Sprint Epic 4G'nin 5 Dezavantajları ve Avantajları

Bu yazıda, Sprint Epic 4G'nin 5 Dezavantajları ve Avantajları tartışılacaktır. Samsung Sprint Epic 4G yeni özellikler ve sınıflandırmalar için bolca vaat ediyor. Ancak, gerçek hayattaki kullanıcı deneyimlerine gelince, Sprint Epic 4G'nin avantajları ve dezavantajları arasında cömert bir denge var.

Bu telefondaki hızlı şarjı nasıl düzeltebileceğinizi okumadıysanız, lütfen bunu yapın.

Ayrıca bakınız: Htc Evo 4g Yavaş Şarj Sorunu Düzeltmek için 5 Yol

5 Sprint Epic 4G'nin Dezavantajları ve Avantajları

Con: Senkronize olmayan dokunmatik kontrol arka ışığı

Cihazı kullanan kullanıcılar, dokunmatik kontrollerin, ekranın eylemleriyle eşzamanlama yapmayan bir arka ışığı içerdiğini fark etmişlerdir. Bu, arkadan aydınlatmada ve kullanıcının işleminin cihaz tarafından başarılı bir şekilde yürütülmesinde küçük bir zaman farkı olduğunu söyler.

Pro: Hafif

Samsung Sprint Epic 4G'nin ağırlığı oldukça düşük. Kayar klavyenin varlığına rağmen, hala çok hafif. Klavye, hem Samsung hem de diğer şirket modellerinde, cihazın rakiplerine göre oldukça avantaj sağlamasına olanak tanıyor.

Con: İşlemci gecikmesi

Sprint Epic 4G kullanıcıları tarafından deneyimlenen bir başka belirgin dezavantaj, işlemcinin ara sıra gecikmesidir. Eylemler gerçekleştirilecek çok uzun bir süre alır. Bu, uygulamaların Skype veya Stoklar gibi gerçek zamanlı olarak çalışmasını da etkiler. Gecikme çok büyük olmamasına rağmen, hala cihazın verimliliğini azaltır.

Pro: Parlak parlak AMOLED 4 inç ekran

Samsung S serisindeki yarışmacılar arasında Epic 4G baskı, sadece şok edici hafifliği nedeniyle değil. Cihazın ekranı kısaltılmış bir tanesidir. AMOLED ekran, HD çözünürlük, parlak renkler ve kristal netliğinde parlaklık ile tamamlanan klasik bir ekrana sahip, 4 inçlik tam boyuttadır.

Pro: 4G bağlantısı

Pek çok kullanıcının Sprint Epic 4G'yi satın almasının bir başka nedeni de 4G bağlantısından kaynaklanmaktadır. Piyasada bu donanımın sağlanmasında çok fazla cihaz olmadığı için, bu cihaz tarafından sunulanlar gibi birçok avantaj ve özellik yanında, kesinlikle talebini ve piyasa değerini arttırır. Ayrıca, diğer cihazların arıza yapacağı şekilde kullanıcılara sunar. Telefonun 5MP kamera ve 720HD video kaydedici gibi diğer özellikleri, bu telefonun neden hızlı bir şekilde müşteri övgülerinden ve sevgilisinden zevk aldığının diğer nedenleri.