Temmuz 2018 için 7 Heyecanlı ve Yeni Android Oyunlar

Bilim kurgu fantezilerinden ve vahşi hack & slash oyunlarından eğlence dolu galaksiler arası savaşlara kadar – bu yaz, Google Play Store bir sürü yeni oyun ve çocuk gördü, heyecanlılar!

Her ay gelenek olduğu gibi, burada yine Temmuz 2018 için yeni ve heyecan verici yeni Android oyunlarından oluşan yeni bir parti.

Yani, daha fazla ado olmadan, bu oyunları kontrol edelim.

1. Westworld

Konukların robotlarla etkileşime girdiği HBO serisi Westworld'i hatırlıyor musunuz? Eh, Westworld oyunu aynı dizinin Android yorumudur. Değişen zeka ve becerilere sahip tonlarca robot var. Bir stajyer olarak göreviniz parkı yönetmek, robotları yükseltmek ve Tanrı'yı ​​oynamaktır.

Oynanış başlangıçta biraz monoton görünebilir, ancak, bana çok hızlı bağlandığınızı söyleyince bana güvenin. Parayı idare etme, ana bilgisayarlarla etkileşim kurma ve ana bilgisayarları seviyelendirme konusundaki dizginleri öğrendikten sonra sıralanırsınız!

Thr grafikler güzel ve iyi olan şey oyunun ilk birkaç aşamada size yol göstermesi.

Westworld indir

2. AXE.IO – Acımasız Hayatta Kalma Savaşı

AXE.IO sizi koltuğunuzun kenarında tutacak bir kesmek ve çok oyunculu beceri tabanlı oyun. Başparmak kuralı basittir – rakiplerinizi öldürün ve sonuna kadar hayatta kalın.

Grafikler renkli sanat ile muhteşem. Kendinizi bir balta taşıyan büyüleyici ilçe ve lofty kaleler çevresinde koşarken bulacaksınız.

Oyun zor olsa da, kontroller basit ve basittir. Sağ pim, balta sallanmak için kullanılırken sol ped yönü kontrol eder. Sadece baltasını fırlattığınızda, hemen yeni bir tane bulursun.

Indir AXE.IO

3. Aptal Yürüyüşler

Blender çilek esir aldı ve sen, onların sevgili arkadaşı olarak, onları kurtarmak zorunda – Bu temelde Silly Walks arsa. Bir dizi animasyonlu karakterle, havalı ve eğlenceli bir oyun ve mükemmel bir zamanlayıcı olmaya hak kazanıyor.

Tek dokunuşla oynanan bir oyun ve siz de Cupcake, Hot Dog, Noodles, vb. Gibi birçok yürüyüş karakterinin kilidini açmak için merdivene çıktıkça. Ve siz bu sırada bıçak ve tost makinesinden uzak durun.

Silly Walks İndir

4. Karanlık Yükseliyor

Darkness Rises, harika grafikleri harika bir hikaye anlatımıyla harmanlayan bir aksiyon RPG oyunu. İblisler ve devler Rab'bin kalesini ele geçirdiler ve tahmin edebileceğiniz gibi, günü kurtarmak zorundasınız.

Oyun harika ve çeşitli silahlar elde edersiniz. Ve saldırı tarzını seçeceğiniz silahlara bağlı olarak da değişir. Destansı patron dövüşleri ve öldürmesi zor düşmanı olan Darkness Rises, sizi büyüledi.

Warrior, Wizard, Berserker ve Assassin'den seçim yapabileceğiniz dört farklı karakter var. Karaktere dayanarak, güçler değişir. Mesela, Savaşçı daha fazla yumruk ve vuruş yaparak daha fazla hasar veriyor.

Her ne kadar başlangıçta, oyun anlatıları biraz can sıkıcı olabilir, ancak bana sorarsanız, hikayeyi oluşturmak gerekir.

Karanlık Yükselmelerini İndir

5. galaxy savaşçı: uzay savaşları

Galaxy Warrior, steroidler üzerinde Galaxy Attack. Kesinlikle muhteşem grafikler ile bir SHMUP (Shoot 'em up) oyun ve korkutucu patron savaşları ile tamamlandı. Bu oyun hakkında sevdiğim en iyi şey, seçim yapmak için iki kontrol seti vermesidir.

İki elle kontrol (çok daha kolay) veya tek bir el kontrolüne sahip olabilirsiniz, bu biraz karmaşıktır. Harika bir oyun ve çok yakında takılmanızı sağlayacaktır.

Galaxy Warrior indirin

6. Şövalyeler Chronicle

Listemizdeki bir sonraki oyun Knights Chronicle. Animasyonlu bir temaya sahip çevrimiçi bir kart tabanlı RPG oyunu ve Leona'nın ve arkadaşlarının maceralarını takip ediyor. Oyun hem manzara modunda hem de portre modunda oynatılabilir.

Grafikler çok güzel. Ancak, oyun başlamadan önce bir paket paketi indirmesi gerektiğinden, oyunu indirmeden önce Wi-Fi'ye bağlanmak isteyebilirsiniz.

Knights Chronicle indir

7. The Sims Mobile

Ad neredeyse yedi yaşında olmasına rağmen, The Sims Mobile oyunu bu yılın başlarında büyük bir yeniden markalaşma gördü. Aynı zamanda eski oyunlar gibi çalışıyor ve bir Sim giydirip onların hayatlarını gözlerinizle yaşatmanız gerekiyor.

Tek sorun, bu oyunda çok fazla zaman ayırmanız gerektiğidir. Hayatını yaşayarak hayatını yaşadığına emin ol.

Sims Mobile'ı indirin

Sadece oyna!

Yani, bunlar son birkaç ay içinde piyasaya sürülen oyunlardan bazılarıydı. Bunlardan hangisini önce oynayacaksın? Bana soracak olsaydın, Galaxy Warrior senin ilk seçimin olmalıydı.