Temmuz 2019 için En iyi 10 En Yeni ve Ücretsiz Android Uygulamaları

Milenyumların uygulamalara yönelik marka bağlılığı yoktur. Telefonumuzdaki uygulamaları değiştirmeye devam ediyoruz ve bunu oldukça sık yapıyoruz. Buna sadakatsizlik deyin veya yeni uygulamalar keşfetmenin hevesli olduğunu söyleyin, Android telefonlarımızdaki uygulamaları döndürme dürtüsü göz ardı edilemeyecek kadar büyük ve biz Guiding Tech’de bunu çok iyi anlıyoruz.

Top N Best New Android Apps For July 2019 1

İşte bu yüzden, her ay içinizde macera arayanlar için yeni ve taze Android uygulamalarının bir listesini derliyoruz. Şık fırlatıcılardan yardımcı uygulamalara, ekran görüntüleri bulmak için neredeyse her şeyi gizlemeye çalışıyoruz.

Bu ayın listesi farklı değil. Serin bir başlatıcıdan süper kullanışlı bir üretkenlik uygulamasına ve çok iyi bir duvar kağıdı uygulamasına kadar her şeyi bir arada barındırıyor.

Temmuz 2019 için en iyi yeni Android uygulamalarına başlayalım.

1. Pixaloop Enlight

‘Fotoğraflarınıza hayat verin’ – bu, Enlight Pixaloop’un geçtiği sloganı ve gerçekten de öyle. Bu uygulama hayata herhangi bir fotoğraf getirebilir ve oldukça zekice yapar. Bu yüzden, çarpıcı bir şelale veya dönen bulutların görüntüsü olsun, Pixaloop bunlara video hareketleri eklemenize izin verir, böylece resme fazladan bir miktar etki ekler. Instagram altın? Evet efendim!

Oynamak için üç araç verilir – Path, Anchor ve Freeze. Ve iyi bir şey, uygulama proje boyunca size rehberlik etmek için iyi bir rehberle geliyor.

Top N Best New Android Apps For July 2019 17Top N Best New Android Apps For July 2019 2

Aynı kategorideki bazı uygulamaların aksine, bu genellikle grenli görüntüler veya kötü GIF yapmaz. Aşırı bitmiş ve az bitmiş olanlar arasında doğru dengeyi sağlamalısınız ve sıralanacaksınız.

Hala şüphen var mı? Pixaloop sadece 3 haftada 12.000’den fazla kullanıcı incelemesi kazanmayı başardı.

2. Jotform

Telefonunuzun konforunda, piknik yapmak ya da topluluk halinde bir araya gelmek için bir form oluşturmak istediniz mi? Eğer öyleyse, Jotform’un yeni arkadaşın olmasına izin ver.

Top N Best New Android Apps For July 2019 4

Bu harika yeni uygulama sadece formlar oluşturmanıza ve kişiselleştirmenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda bir ton şablonla birlikte gelir. Rezervasyon formlarından talep formlarına ve anket formlarına kadar hepsini yapabilirsiniz.

Jotgform

Jotform’un arayüzü basit ve sezgiseldir; bu, ilk kez çalışanların formlar oluşturmasını inanılmaz derecede kolaylaştırır. Form tamamlandıktan ve paylaşılmaya hazır olduktan sonra, yerleşik Hızlı Paylaşma seçeneğini kullanarak paylaşabilir veya üçüncü taraf yayıncılık seçeneklerinden bazılarını kullanabilirsiniz.

Top N Best New Android Apps For July 2019 6Top N Best New Android Apps For July 2019 7

Bu bir de Embed veya Email gibi standart seçeneklerle birlikte gelir.

3. Müzik Editör

Adından da anlaşılacağı gibi, Müzik Editör, ses parçaları ile sayısız şey yapmanıza olanak sağlayan bir MP3 kesicidir. Evet, Play Store’da sesleri kırpmanıza veya birleştirmenize olanak tanıyan tonlarca uygulama var, bu konuda özel olan nedir?

Peki, bu uygulamanın basit ve düz bir arayüz ekledi. Ne diyorsa onu yapıyor ve hepsi bu.

Top N Best New Android Apps For July 2019 9Top N Best New Android Apps For July 2019 11

Bir ses parçasını kırpmak için ilk düğmeye dokunun ve ardından bir şarkı seçin. Başlangıç ve bitiş noktalarını düzenleyin ve bununla ilgili. Tüm bu dosyalara telefonunuzun yerel dosya yöneticileri aracılığıyla erişebileceksiniz.

Doğrudan uygulamanın kendisinden, telefonunuzun zil sesini ayarlayabilirsiniz. Müzik Düzenleyici, bir işlev seçtiğinizde ortaya çıkan reklamları içerir. Bununla yaşayabilirsen, nezih bir tane.

4. Gölge Başlatıcısı

Shade Launcher, bize Rootless rampasını veren aynı kişi tarafından kullanılıyor. Ve buna benzer şekilde, minimalist ve temiz bir arayüz ile aynı prensibi izler. Bunun dışında küçük uyarlanabilir simge paketleri, besleme kaplaması, kısayollar ve daha fazlasıyla birlikte gelir.

Top N Best New Android Apps For July 2019 18

Bu başlatıcı hakkında sevdiğim şey, uygulama çekmecesindeki kategorizasyon. Kolay erişim için tek yapmanız gereken uygulamaları kategorilere ayırmak. Bunu yapmak için, uygulamaya uzun dokunun, Tercihler> Kategori’yi seçin ve listeden bir tane seçin.

Best New Android Apps For July 2019 5Best New Android Apps For July 2019 6

Bir dahaki sefere ne zaman bir uygulamaya ihtiyacınız olursa, tek yapmanız gereken kategoriyi ve işten seçimi yapmak!

5. Canlı Yazma

Live Transcribe, konuşmayı metne kolayca çevirebilen bir transkripsiyon aracıdır. Erişilebilirlik uygulaması olarak, Google’dan gelen bu uygulama yalnızca konuşmayı kusursuz bir şekilde çevirmekle kalmaz, aynı zamanda diğer uygulamalarda ve araçlarda kullanmak için yazılı metni kopyalamanıza da izin verir.

Top N Best New Android Apps For July 2019 15Top N Best New Android Apps For July 2019 14

Uzun vadede, Google köpek havlaması veya kapı çalması gibi şeyleri gösterebilecek birkaç özellik eklemeyi planlıyor.

6. Aegis Kimlik Doğrulayıcı

İki faktörlü kimlik doğrulayıcı kullanıyorsanız, Aegis Kimlik Doğrulayıcı’ya bir şans vermek isteyebilirsiniz. Bu Authy ve Google Authenticator alternatifi, şifrelerinizi ve simgelerinizi saklayabileceğiniz şifreli bir kasa ile birlikte gelir. Aegis, kasanın AES-256 şifreleme ile güvence altına alındığını iddia ediyor. Ayrıca, kasayı bir parola ile de kilitleyebilirsiniz.

Aegis Authenticator

Bu uygulama hakkında iyi bir şey, onu ayarlarken bile bir şifre gerektiriyor olmasıdır. Bunun dışında, kullanıcı arayüzü göze hoş ve manevra yapmak kolaydır. Jetonlarınızı özel gruplar halinde de gruplandırabilirsiniz. Artı, ihtiyaç ortaya çıkarsa, jetonları dosyalara da aktarabilirsiniz.

7. Bölünmüş Ekran Başlatıcı

Yeni bir seviye üretkenliği kesmek istiyorsanız, Split Screen Launcher tam size göre bir uygulama. Bunun bir başlatıcı olmadığını unutmayın, adından da anlaşılacağı gibi, aynı anda bölünmüş bir ekranda iki uygulamayı başlatan basit ve basit bir uygulamadır.

Best New Android Apps For July 2019 7Best New Android Apps For July 2019 9

İyi olan şey, istediğiniz kadar kısayol ekleyebilmenizdir. Simgeler telefonunuzun ana ekranına yerleştirilir ve yapmanız gereken tek şey, sihrin ortaya çıkmasını görmek için üzerine dokunmaktır.

Bilmeniz gerekirse, Bölünmüş Ekran özelliği, Farklı uygulamalar arasında gezinmek için gereken süreleri kısaltmak için çeşitli senaryolarda (çapraz referanslama, kes / yapıştır işleri, vb.) Kullanabileceğiniz müthiş bir işlevdir.

8. aodNotify

Telefon üreticileri mütevazı LED bildirim ışığını kapattığından, artık gelen bildirimleri takip etmek biraz zorlaştı. Samsung Cihazın sahibiyseniz, şanslısınız. Uygulama geliştiricisi Jawomo, herhangi bir cevapsız bildirimi bildirmek için Android telefonunuzdaki Always on Display ekranını kullanan bir uygulama geliştirmiştir.

Aod Notify 2Aod Notify 1

Dikkat çekici olan şey, ekranı uyandırmayı veya kenar aydınlatmasını etkinleştirmeyi de seçebilmenizdir.

9. Her zaman Akıcı

Hiç yabancı bir dil öğrenmek istediniz mi? Eğer evet ise, Fluent Forever uygulamasına bir şans verebilirsiniz. Bu Duolingo benzeri uygulama kitinde bir ton dile sahip ve diğerlerini yanı sıra Fransız, İtalyanca, Rusça ve İspanyolca dilinden seçebilirsin.

Best New Android Apps For July 2019 3Best New Android Apps For July 2019 4

Öğretme kısmı diğerlerinin yanı sıra videolardan, imla temellerinden oluşur. Ayrıca başlangıç seviyenizi de seçebilirsiniz; dersler buna göre ayarlanmaktadır.

10. PaperSplash

PaperSplash, Unsplash’ı temel alır ve arka planını Unsplash’tan alan birçok duvar kağıdı uygulamasına benzer. Peki diğerlerinden farklı kılan ne?

Yeni başlayanlar için, PaperSplash temiz ve hiçbir reklam ve uygulama içi satın alım yok (daha ne isteyebilirim). İkincisi, arayüz basittir ve gereksiz özellik yoktur.

Top N Best New Android Apps For July 2019 19Best New Android Apps For July 2019 11

Üçüncüsü, ana ekran arka planınız olarak ayarlamadan önce, ana ekranınızın önizlemesini simgelerle yapabilirsiniz. Ayrıca, parlaklığı tercihinize göre de ayarlayabilirsiniz.

Git, hepsini al!

Peki, bu uygulamalardan hangisini alacaksınız? Gölge Başlatıcısı, en sevdiğim uygulamalar listesinde Enlight Pixaloop ile birlikte kalıcı bir yer buldu. Ya sen?

Sıradaki: En iyi Android uygulamalarının geçen ayki sayısını kaçırdınız mı? Aşağıdaki yazıda bulunan uygulamalar hakkında her şeyi okumayın.