlik bilgilerine ihtiyacınız olacak. Cihazı kapatın. Sesi Aç tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun. Galaxy S10 + logosu göründüğünde tüm düğmeleri bırakın. ‘Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla’yı vurgulamak için Ses kısma tuşuna birkaç kez basın. Seçmek için Güç düğmesine basın. Evet’i vurgulamak için Ses kısma tuşuna basın. Ana sıfırlamayı seçmek ve başlatmak için düğmesine basın. Ana sıfırlama tamamlandığında, ‘Sistemi şimdi yeniden başlat’ vurgulanır. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Umarım bu sorun giderme kılavuzunda Galaxy S10 Plus ile Spotify ile ilgili sorunların çözülmesine yardımcı olursunuz. Sözcüğü yaymamıza yardımcı olursanız seviniriz, bu nedenle yararlı bulduysanız lütfen bu yazıyı paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bunun için bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunlardan her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için, yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak, ya da sadece Facebook sayfamızı beğenerek ya da Twitter’da takip ederek, lütfen kelimeyi yayın.

İLGİLİ POSTLAR:

  Gmail Samsung Galaxy S10 Plus çökmeye devam ediyorSamsung Galaxy S10 Plus WiFi bağlantısı düşmeye devam ediyor Donmuş bir Galaxy S10 Plus çöz