Sprint Epic 4g Aşırı Isınma düzeltmek için 5 Yolları

Telefonların şarj olurken aşırı ısınması yaygın bir durumdur. Ancak, ısı seviyesi her telefon, model ve cihaz ile değişir. Bununla birlikte, Samsung Sprint Epic 4G'nin son kullanıcıların cihazlarının şarj edilmesi sırasında aşırı derecede aşırı ısınma yaşadıkları yaygın bir bilgidir. Zaman zaman cihazın kapanması ve şarj etmeyi reddetmesi çok fazladır. Ayrıca, uygulamaların işlemci gibi durması da mümkündür. Böyle bir durumda, takip etmeniz gereken beş düzeltmedir: Sprint Epic 4g'de Aşırı Isınmayı Düzeltmek İçin 5 Yol

 

Ayrıca bkz. Sprint Epic 4G Gönderilemeyen Mesajı Düzeltmek için 5 Yöntem

Sprint Epic 4g Aşırı Isınma düzeltmek için 5 Yolları

1 Şarj cihazınızı kontrol edin

Çoğu durumda, bu sorun kullanımda olan şarj cihazı özellikle cihazınızla uyumlu değilse ortaya çıkar. Orijinal bir şarj aleti kullanmak veya cihazın pimle dolu halde geldiği daha iyi bilinen bir özellik kullanmak, kullanım için tavsiye edilir. Herhangi bir şansı kaybederseniz ya da bozulduğunda veya arızalıysa, güvenilir bir kaynaktan veya mağazadan satın aldığınızdan emin olun.

2 Cihazınızı yeniden başlatın

Bu sorunla karşılaşırsanız cihazınızı yeniden başlatmanız önerilir. Önce telefonunuzu kapatın ve ardından pili çıkarmaya devam edin. Pilin telefonunuzun yanı sıra soğumasını bekleyin ve tekrar takın. Telefonunuzu tekrar açın ve şarj edin. İnşallah, bu sorunu bir daha yaşamayacaksın.

 

 

Sprint Epic 4g Aşırı Isınma düzeltmek için 5 Yolları

 

 

3Factory telefonunuzu sıfırlayın

Bu konuyu Sprint servis merkezine götüren kullanıcılara yapılan incelemeler ve referanslara göre cihazınızı tamamen silmeniz ve yeni satın aldığınız zamanki durumuna geri yüklemeniz tavsiye edilir. İşlemcinizin hızını düşürme eğiliminde olan uygulamaları ve yazılımları kaldırmak, bu sorunun nedenlerinin ardındaki temel nedendir.

4 Gereksiz uygulamaları kaldırın

Fazla uygulamalar, işlemciyi çalıştırır ve dolayısıyla kullanım sırasında aşırı ısınmasına izin verir. Gereksiz tüm uygulamaları kaldırabilir ve sadece kesinlikle ihtiyacınız olanları saklayabilirsiniz. Başka bir şey sadece yükü artırdığı, cihazınızı aşırı ısındığı ve hafızanızı yediği için silinebilir.

5 Kullanmadığınız Uygulamaları Kapatma

Çoğu insan, Sprint Epic 4g'de uygulama kullanmanın büyük hatasını yapıyor ve ardından kullanımdan sonra açık bırakıyor. Bu, telefonunuzu kendi kendine daha fazla veri kullanımı ve ağır harekete zorlar. Sprint Epic 4g üzerindeki herhangi bir uygulamayı bitirdikten hemen sonra, cihazınız aşırı ısınmadan önce cihazı kapattığınızdan emin olun.

Sprint Epic 4g Aşırı Isınma düzeltmek için 5 Yolları