Spotify’da çalma listelerine podcast nasıl eklenir

Spotify güncellendi ve podcast severlere adanmış yeni ve ilginç bir özellik sunuyor. Spotify’da artık podcast’leri müzik çalma listelerinizin bir parçası haline getirebilir ve yalnızca ve yalnızca podcast’lerden çalma listeleri oluşturabilirsiniz. Yeni özelliklerin nasıl çalıştığı aşağıda açıklanmıştır.

Müzik çalma listelerine podcast nasıl eklenir

Spotify müzik çalma listelerinize hareket halindeyken kolayca müzik ve podcast arasında geçiş yapmanıza olanak tanıyan bir podcast eklemek için:

    Akıllı telefonunuzda Spotify uygulamasını açın Bir podcast açın Sağ üst köşedeki üç noktayı tıklayın Çalma listesine ekle’yi seçin Podcast’i eklemek istediğiniz çalma listesini seçin

spotify podcasts

Yeni bir podcast çalma listesi nasıl oluşturulur?

Podcast’lerin seri dinleyicisiyseniz, artık yalnızca ve yalnızca podcast’lerden oluşan çalma listeleri oluşturabilirsiniz. Bu, herhangi bir kesinti olmadan arka arkaya birden fazla podcast dinlemenizi sağlar. İzlenecek prosedür, son adım hariç, pratik olarak yukarıda gösterilenle aynıdır:

    Akıllı telefonunuzda Spotify uygulamasını açın Bir podcast açın Sağ üst köşedeki üç noktayı tıklayın Çalma listesine ekle’yi seçin Yeni bir liste oluşturmak için Yeni çalma listesine tıklayın Çalma listenize bir ad verin ve hemen podcast eklemeye başlayabilirsiniz

spotify podcasts2

Yeni podcast özelliği hem Android hem de iOS için Spotify’da mevcut. Podcast dinliyor musun? Sık kullanılanlarınızı aşağıdaki yorumlar bölümünde paylaşın.

Kaynak: Spotify Haber Odası

Tips & Tricks

Facebook Twitter