Spotify Samsung Galaxy S10 Plus cihazınızı çökmeye devam ederse ne yapmalı?

Uygulamaların çökmesi ve Samsung Galaxy S10 Plus’ın bazı sahiplerinin, çökmeye devam ettiği bildirilen Spotify’dan şikayet ettiği zamanlar oluyor. Spotify çökmeye devam ederse, “Maalesef, Spotify durdu” hatası alırsınız veya uygulama açtıktan hemen kapanır. Sonra uygulama artık çalma listelerini telefonunuzun gecikmesine neden olarak çalmayacak gibi sorunlar var.

Evet, üçüncü taraf uygulamaları bu tür sorunlara neden olabilir ve çok can sıkıcı olsalar da, düzeltmeleri genellikle oldukça kolaydır. Böyle davranan üçüncü taraf uygulamalar için de geçerlidir. Bu yüzden, bu yazıda, çökmeye devam eden Spotify özellikli Galaxy S10 Plus’ınızla ilgili sorunları gidermek için size yol göstereceğim. Bu yüzden, bu yazı size yardımcı olabileceğinden okumaya devam edin.

Her şeyden önce, cihazınızla ilgili başka sorunlarınız varsa, bu cihazla ilgili birkaç sorunu daha önce ele aldığımız için sorun giderme sayfamıza göz atmaya çalışın. Muhtemelen benzer sorunları çözen bir gönderi yayınladık. Şu anda sahip olduklarınızla benzer semptomları olan ve bulmaya çalıştığımız çözümleri kullanmaktan çekinmeyin. Sizin için çalışmazlarsa veya hala yardımımıza ihtiyacınız varsa, anket formumuzu doldurun ve bize ulaşmak için gönder düğmesine basın.

Spotify Galaxy S10 Plus’ta çökmeye devam ediyor

Bu sorunu çözmek ve Spotify’ın tekrar mükemmel çalışmasını sağlamak istediğinizi anlıyorum ve gerçekten bunu yapabilirsiniz. Ancak, bu kılavuzu izleyerek indirdiğiniz tüm parçaları kaybedebileceğinizi unutmayın, ancak Spotify ile ilgili iyi bir şey daha sonra çevrimdışı kullanım için tekrar indirebilmenizdir. Olduğu söyleniyor, işte Spotify sorununu çözmeyi sürdürmek için yapmanız gerekenler…

İlk çözüm: Önce telefonunuzu yeniden başlatmaya zorlayın

Spotify ilk kez çökmeye başladıysa, bu sadece küçük bir üretici yazılımı sorununun bir sonucu olabilir. Bu durumda, bir zorla yeniden başlatma onu düzeltir. Bu nedenle, sorun gidermenize bu prosedürle başlamanız gerekir…

  Sesi azaltma düğmesini basılı tutun ve bırakmayın. Ses düğmesini basılı tutarken, açma / kapatma tuşunu da basılı tutun. Şimdi, her iki tuşu da 15 saniye boyunca veya Galaxy S10 Plus logosu ekranda görünene kadar basılı tutun.

Telefon başarıyla yeniden başlatıldıktan sonra, Spotify’ın bundan sonra hala çökmeye devam edip etmediğini görmek için uygulamayı açın. Hala devam ederse, bir sonraki çözümü deneyin.

Ayrıca OKUYUN: Samsung Galaxy S10 Plus ‘nem algılandı’ uyarısını göstermeye devam ediyor

İkinci çözüm: Spotify uygulamasının önbelleğini silin

Sistem her uygulama için bir önbellek oluşturur ve bu dosyalar bozulduğunda, uygulamanın kendisi çökmeye veya çalışmayı durdurabilir. Bu Galaxy S10 Plus’ınız için geçerli olabilir, bu yüzden bu olasılığı dışlamak için yapılacak en iyi şey uygulamanın önbelleğini temizlemektir. İşte nasıl…

  Bildirim panelini aşağı çekmek için ekranın üstünden aşağı kaydırın. Ekranın sağ üst köşesindeki Ayarlar simgesine dokunun. Uygulamalar öğesine gidin ve dokunun. Spotify’ı bulup dokunun. Depolama öğesine dokunun. Önbelleği temizle’ye dokunun. Ana ekrana dönün ve Spotify’ı açın.

Spotify bu prosedürden sonra bile çökmeye devam ederse, uygulamayı sıfırlama zamanı gelmiştir.

Üçüncü çözüm: Spotify uygulamasının açık verileri

Bu işlem, indirdiğiniz tüm müzik parçalarını silmenin yanı sıra, uygulamayı varsayılan ayarlarına ve yapılandırmasına geri döndürür. Bu parçaların bir yedeğini oluşturamazsınız ama endişelenmeyin çünkü sorun çözüldüğünde bunları indirebilirsiniz. Spotify’ı sıfırlamak için şu adımları izleyin:

  Bildirim panelini aşağı çekmek için ekranın üstünden aşağı kaydırın. Ekranın sağ üst köşesindeki Ayarlar simgesine dokunun. Uygulamalar öğesine gidin ve dokunun. Spotify’ı bulup dokunun. Depolama öğesine dokunun. Verileri temizle’ye dokunun ve ekranın altındaki Tamam’a dokunun. Ana ekrana dönün ve Spotify’ı açın.

Spotify bu hatayı durdurduysa hata hala devam ediyorsa, sorun düşündüğümüzden daha ciddidir. Ama endişelenme, bunun için bir çözüm var.

DA OKUYUN: Wifi kullanırken Galaxy S10 Plus “internet mevcut olmayabilir” hatası nasıl düzeltilir

Dördüncü çözüm: Spotify’ı kaldırın ve yeniden yükleyin

Uygulamayı yalnızca Play Store aracılığıyla güncellemek yerine, diğer uygulama ve servislerle olan tüm ilişkilerini de kaldırmak için telefonunuzdan tamamen kaldırmak en iyisidir. Lütfen bunu yaptıysanız indirdiğiniz tüm parçaları da sileceğinizi unutmayın. Ancak bu prosedürün bu tür sorunlara karşı çok etkili olduğunu biliyorum. İşte bunu nasıl yapıyorsunuz:

  Bildirim panelini aşağı çekmek için ekranın üstünden aşağı kaydırın. Ekranın sağ üst köşesindeki Ayarlar simgesine dokunun. Uygulamalar öğesine gidin ve dokunun. Spotify’ı bulup dokunun. Kaldır öğesine dokunun ve işleminizi onaylayın. Kaldırma işleminden sonra telefonunuzu yeniden başlatın. Telefon aktif hale geldiğinde, Play Store’u açın. ‘Spotify’ı arayın ve gösterilecek ilk seçeneğe dokunun. Telefonunuza Spotify’ı indirip yüklemek için Yükle’ye dokunun.

Bu işlemden sonra, Spotify’ın tüm bunlardan sonra hala çökmeye devam edip etmediğini ve hala devam ederse, o zaman nihai çözüm zamanı.

Beşinci çözüm: Dosyalarınızı yedekleyin ve telefonunuzu sıfırlayın

Uygulama sorunları her zaman bir ana sıfırlama ile çözülebilir, ancak bu prosedürü, bazı dosyalarınızı ve verilerinizi kaybettiğinizde olası tüm çözümleri tükettikten sonra sık sık öneririz. Ancak bu noktada telefonunuzu sıfırlamaktan başka seçeneğiniz yok. Önemli dosya ve verilerinizin yedeğini aldığınızdan ve ardından kilitlenmeyeceğiniz Google ve Samsung hesaplarınızı telefonunuzdan kaldırın. Her şey ayarlandıktan sonra, telefonunuzu sıfırlamak için aşağıdaki adımları izleyin:

  Cihazı kapatın. Sesi Açma tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun. Galaxy S10 Plus logosu ekranda göründüğünde, tüm tuşları serbest bırakın. Telefonunuz, kurtarma moduna ulaşana kadar önyükleme işlemine devam edecektir. Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla ‘yı vurgulamak için Ses kısma tuşuna birkaç kez basın. Seçmek için Güç düğmesine basın. ‘vurgulanır. Ana sıfırlamayı seçmek ve başlatmak için Güç düğmesine basın. Ana sıfırlama tamamlandığında,’ Sistemi şimdi yeniden başlat ‘vurgulanır. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Umarım Galaxy S10 Plus’ınızı Spotify ile düzeltirken sorununuzu çözmenize yardımcı olabiliriz. Sözcüğü yaymamıza yardımcı olursanız memnun oluruz, bu nedenle lütfen yararlı bulursanız bu yazıyı paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bunun için bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için, yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak, ya da sadece Facebook sayfamızı beğenerek ya da Twitter’da takip ederek, lütfen kelimeyi yayın.

İLGİLİ POSTLAR:

  Samsung Galaxy S10 Plus “Maalesef Chrome durdu” hatası veriyor. Samsung Galaxy S10 Plus “Mesajlar durdu” hatası ile nasıl düzeltilir