Telefonunuzdan Ters Resim Arama Yapma

Çevrimiçi bir resim aramak, Google’ı bunu yapmak için her zaman kullanabileceğinizden oldukça kolaydır. Bazen zaten bir görüntünüz olabilir, ancak bununla ilgili daha fazla bilgi almak isteyebilirsiniz. Telefonunuzdan ters görüntü araması yaparak bunu kolayca yapabilirsiniz. Bunun nasıl yapılacağına ilişkin prosedür oldukça kolaydır ve ihtiyacınız olan tek şey Android cihazınızda yüklü olan Chrome tarayıcısıdır.

Telefonunuzdan Ters Resim Arama Yapma

Buradaki genel fikir, resmi telefonunuzdan Google Resim arama web sitesinin masaüstü sürümüne yüklemek.

    Tarayıcınızda images.google.com adresine gidin. Masaüstü sürümünü almak için istekte bulunmanız gerekir. Chrome’da, Diğer menüsünü açmak için sağ üstteki üç noktaya dokunun. Masaüstü sitesi seçeneğine dokunun. Bir görüntü yükleme seçeneğini almak için kamera simgesine dokunun.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve problemlerinizi bize göndermekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Ve endişelenme, sorularınız için sizden tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuruz ancak hızlı bir cevap vermeyi garanti edemeyiz. Size yardım edebilseydik, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak bu sözcüğü yaymamıza yardımcı olun.