Şubat 2019 için en iyi 9 Taze ve Yeni Android Uygulaması

Aynı eski normal uygulamaları günlük olarak kullanmak sıkıcı bir durum olabilir ve bir Android telefon kullanmanın coşkusunu artırabilir. Yeni uygulamalar ve oyunlar denemeyi sevmemizin nedenlerinden biri de bu. Bu yüzden size yeni ve ücretsiz Android uygulamalarından bir başkasını daha getiriyoruz.

Bu uygulamalar son birkaç ay içinde Play Store'da ortaya çıktı. Bu listedeki her biri kendi yöntemleriyle benzersizdir. Daha fazlasını mı söylemeliyiz? Hemen içeri atlayalım.

1. Gbox – Instagram İçin Araç Seti

Ben hevesli bir Instagram kullanıcısıyım ve başlıklar, yazı tipleri, repost, resim düzenleme vb. Konularında bana yardımcı olacak yaklaşık 4-5 farklı uygulamaya sahibim. Bazen, farklı uygulamalar arasında gezinmek sinir bozucu hale geliyor. Gbox, bu sorunu Instagram araç kutusundan çözmeye çalışıyor.

Bu uygulama diğerleri arasında Kaydırılabilir Panoramalar, No Crop Post, Izgaralar, Repost, gibi bir ton özelliklere sahiptir. Kısacası, çok yönlü. Tüm kendini açıklayıcı özellikleri sayesinde, uygulamayı kullanarak bir brainer. Basitçe ihtiyacınız olan seçeneği seçin ve uygulama geri kalanı boyunca size yol gösterecektir.

Son altı ayda, uygulama geliştiricisi birkaç özellik ekledi ve bu yüzden bu listede bir yeri hak ediyor.

Gbox'ı indir

Also on Guiding Tech
Can I See Who Viewed My Profile on Instagram?

Read More

2. ActionDash

Google Android 9.0 Pie'i duyurduğunda, Digital Wellbeing çok fazla hullabaloo yarattı. Altı ay sonra, bu özellik yalnızca Google Piksel ve Android One serisi telefonlarla sınırlıdır. Öyleyse, Androidinizde de aynı özellikleri elde etmek istiyorsanız, ActionDash en iyi seçeneğinizdir.

Bize Eylem Launcher verdi aynı geliştiriciler tarafından yapılan, bu uygulama size telefon kullanım istatistiklerine açık bir fikir verir.

For now, Digital Wellbeing is available only on Google Pixel and Android One line of phones

Uygulamalar için harcadığınız zamandan günlük aldığınız bildirimlerin sayısına kadar her şeyi tek bir çatı altında bulabilirsiniz. Eğer cep telefonu bağımlılığı ile ilgileniyorsanız ve kullanımınızı azaltmak istiyorsanız ActionDash sahip olması gereken bir uygulama.

Bu uygulama hakkında en iyi şey, kolay anlaşılır bir görsel sunum sağlar. Artı, kullanımı kolaydır. Ekranlar arasında geçiş yapmak için sola / sağa kaydırın.

ActionDash'ı indirin

3. Uzaktan Parmak İzi Kilidini

Telefonunuzun parmak izi sensörüne dokunarak Windows PC'nizin kilidini açtığınızı hayal edin. Kulağa hoş geliyor değil mi? Remote Fingerprint Unlock ile bu harika teknolojinin tadını çıkarabilirsiniz.

Remote Fingerprint Unlock, hem telefon hem de PC aynı Wi-Fi ağına bağlandığında çalışır. Ayrıca, çalışması için PC'nize ilgili Windows programını yüklemeniz gerekir.

Windows Programını İndirin

Uygulamayı ve programı yükledikten sonra, Android uygulamasını açın ve menüyü açmak için sola kaydırın. Şimdi, taramayı başlatmak için Tara (doğru tahmin ettiğiniz) üzerine dokunun. Tarama işlemi tamamlandığında, PC'yi seçin, uygulama hesabınıza ekleyecektir.

Tarama özelliği, ağdaki kilitli bilgisayarları listeleyerek sonuçları atar. Bunu yaptıktan sonra, Windows kimlik bilgilerinizi girmek için Hesap ekle üzerine dokunun.

Şimdi, bu harika uygulamayı test edin ve büyüyü görün!

Uygulamanın Play Store'da ücretsiz. Ancak, yalnızca bir bilgisayarla çalışmak sınırlıdır. Öte yandan, premium sürüm birden fazla bilgisayar eklemenizi sağlar. Ayrıca, kilit açma prosedürünü kolaylaştırmak için ana ekrana bir widget de ekleyebilirsiniz.

Note: Remote Fingerprint Unlock works only when the PC’s screen is in the lock mode. Also, I wouldn’t recommend using this app with public or office computers.

Uzaktan Parmak İzi Kilidini İndirin

4. VHS Kamera Lite

Biliyorum, biliyorum, VHS Video Kamera Lite eski bir uygulama. Bu listeye girmesinin nedeni, Aralık 2018'de Google Play Store'da serbest bırakılmasıydı. Doğru tahmin ettiniz, bu harika uygulama 80s tarzı videoları, o retro VHS kameralardan biri gibi kaliteli çekmenize olanak tanıyor. The Weeknd'deki gibi Hissediyorum müzik videosu.

Uygulamanın arayüzü 80'lerin büyük düğmelerle bile görünmesini sağlıyor. Bazı harika TikTok videoları oluşturmak istiyorsanız, bu almanız gereken bir uygulama. İnan bana, birçok insan sana etkileri hakkında sorular soracak.

VHS Video Kamera Lite'ı İndirin

Also on Guiding Tech

.camp-list-205415{background-image:linear-gradient(to left,rgba(42,0,113,.3),rgba(42,0,113,.8) 50%),url(‘https://cdn.guidingtech.com/imager/media/assets/215097/tiktok_1584714de1996cb973b8f66854d0c54f.jpg?1548943262’);background-size:cover;background-position:center center}

#TikTok

Click here to see our TikTok articles page

5. Klip Bulutu

Cep telefonunuzun ve PC'nizin panolarının sorunsuz çalışmasını hiç istediniz mi? Varsa, Klip Bulut'a Merhaba deyin. Her iki platform arasında mümkün olduğunca sorunsuz kopyalamak için bir Chrome eklentisiyle birlikte çalışan basit bir uygulamadır.

Bu uygulamanın çalışmasını sağlamak için kolaydır. Hem Chrome hem de Android'de aynı Gmail Kimliğini kullanarak giriş yapın. Şimdi, Android'inize bir metin pasajı kopyalayın ve PC'nizdeki Yapıştır kısayoluna (Ctrl + V) basın (ya da tam tersi). Sürpriz!

Bu uygulamanın, kopyaladığınız metnin geçmişini saklamadığını unutmayın. Yeni bir metni kopyaladığınızda, önceki silinir.

Clip Cloud, kopyalanan herhangi bir metni saklamadıklarını iddia ediyor. Metinler şifrelenir ve daha sonra Google Cloud Message üzerinden iletilir.

Pro Tip: Head to Battery Optimization on your phone and select Not optimized to prevent the app from getting killed in the background.

Klip Bulutu İndir

Chrome Uzantısını İndirin

6. Eksi

Ortalama olarak, telefonlarımızda bizi sıkça rahatsız eden 100'den fazla bildirim alıyoruz. Peki, sorunlu ve darmadağın bir zihin nasıl temizlenir? Elbette, Himalayalar üzerinde meditasyon yapmak, orada yaşamadığınız sürece söz konusu değil.

Meditasyon uygulamalarından her zaman yardım alabilirsin. Eksi, dinlenmenize yardımcı olacağını iddia eden yeni bir meditasyon uygulamasıdır.

Akan su, kurbağa kurbağalama, klasik müzik ve yatıştırıcı fısıldayan sesler gibi müzik parçalarının puanlarını içerir. Uygulama arayüzü basit. Sadece kulaklıklarınızı takın, rahatlamak için bir ses parçası seçin.

Eksi, çoğu zaman bir Premium hesaba geçmenizi gerektiren, ancak bazılarının ücretsiz olduğu rehberli kursları da içerir.

Eksi İndir

7. OH Web Tarayıcısı

Chrome ve Firefox gibi normal Android tarayıcıları tek elle kullanım için ideal değildir. Adres çubuğuna erişmek için, iki elinizi de kullanmanız veya telefonun tek elle kullanım moduna geçmeniz gerekir. Sonuçta, telefonun dalmasını istemezsiniz, değil mi?

Geliştirici One Handy, OH adlı basit bir tarayıcıyı tanıtarak bu sorunu çözer.

Tüm kontroller altta oturuyor. Arama yapmak ve sekmeleri açmaktan gizli moda geçmek için baş parmağınızı kullanarak bu şeylerin çoğunu kontrol edebilirsiniz. Gemide ayrıca şık bir PDF çevirici var.

Gezinme, çoğu büyük ekranlı telefonlarda bir sorun olduğundan, sekmeler arasında dolaşmak için yerleşik hareketleri de kullanabilirsiniz. Kısacası, OH her bit modern bir tarayıcıdır. Varsayılan tarayıcınızın düzeninden sıkıldıysanız, buna geçin.

Oh Web Tarayıcısını İndirin

Also on Guiding Tech
3 Impressive Ad Blocking Browsers for Android

Read More

8. S Pro Fotoğraf Makinesi

Telefonunuzun kamerası manuel mod, Portre modu, AR Etiketi ve Güzellik modu gibi gelişmiş özelliklere sahip değilse, S Pro Camera sizin için olanıdır. Tüm bu fantezi özellikler, beklendiği gibi uygulamada çalışır.

AR etiketleri spot üzerindedir ve Güzellik modu da öyledir. Portre modunun kenar tespiti oldukça etkileyicidir. S Pro Camera ayrıca 16 farklı sahne tespit edebilen bir AI moduna sahip olduğunu iddia ediyor.

Ancak, Honor 10 Lite'da test ettiğimizde çerçeveleri doğru algılayamadık.

Bir kamera uygulaması için, arayüz temizdir, ancak küçük ve dikkat çekici simgeler taşır.

Ne yazık ki, bu kamera, tıklanan her fotoğrafa filigran basıyor.

S Pro Kamera indirin

9. Kırmızı Gazeteler

Herhangi bir manuel müdahale olmadan telefonunuzun duvar kağıdının otomatik olarak her saat değiştiğini hayal edin. Intrigued? Varsa, RedPapers uygulamasını yükleyin. Bu şık uygulama ana ekranınızın arka planını sık sık değiştirir. Tüm duvar kağıtlarını seçili bir alt dizinden alarak isimlendirmek için eşsiz bir yaklaşım benimsemiştir.

RedPapers ana ekranınızın arka planını otomatik olarak değiştirir

Ayrıca zamanlama ve altköşe seçimi de özelleştirebilirsiniz. Kırmızı Kağıtlar, görüntülerin sıralama düzenini seçmenizi sağlar. İlgili seçenekleri seçtikten sonra, Servisi Başlat düğmesine basın, uygulama gerisini halleder.

Kötü haber, görüntülerin çözünürlüğünü seçememeniz. Bu nedenle, bir QHD ekranınız varsa, bazı fotoğrafların uzatılmış veya garip bir şekilde hizalanmış görünme olasılığı vardır. Ayrıca, telefonunuzu her yeniden başlattığınızda servisi el ile başlatmanız gerekir.

RedPapers'ı İndirin

Bu bir Sargı!

Bunlar, son birkaç ay içinde piyasaya sürülen en ilginç Android uygulamalarından bazıları. Şu anda GBox ve Oh Browser tarafından boğuldum. Birden fazla ve işlevsel özellikleri tek bir uygulamaya sarmalamak beni yenen şeydi. Ya sen?

Sıradaki: Ocak 2019 için havalı Android uygulamaları listemizi kontrol ettiniz mi? Değilse, aşağıdaki bağlantıyı kontrol edin.