Tamamen ölü olan ve açılmayacak olan Samsung Galaxy A3 ile ne yapmalısınız (kolay adımda)

Bir telefon kendiliğinden aniden ortaya çıkarsa, aniden neden veya sebep olmadan, donanımda bir sorun olabilir. En azından, bu, özellikle tamamen öldüğünde ve artık açılmazsa veya cevap vermezse akla ilk gelen şeydir. Ancak, kişisel olarak bir telefonun yanıt vermeyi durdurduğu sorunlarla karşılaştım, ancak sorun bir yazılım çökme işleminin sonucudur. Bu, bazı okuyucularımıza benzer belirtiler bildiren Samsung Galaxy A3 cihazları sahibi olabilir.

Bu gönderide, telefonunuzu sorun gidermede size yol göstereceğim ve bu sorunla ilk karşılaştığımdan beri, telefonunuzu tekrar hayata döndürecek bir iki çözüm biliyorum. Telefonunuz fiziksel ve / veya sıvı hasarı belirtisi yoksa, çünkü eğer farklı bir hikaye varsa. Dolayısıyla, bu cihazın sahiplerinden biriyseniz ve şu anda benzer sorunlarla karşılaşıyorsanız, bu yazı size bir şekilde yardımcı olabileceğinden okumaya devam edin.

Başka bir şeyden önce, cihazınızla ilgili başka sorunlarınız varsa, bu cihazla ilgili birkaç sorunu daha önce ele aldığımız için sorun giderme sayfamıza göz atmaya çalışın. Oranlar, benzer sorunları ele alan bir gönderi yayınladığımız. Şu anda sahip olduğunuzla benzer semptomlara sahip sorunları bulmayı deneyin ve önerdiğimiz çözümleri kullanmaktan çekinmeyin. Sizin için çalışmazlarsa veya hala yardımımıza ihtiyacınız varsa, anketimizi doldurun ve bize ulaşmak için gönderiye basın.

içindekiler

 • Tamamen ölü olan ve açılmayacak olan Galaxy A3 nasıl düzeltilir?
  • İlk çözüm: Zorunlu Yeniden Başlatma işlemini gerçekleştirin
  • İkinci çözüm: Telefonunuzu şarj edin ve Zorunlu Yeniden Başlatma işlemini tekrar yapın
   • Bizimle iletişime geçin
  • Sesi aşağı ve güç tuşlarını aynı anda 10 saniye veya daha fazla basılı tutun.

  Bunu başarılı bir şekilde yapabilirseniz, telefonunuzun normal şekilde açıldığını görebilirsiniz ve bu sorunun sonu olabilir. Ancak, telefonunuz bunu yaptıktan sonra bile yanıt vermiyorsa, aşağıdakileri yapmayı deneyin:

  1. Sesi kısma düğmesini basılı tutun ve serbest bırakmayın.
  2. Sesi kısma düğmesini basılı tutarken Güç tuşunu basılı tutun.
  3. Her iki tuşun da 10 saniye veya daha fazla basılı tutulması.

  Diğer bir deyişle, temelde ilk işlemi gerçekleştiriyorsunuz, sadece güç düğmesine basıldığından ve ses kısma düğmesinden sonra tutulduğundan emin oluyorsunuz çünkü bunu yapmak, aynı sonucu vermeyecektir.

  Her şeyi doğru yaptığınızdan emin olduktan ve telefonunuz hala yanıt vermiyorsa, sonraki prosedürü yapmayı deneyin.

  İLGİLİ MESAJLAR:

  • Önyükleme döngüsünde takılan bir Samsung Galaxy A3 nasıl onarılır, önyükleme yapmaya devam etmez [Sorun Giderme Kılavuzu]
  • Bootloop girilen ve başlatılamıyor Samsung Galaxy A3 nasıl düzeltilir [Sorun Giderme Kılavuzu]
  • Siyah ekranlı ve yanıt vermeyen Samsung Galaxy A3 nasıl düzeltilir, ancak yumuşak düğmeler yanıyor [Sorun Giderme Kılavuzu]
  • “Maalesef, Google Play Hizmetleri durdu” Samsung Galaxy A3'te sorun olmaya devam ediyor [Sorun Giderme Kılavuzu]

  İkinci çözüm: Telefonunuzu şarj edin ve Zorunlu Yeniden Başlatma işlemini tekrar yapın

  Ürün yazılımı çökmesinin belirtilerinden biri, telefonunuzun şarj cihazına bağlandığında yanıt vermeyeceğidir. Drenajlı bir bataryaya sahip olmak gerçekten ciddi bir sorun olmasa da, telefonunuzun meyve suyunun tükenmesine izin verirseniz, bazı servislerin ve donanım bileşenlerinin çökmesine ve bu durumda da söz konusu olabilir. Bunu ele almak için yapmanız gerekenler:

  1. Şarj cihazını çalışan bir AC prizine takın. Bunun için kablolu bir şarj cihazı kullanın.
  2. Orijinal kabloyu kullanarak telefonunuzu şarj cihazına bağlayın.
  3. Galaxy S9 cihazınızın şarj işaretlerini gösterip göstermediğine bakmaksızın, şarj cihazına 10 dakika bağlı olarak bırakın.
  4. Şimdi Sesi Kısma düğmesine basın ve basılı tutun ve serbest bırakmayın.
  5. Onu basılı tutarken, Güç tuşunu basılı tutun.
  6. Tuşları 10 saniye veya daha fazla basılı tutun.

  Telefonunuz bataryasını gerçekten boşalttıysa ve yazılımı düştüğünde, bu işlemi yaptıktan sonra şimdi yeniden başlatılmalıdır. Ancak, yanıt vermemeye devam ederse ve herhangi bir gelişme fark etmediyseniz, bir teknisyenin sizin için kontrol edebilmesi için onu mağazaya veya mağazaya geri getirme zamanı gelmiştir.

  Bizimle iletişime geçin

  Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu, sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için size bir ücret talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ama aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınıza paylaşarak ya da sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter'da bizi takip ederek kelimeyi yaymayın.

  Ayrıca kontrol etmek isteyebileceğiniz mesajlar:

  • Samsung Galaxy A3'te "Maalesef, Kişiler durdu" hatası görüntüleniyor [Sorun Giderme Kılavuzu]
  • Samsung Galaxy A3'le (2017) “Ne yazık ki, telefon durdu” hatasını gösteren ne yapmalı? [Sorun Giderme Kılavuzu]
  • Samsung Galaxy A3 (2017) cihazınızı “Maalesef, kamera durdu” hatasıyla nasıl giderebilirim [Sorun Giderme Kılavuzu]
  • Samsung Galaxy A3'le (2017) “Ne yazık ki, telefon durdu” hatasını gösteren ne yapmalı? [Sorun Giderme Kılavuzu]
  • Samsung Galaxy A3'te "Maalesef, Kişiler durdu" hatası görüntüleniyor [Sorun Giderme Kılavuzu]