Spotify Samsung Galaxy S10 Plus’ta çökmeye devam ediyor

Spotify Samsung Galaxy S10 Plus’ınızda kilitlenmeye devam ederse, uygulamada bir sorun olduğu veya ürün yazılımı sorununun bir sonucu olabileceği anlamına gelebilir. Durum ne olursa olsun, bazı temel sorun giderme prosedürlerini yapmak istediğiniz sürece bu sorunu her zaman çözebilirsiniz.

Bu yazıda, Spotify ile Galaxy S10 Plus sorununuzu giderirken sorununuzu gidermek için size yol göstereceğim. Uygulamanın çökmesinin nedenini belirleyene kadar her olasılığı değerlendireceğiz ve bunları tek tek hariç tutacağız. Bu şekilde, sorunu çözecek bir çözüm formüle edebiliriz. Bu cihazın sahiplerinden biriyseniz ve şu anda benzer bir sorunla karşılaşıyorsanız, bu makale size yardımcı olabileceğinden okumaya devam edin.

Her şeyden önce, cihazınızla ilgili başka sorunlarınız varsa, bu cihazla ilgili birkaç sorunu ele aldığımız için sorun giderme sayfamıza göz atmayı deneyin. Oranlar, benzer sorunları ele alan bir yayın yayınlamış olmamızdır. Şu anda sahip olduğunuzlarla benzer semptomlara sahip olan sorunları bulmayı deneyin ve önerdiğimiz çözümleri kullanmaktan çekinmeyin. Sizin için işe yaramıyorlarsa veya hala yardımımıza ihtiyacınız varsa, anketimizi doldurun ve bizimle iletişime geçmek için gönder’i tıklayın.

Galaxy S10 Plus’ta Spotify çökmeye devam ediyor

Kilitlenmeye devam eden üçüncü taraf uygulamaların önbelleği veya veri dosyalarıyla ilgili bazı sorunları olabilir ve bu tür bir sorun oldukça can sıkıcı olsa da, düzeltilmesi zor değildir. Spotify’ı cihazınızda kilitlenmeye devam eden sorunu denemek ve düzeltmek için bu prosedürleri izleyin…

İlk çözüm: Önce telefonunuzu yeniden başlatmaya zorlayın

Bir aksaklık oluştuğunda ve bir uygulama çökmesine neden olan zamanlar vardır ve bu, Spotify’ın Galaxy S10 Plus’ınızda çökmeye devam etmesinin nedeni olabilir. Bununla birlikte, yapmanızı istediğim ilk şey, cihazınızı yeniden başlatmaya zorlamak. Bu, telefonunuzun belleğini yenileyecek ve tüm uygulamalarını ve hizmetlerini yeniden yükleyecektir. Sorun küçük bir aksaklıktan kaynaklanıyorsa, bu prosedür sorunu çözecektir.

  Ses kısma düğmesini basılı tutun ve bırakmayın. Şimdi, ses kısma düğmesini basılı tutarken açma / kapatma tuşunu basılı tutun. Ekranda Galaxy S10 Plus logosu görünene kadar her iki tuşu da basılı tutun.

Telefonunuzun etkinleşmesini bekleyin ve ardından Spotify’ı açın ve hala kilitlenip kilitlenmediğine bakın. Hala devam ediyorsa, bir sonraki çözüme geçin.

Samsung Galaxy S10 Plus, “Maalesef Ayarlar durdu” gösteriyor

İkinci çözüm: Spotify’ın kilitlenme sorununu düzeltmek için önbelleği temizleyin

Önbelleğin bozulduğu zamanlar vardır ve bu gerçekleştiğinde uygulama çökmesine de neden olur. Önbellek, uygulamayı açtığınızda düzgün çalışmasını sağlamak için ürün yazılımı tarafından oluşturulan küçük dosyaların bir koleksiyonudur. Sistemin yeni bir önbellek oluşturması için silmeyi deneyin. Galaxy S10 Plus’ınızda şu şekilde yapılır:

  Bildirim panelini aşağı çekmek için ekranın üst tarafından aşağı doğru hızlıca kaydırın. Sağ üst köşedeki Ayarlar simgesine dokunun. Aşağı kaydırın ve Uygulamalar’a dokunun. Spotify’ı bul ve dokunun. Önbelleği temizle’ye dokunun.

Bundan sonra, prosedürü yaptıktan sonra Spotify’ın hala çökmeye devam edip etmediğini görmek için uygulamayı açın.

Üçüncü çözüm: Spotify uygulamasının verilerini temizle

Önbelleği temizlemek sorunu çözmediyse, yapmanız gereken bir sonraki şey verileri temizlemektir. Bu, uygulamayı fabrika varsayılanlarına sıfırlar, ancak varsa tüm indirme parçalarınızı da sileceğinden dikkatli olun. Bu noktada, başka seçeneğiniz yok ve bu prosedürün bu sorunu çözme olasılığı daha yüksektir. İşte böyle yapılır:

  Bildirim panelini aşağı çekmek için ekranın üst tarafından aşağı doğru hızlıca kaydırın. Sağ üst köşedeki Ayarlar simgesine dokunun. Aşağı kaydırın ve Uygulamalar’a dokunun. Spotify’ı bul ve dokunun. İşleminizi onaylamak için Verileri temizle’ye ve Tamam’a dokunun.

Bundan sonra, hafızasını yenilemek için telefonunuzu yeniden başlatın ve ardından Spotify’ın bundan sonra da çökmeye devam edip etmediğini görmek için uygulamayı açın. Hala devam ediyorsa, bir sonraki çözüme geçin.

Dördüncü çözüm: Spotify’ı kaldırıp yeniden yükleyin

Bir sorunun uygulamadaki uyumluluk sorunlarından kaynaklandığı gibi zamanlar vardır, ancak bu prosedür bunu kapsayacağından endişelenmeyin. Önbelleği ve verileri temizledikten ve Spotify hala kilitlenmeye devam ettikten sonra, uygulamayı ve tüm dosyalarını ve diğer hizmetlerle olan ilişkilerini kaldırmanın zamanı geldi. Yeniden yükledikten sonra, en son sürümü kullandığınızdan emin olabilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

  Ana ekrandan, Uygulamalar tepsisini açmak için boş bir noktaya hızlıca kaydırın. Ayarlar> Uygulamalar öğesine dokunun ve Spotify öğesine dokunun. KALDIR> Tamam öğesine dokunun. Etkin hale geldikten sonra Play Store’u açın. Spotify’ı arayın ve yükleyin.

Bu prosedürün sorunu çözeceğinden eminim. Ancak, Spotify bundan sonra sürekli çökmeye devam ederse, sorunun sadece bir bellenim sorunundan kaynaklanması mümkündür. Bu durumda, bir sonraki çözüme geçin.

Samsung Galaxy S10 Plus, “Messenger durdu” hatasını gösteriyor

Beşinci çözüm: Dosyalarınızı yedekleyin ve telefonunuzu sıfırlayın

Her şey başarısız olursa ve Spotify’ı kötü bir şekilde kullanmanız gerekiyorsa, dosyalarınızı ve verilerinizi yedeklemek ve telefonunuzu sıfırlamak için biraz zaman ayırmanız gerekir. Bu, telefonu fabrika varsayılanlarına geri döndürür ve tüm kişisel dosyalarınızı, verilerinizi ve tercihlerinizi siler. Ancak, bu prosedür sorunu kesin olarak çözecektir.

Yedekleme işleminden sonra, sıfırlama işleminden sonra cihazınızdan kilitlenmemeniz için Google ve Samsung hesaplarınızı kaldırdığınızdan emin olun. Her şey ayarlandıktan ve hazırlandıktan sonra şu adımları izleyin:

  Dahili bellekteki verileri yedekleyin. Cihazda bir Samsung hesabında oturum açtıysanız Hırsızlığa KarĢı Koruma özelliğini etkinleştirdiniz ve ana sıfırlamayı bitirmek için Samsung kimlik bilgilerinize ihtiyacınız olacaktır. Cihazı kapatın. Sesi Açma tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun ve Galaxy S10 + logosu gösterildiğinde, tüm düğmeleri serbest bırakın. ‘Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla’ seçeneğini vurgulamak için Sesi kısma tuşuna birkaç kez basın. Seçmek için Güç düğmesine basın. Evet’i vurgulamak için Sesi azaltma tuşuna basın. ana sıfırlamayı seçmek ve başlatmak için düğmesine basın. Ana sıfırlama tamamlandığında, ‘Sistemi şimdi yeniden başlat’ vurgulanır. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Bu sorun giderme kılavuzunun Spotify ile Galaxy S10 Plus’ınızı düzeltmenize yardımcı olduğunu umuyorum. Kelimeyi yaymamıza yardımcı olsaydınız çok memnun oluruz, bu yüzden yararlı bulduysanız lütfen bu yayını paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu yüzden bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu, sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için bir kuruş talep etmeyeceğiz. Ancak her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ama aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak veya sadece Facebook sayfamızı beğenerek veya bizi Twitter’da takip ederek kelimeyi yayın.

İLGİLİ YAZILAR:

  Samsung Galaxy S10 Plus’ta Gmail çökmeye devam ediyorSamsung Galaxy S10 Plus WiFi bağlantısı kesilmeye devam ediyor Dondurulmuş bir Galaxy S10 Plus’ı nasıl çözebilirim?