Telefon senin için değil mi? İşte en iyi alternatifler

Akıllı telefonunuzu çiziklerden korumak, ancak kapaklarla ilgilenmemek mi istiyorsunuz? Sizinle aynı fikirdeyim, bazı kapaklar yanımızda bulundurduğumuz devasa cihazların görevlerini çok fazla artırıyor. Endişelenmeyin, alternatif çözümler var ve görmek gerçekten zevkli! Makalemizdeki onlar hakkında her şeyi öğrenin.

  Yeterli! Dev akıllı telefonlardan çok bıktım Gorilla Glass nedir? Her sürüm arasındaki farkları bilmek

Kısayollar:

  Deri dbrand Easyskinz Mobil Giysiler Tampon Rhinoshield

Akıllı telefonunuzu bir cilt ile benzersiz yapın

Ben kapak türü değilim, asla olmadım. İlk akıllı telefonumu aldığımdan beri, aygıtlarımı her zaman düşmelerden korunmaksızın korudum, çünkü bence akıllı telefonlar asla düşmemeli, 1000 dolara mal olan ve kırılganlıklarından şikayet etmeyen bir cihaz kullanıyorsanız çok dikkatli olmalısınız. .

  2018’in en iyi Android telefonları: yıl sonu seçimlerimiz

Çizikler söz konusu olduğunda farklı bir sohbet. Koruma olmadan bunlardan kaçınmak imkansızdır ve akıllı telefonlar “mahvetti” durumunda daha fazla değer kaybetir. Bu yüzden yıllarca cihazlarımın boyutunu büyütmeyen ancak çizilmelere ve aşınmaya karşı koruyucu filmlere ve derilere güvenmeye karar verdim. Yalnızca akıllı telefonları korumakla kalmayıp aynı zamanda onları benzersiz ve kişiselleştiren birçok alternatif çözüm var.

dbrand

Muhtemelen pazardaki en ünlü cilt markalarından biri olan dbrand, son yılların en iyi akıllı telefonları, tabletler, iPad’ler ve hatta Macbook’lar ve Razer’ın bazı dizüstü bilgisayarları için özel yapıştırıcılar üretiyor. Xbox One X, PS4 Pro ve Nintendo Switch gibi oyun konsolları listeden çıkarılmaz.

  İşte Google’ın söylentili oyun konsolunun neden büyük bir hit olabileceğinin nedeni

En basit renkli kaplamalara ek olarak, sadece göze değil, aynı zamanda dokunmaya da kolay olmayan gerçek malzemeleri kullanan bazı özel olanlar da var. Bunların en ünlüsü mermer, deri ve çeşitli ahşap çeşitlerindendir. Bu kaplamalar, cihazlarınızı çizilmelere karşı korumanın yanı sıra, elinizden kaymalarını önleyerek tutuşu arttırır.

  Dbrand web sitesini ziyaret edin

dbrand skin 5

Easyskinz

Daha özgün ve renkli bir şey arıyorsanız Easyskinz sizin için doğru seçim olabilir. Ayrıca, bu durumda deriler, Not 9, iPhone XS, Galaxy S9 ve en popüler oyun konsolları gibi serinin en iyileri için mevcut.

En ünlü markaların yer aldığı metalik kaplamalar var (aşağıdaki fotoğraftaki Rolex’e bakın) ve özel 3D dokular. Ayrıca, bu durumda, çizilmelere karşı koruma sağlanır, nihayet akıllı telefonunuzu evin çok fazla düşünmeden evin çeşitli yüzeylerinde dinlenmeye başlayabilirsiniz.

  Easyskinz web sitesini ziyaret edin

easyskinz

Mobil Donatıcılar

Mobile Outfitters’ın özelliği, bazı bölgelerde fiziksel mağazaların bulunduğu fiziksel varlıktır. Aslında, satış noktalarından birine giderek, cildin doğrudan uzman personel tarafından uygulanmasını isteyebilirsiniz, bunları bükülme riskini almak istemeyenlere ya da yanlış bir uygulama hakkında endişeleniyorsanız yararlı olabilir.

Bazı şeffaf kaplamaların kullanılabilirliği de ilginçtir çünkü akıllı telefonunuzu ışıltılı tasarımı etkilemeden korur.

  Mobile Outfitters web sitesini ziyaret edin

style skins landing page

Bir kaplamanın tasarımı gizlemeden koruması

Kapaklar hakkında konuşurken izin verdiğim tek istisna, tamponlarla ilgili. Sevgili Nexus 4’ümde kullandığım bir tamponu kullandım ve şu anda bir tane iPhone X’e monte ettim. Esasen arkalarında “delinmiş” kapaklar var, akıllı telefonları aynı şekilde darbelere karşı koruyor, ancak tasarımını korumuyor geri. Bahsettiğim derileri ile birlikte mükemmel bir şekilde kullanılabilirler.

Rhinoshield Tamponu

Rhinoshield muhtemelen süper darbeye dayanıklı kapaklarıyla bilinir. Şirketin tüm tecrübesi, güzel tasarımını gizlemeden akıllı telefonunuzu en yıkıcı düşmelerden koruyabilecek bazı tamponların yaratılmasına da aktarılmıştır. Şu anda tampon artı bir cilt kullanıyorum ve bu kombinasyon binlerce farklı renk ve doku kombinasyonunu keşfetmeniz için bir yol sunuyor.

  Rhinoshield sitesini ziyaret edin

skin rhinoshield 01

Akıllı telefonunuzu nasıl koruyorsanız (koruyorsanız)?