Temmuz 2018 için 9 Yeni Yeni Android Uygulamaları

İlginç fotoğraf düzenleme uygulamaları, Google'dan bağımsız uygulamalar ile birleştirilmiş harika simge paketleri – son birkaç ay Play Store'daki yeni Android uygulamaları açısından harika oldu.

Temmuz ayının ilk haftası ve yeni ve ücretsiz Android uygulamalarının yepyeni bir listesiyle geri döndük.

Son birkaç ay içinde piyasaya sürülen bu uygulamalar, Android deneyiminizi daha da geliştirecek.

Onları kontrol edelim.

1. Adobe Spark Post

İsminiz biraz garip gelse de, Instagram'da benzersiz hikayeler ve mesajlar göndermeyi seviyorsanız Adobe Spark Post sizin için altındır. Spark, sosyal medya için görsel olarak çekici içerik oluşturmak için bir araçtır. Bu nedenle, bu, gösterişli bir gönderi veya havalı bir Facebook hikayesi olsun, Spark bu tür içeriklerin kolay bir şekilde işlenmesini sağlıyor.

Tercihinize göre özelleştirebileceğiniz çok sayıda hazır şablon içerir. Dahası, kendi fotoğraflarınızı bile ekleyebilirsiniz. Bu uygulama basit ve anlaşılması kolay araçlar ve arayüz ile no-brainer.

Bu özellikler söz konusu olduğunda, Spark diğerlerinin yanı sıra basit kolajlar ve dergi stili grafikler oluşturmanızı sağlar. Dahası, tüm şablonlar düzgün bir şekilde kategorilere ayrılmıştır. Herhangi bir modern uygulamanın tipik özelliği, bir dizi filtre uygulamanıza izin verir.

Sosyal medyaya hazır grafikler ve animasyonlu videolar artık bir öfke haline geldiğinde, bunları Android telefonunuzun konforundan yaratabilirsiniz.

Sosyal medyanın yaşı!

Adobe Spark Post'u İndirin

2. IGTV

Instagram beslemesinin üstündeki turuncu TV şeklindeki düğmeye dikkat edin. Evet, bu IGTV. IGTV, videoları doğrudan telefonunuzdan izleyebileceğiniz ve yükleyebileceğiniz tam ekran dikey uzun biçimli videolara sahiptir.

Bu uygulamaya erişmenin iki yolu vardır. Ya Instagram aracılığıyla veya bağımsız uygulamadan erişebilirsiniz.

IGTV, uygulamayı açtığınız anda videoları (Instagram'da takip ettiğiniz kişilerin) oynatmaya başlar. Popüler sekmesi, tüm IGTV'deki tüm popüler videoların bir koleksiyonudur. Takip eden sekme, izlediğiniz kişiler tarafından paylaşılan videoların bir dökümünü oluşturur.

IGTV indir

3. Google Podcast'leri

Podcast'ler, Google’ın bağımsız bir podcast uygulaması yapma girişimidir. Doğal olarak, dinleme alışkanlıklarınızla eşleşen podcast önerileri geliştirmek için şirket içi tavsiye algoritmalarını kullanır.

Aylık Google Görevler uygulamasına benzer şekilde, bu uygulama da minimalist bir uygulama. For You (İlerleme) bölümü abone olduğunuz podcast'leri listelerken, In Progress (İlerleme) sekmesi ortada kaldığınız şovların listesini görüntüler ve bu sayede yetişmeyi kolaylaştırır.

Bu koleksiyona gelince, bu uygulama diğerleri arasında, The Daily, Modern Love, Bill Simmons Podcast dahil olmak üzere bir pletcastler bolluğuna sahiptir. Bu uygulama hakkında en iyi şey, Google Home gibi Google ürünlerinde senkronize edebilmenizdir.

Geçen ay bağımsız bir başlangıç ​​yapmak için başka bir Google Uygulaması Google Lens oldu.

Google Podcast'lerini İndirin

4. Luver – Icon Pack

Eğer parlak ve renkli ikonlar senin işinse, bahse girerim yeni Luver uygulamasını seveceksin. Ana ekranınızın daha canlı görünmesini sağlayacak şekilde serin, parlak renkli simgeler bir demet özellikleri.

İyi haber şu ki, bu simge paketi neredeyse tüm popüler Android başlatıcılar ile uyumlu (Google Now ve Go Launcher dışında).

Tek yapmanız gereken, başlatıcı ayarlarınızı açmak ve simge paketini uygulamak. Güneş ışığına hoş geldiniz!

Luver'i İndir – Icon Pack

5. 4k duvar kağıdı

4k Wallpaper basit bir duvar kağıdı uygulaması ve şükür ki bu sinir bozucu pop-up reklamlardan birine sahip değil. Duvar kağıdı koleksiyonu güzel ve doğa duvar kağıtları tercih ederseniz, kesinlikle bu uygulamayı bir deneyin vermelisiniz.

Bu uygulama ile benim tek yakınma duvar kağıtları kategorize değildir, yani biraz ilerlemek zorunda kalabilirsiniz. Bu büyük bir anlaşma değil, ama o zaman, bazıları için bir sorun olabilir.

Bunun dışında, Favori sekmesi yıldızlı duvar kağıtlarınızda bir sekmeyi tutar.

4k Duvar Kağıdı İndir

Also on Guiding Tech
17 Incredible and Stunning HD Nature Wallpapers

Read More

6. CARROT Hava Durumu

Sadece uygulamaların snarky olamayacağını düşündüğünüzde, Carrot Weather Play Store'a yapışır. Havuç Hava Durumu (tahmin ettiniz doğru!) Hava durumu uygulaması biraz bükülmüş formda tahminleri sunar. Serin grafikler ve snarky hava yorumları ile, Carrot varsayılan hava uygulaması düz görünüyor tarafından sıkıldıysanız sizin için app.

Ayrıca bir kaç gizli paskalya yumurtası var. Örneğin, Gizli Mekanlar oyununu deneyebilirsiniz. Size bir soru soracak ve haritadaki yeri belirtmeniz gerekiyor.

CARROT Hava Durumu'nu indirin

7. Asla düşünün

Listemizdeki sonraki liste, çevrimiçi video deneyimini yeniden tanımlamayı planlayan bir uygulama olan Neverthink'tir. Neverthink, Reddit ve YouTube'dan videoları derler ve bunları akıllı atlanamaz oynatma listelerine paketler.

En iyi kısım? Tüm içerik kategorize edilir. Bu yüzden, birkaç oyun şovunu veya yemek şovlarını izlemek isteyip istemediğinizi, tek yapmanız gereken bir kategori üzerine tıklamanız ve işte bu!

Neverthink'i indirin

8. Piknik

Sıradışı bir fotoğraf editörü mi arıyorsunuz? Eğer evetse, Pikniğe Merhaba deyin.

Piknik, fotoğraflarınızın ruh halini ve arka planını dönüştürmek için tek bir amacı olan basit bir uygulamadır. Kabarık bulutlardan rüya gibi gün batımına kadar, sıkıcı resimleri inanılmaz kreasyonlara dönüştürmek için geniş bir filtre dizisi vardır.

Pikniği İndir

9. Picai – Akıllı AI Kamera

Son ama en az değil, biz Picai – Akıllı AI Kamera var. Adından da anlaşılacağı gibi, AI yetenekleri ile akıllı bir kamera. Kameranın önündeki sahneyi tanımlar ve bunun için en iyi filtreleri önerir.

En iyi şey, fotoğraf makinesine bir şey atmak ve bunu hemen tanıyabilmek.

Download Picai – Akıllı AI Kamera

Rulo Hazır mısınız?

Bu yüzden, bunlar son birkaç ay boyunca piyasaya sürülen zorlu Android uygulamalarından bazılarıydı. Şu anki favorim Spark Post ve iyi, Guiding Tech'in Instagram sayfasında eylem görmek için hazır olsun!