TikTok (Musical.ly) Android'deki Videoları İndirme

TikTok (Musical.ly), komik dudak senkronizasyonu videoları yapmayı seven insanlar için altındır. Saçma film diyaloglarından çılgın dans adımlarına kadar, bu video paylaşım uygulaması kısa videoları kullanarak hafif eğlence ile barını yavaş yavaş ve sürekli olarak yükseltti. Böyle komik videolar kaburgalarınızı gıdıkladığınızda arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Dedikleri gibi, paylaşım özellikle (kahkaha dolu, ama gerçek) biliyorum, özellikle kahkaha geldiğinde.

En iyi TikTok ipuçlarını ve püf noktalarını daha önce paylaştık ve keşfedilecek daha çok şey var. Örneğin, TikTok videoları doğrudan Android akıllı telefonunuza indirmenizi sağlar. Bu makalede, bu klipleri cihazınıza kolayca indirecek basit bir ilişki haline getirecek üç seçeneği inceleyeceğiz.

Başlayalım!

1. Dahili Seçenek

Bir videoyu tek seferde kaydetmek istiyorsanız, video indirmek için yerel seçenek iyi çalışır.

1. Adım : İndirmek istediğiniz videoyu açın.

2. Adım : Şimdi sağ alt köşedeki Paylaş simgesine dokunun. Bu herkese açık bir videoysa, Video Kaydet düğmesi görünür olacaktır. Tek yapmanız gereken, üzerine dokunun ve telefonunuzun galerisine kaydedilecektir.

Yani, Android telefonlarda TikTok videoları indirmek bir cakewalk olmalı? Her seferinde değil. Yükleyici, kitleyi yalnızca arkadaşları ve takipçileriyle sınırlıysa videoyu indiremezsiniz.

Pro Tip: You can choose who can download your videos through the Privacy and Safety option in Settings. For now, the app lets you p from the following three options — Everyone, Friends, and Off.

Also on Guiding Tech
How to Slow Down or Speed Up Videos on Android

Read More

2. TikTok Videolarını URL ile İndir

Yukarıdaki yöntem indirilen videolara bir filigran damgasıdır. Ancak, filigranı sevmiyorsanız, üçüncü taraf video indiricileri biçiminde temiz bir çözüm vardır. Play Store'da bu tür videoları mükemmel şekilde indirme iddiasında bulunan pek çok uygulama olsa da, çoğu reklamı yapılan gibi çalışmaz. Daha da kötüsü, bazıları reklamlarla dolu.

Son olarak, uygun adlı Video Downloader bulundu tik tok (evet, bir boşluk var) çalıştı. Basit ve anlaşılır bir arayüze sahiptir ve reklamı olduğu gibi yapar. Tek yapmanız gereken bağlantıyı yapıştırmak ve ilgili videoyu indirmek.

Kullanmak için video bağlantısını videodan kopyalayın. Ardından, tik tok uygulaması için Video İndiriciyi açın, kopyalanan bağlantıyı adres çubuğuna yapıştırın ve İndir'e basın.

Galeri uygulamasını açın ve indirdiğiniz videolarınızı bulacaksınız, filigranı salar. Bu kadar kolay!

App kullanımı ve indirmek için ücretsizdir ve çok arasında en iyilerinden biridir. Ancak, zaman zaman arada sırada bir reklam var. Neyse ki, bunun için akıllı bir çözüm var. Uygulamayı öldürmeyin, bunun yerine tüm videoları toplu olarak indirin. Bu sayede reklamlar sizi rahatsız etmeyecek.

Important Note: Video Downloader can override TikTok’s privacy option and lets you download videos even when the privacy option is not set for everyone. It is your responsibility not to download anything which you should not.

Tik tok için indir Video Downloader

3. Toplu Videoları Alın

Ancak, daha kısa bir yol almak ve kopyala yapıştır işini atlamak veya videoları bir döngü içinde indirmek isterseniz, amacınız için en iyi uygulama TikTok için Video İndirici – Reklamsız.

Hayır, uygulama adını yanlış anlamadım. Görünüşe göre başka bir geliştirici, TikTok'un popülerliği olan bir uygulama ile popülerliğini sürdürmek istiyor. Bu uygulama, manuel çalışmayı kaldırarak ve indirme seçeneğini doğrudan Paylaş menüsüne getirerek bu açığı kapatır.

Tek yapmanız gereken, Paylaş> Daha Fazla'ya dokunun ve Android Share menüsünden seçeneğini belirleyin. İndirme işleminin otomatik olarak başlayacağı uygulamanın ana sayfasına yönlendirilir. Basit, bakın.

Bu şekilde, çevrimdışı günlerde eğlenmenizi sağlamak için istediğiniz kadar video indirebilirsiniz. Ayrıca, sizi rahatsız edecek hiçbir reklam yok. Eklemek için yeni indirilen tüm videolara uygulamanın Galeri bölümünden erişebilirsiniz.

TikTok için Video Downloader İndir – İlan Yok

Cool Fact: Facebook has also launched a similar musical video app named Lasso.

Also on Guiding Tech
6 Best Lyrics Apps for Android

Read More

Bonus Trick

1. Dayanılmaz Bir Video Bulundu

Yeni bir video hayranıyım ve bunu yeniden oluşturmak için sabırsızlanıyorum? Şarkıyı aramak yerine, anında kaydedebilirsiniz.

Sağ alt köşede sizi Album sayfasına götürecek olan dairesel Albüm simgesine basmanız yeterlidir. Şimdi, Record'a bas ve dünyaya sihrini göster.

Eğer bir skeçin sadece bir parçasını yeniden oluşturmak istiyorsanız, TikTok bunu herhangi bir sorun olmadan yapmanızı sağlar. Şarkıyı seçin ve Makas simgesine dokunun.

Şimdi videonuzda istediğiniz bölümleri seçin.

2. Diğerleriyle Duyarsınız

Genel bir profiliniz varsa, hemen hemen herkesin düet istekleri gönderebileceğini bilmelisiniz. Neyse ki düet ortaklarını seçmene izin veren bir ayar var. 'Videomu Kim Tarafından İndirebilirim' ayarına benzer şekilde, bu seçenek Gizlilik ve Güvenlik menüsündedir.

Düet fikrini sevmiyorsanız, sadece Arkadaşlar veya Kapalı seçeneğini seçin.

Git TikTok!

İster aptalca dans meydan okuması, ister havalı oyun karakteri meydan okuma olsun, TikTok videoları bağımlılık ve genellikle ruh hali güçlendirici olabilir. Bununla birlikte, videoları toplu olarak indirmenin de telefonunuzun dahili depolama alanını doldurabileceğini unutmayın. Bu nedenle, özellikle telefonunuzun dahili depolama alanında düşük olması durumunda dikkatli bir şekilde hareket edin.