Top 12 Devil, 4K ve Full HD'de 5 Duvar Kağıdı Ağlayabilir

Capcom'un Şeytan May Cry 5, Şeytan May Cry serisinin beşinci taksit olduğunu. Aksiyon-macera oyunu çoğunlukla üçüncü şahıs nişancı perspektifinde yer alan kes ve eğik çizgi oyununu içeriyor. Beşinci Devil May Cry serisinin hikayesi, Devil May Cry 4 sona erdikten birkaç yıl sonra başladı.

Şeytan avcılığı işinde, Dante'nin patronu, öndeki adam. Annesinin ölümünün öcünü almak için dışarı çıktı. Birkaç yok edici şeytan onu öldürdü ve şimdi Dante her birini avlamak için dışarı çıktı.

Devil May Cry serisi, şeytanları öldürmek için uzun bir kombo saldırıları zincirinin kullanılmasını içeren ağır stilize dövüşler konusunda uzmanlaşmıştır. Ve bu sırada, birkaç öğe toplayın ve daha şaşırtıcı kombinasyonlar için rütbenizi artırın.

Note: All wallpapers are in 4K resolution which you can set in Full HD as well.

1. Gösterişli Silahlar

Yine Dante'nin bisiklete binmek için mükemmel bir görüntüsü, onu bir Moto GP yarışçısı gibi göstermesini sağlıyor. Ama aslında silahını kullanıyor. Başlangıçta, Dante motosikletini istediği zaman silaha çevirebilir.

4K Çözünürlük Duvar Kağıdı indir

2. Şeytanları Avlayan Kadın

Oynanabilir karakterlerden biri Lady (evet, şaka yok). Dante'nin birliğinin bir parçası ve iş demek istiyor. Hanımefendi sinsice anlamsız görevleri başkalarına devredecek ve gerçek lütufa odaklanacaktır. Görünüşü tarafından aldatılmayın.

4K Çözünürlük Duvar Kağıdı indir

3. Femme Fatale

Trish, şu anda çorbaya karışmış yeni oynanabilir karakterlerden biri, Dante ise onu korkunç bir canavardan kurtardı. O iğrenç canavar tüm elbiselerini kaptı, ve nereye gideceğini biliyorsun. Dante hayatını kurtardıktan sonra, Trish şeytan avcısı olmak için reform yaptı.

4K Çözünürlük Duvar Kağıdı indir

4. Sürüdeki İnek

Tıpkı James Bond'un, tüm yetenekli aletlerini ve mahremiyetlerini ona verecek Q'su gibi, Nero bile inek alır. Nico, Nero'nun robot kolu için silah yapan dahidir. Nico'nın görünümü oldukça çekici – süpermodel özelliklere sahip tipik bir inek görünüyor.

4K Çözünürlük Duvar Kağıdı indir

Also on Guiding Tech
Top 10 Epic Game of Thrones Wallpapers [HD, 4K]

Read More

5. Bir Fırtına Geliyor

Nero Kılıç Düzeni için çalışıyor. Sparda'dan devralınan güçlere sahip şeytani bir el taşıyor. Nero'nun gökyüzüne sarkan dev şeytani yaratığa bakan bu ikonik görüntüsü harika. Ayrıca kılıcı da hayranlık uyandırıcıdır.

4K Çözünürlük Duvar Kağıdı indir

6. Ante Yukarı

Yarı iblis Dante, her zaman harekete geçmek için saçma bir şeytan avcısıdır. Demek istediğim, yeni oyunda yakalanan eylem gülünç derecede havalı. Bu duvar kâğıdını al, örneğin Dante'nin bisikletiyle, çocuk oyuncağı gibi görünmesini sağlayan şeytanları kesip attığı yer.

4K Çözünürlük Duvar Kağıdı indir

7. Kötülüğün Yüzü

Şeytanın yüzü gibi başka hiçbir kötülük yoktur. İşte burada şeytani versiyonunda bir Dante fotoğrafı. Bir bakıma, Lucifer ve Dante'nin (şair) Şeytan versiyonuna çok benziyor.

4K Çözünürlük Duvar Kağıdı indir

8. Tarakları öğrenin

Şeytan May Cry 5 akılsız bir kesmek ve eğik çizgi oyunu değil. SSS aşamasına kademeli olarak tırmanmak için Şeytan Kırıcıları ve diğer katil kombinasyonlarını öğrenmelisin. SSS, Smokin 'Sexy Style'ın kısaltmasıdır. Silah kullanıyor olun veya yeteneklerinize güvenin, zaman zaman onları karıştırmak eğlencelidir.

4K Çözünürlük Duvar Kağıdı indir

9. Köprü Hacking

Şeytanlar köprüde bir tehdit yaratmaya başlayacaklar ve genç kahraman, Nero kontrol altına almak için dışarı çıktı. Kırmızı duvar kağıdı – Bu duvar kağıdı, doğru bir isim taşıyan Nero'nun kılıcının muhteşem bir görüntüsü.

4K Çözünürlük Duvar Kağıdı indir

10. kan olacak

Çok az insanın kalbi var ve duvar kâğıdı gibi kanlı bir şeyleri saklamak için içgüdüsel. Onlardan biriyseniz veya bir süre bunu yapmaya cesaret etmek istiyorsanız, bu görüntü başlamak için mükemmel bir yerdir.

4K Çözünürlük Duvar Kağıdı indir

11. Nero'nun Birçok Tonu

Neil Devil May Cry 4'teki çıkışından bu yana Nero, farklı efsanevi kılıçlar ve silahlar kullanarak savaşma yetenekleriyle gelişmiştir. Bu bir neon-esque shot, Nero'nun yeteneklerini bir çerçevede toplar. Ve çocuk, Nero bazı ciddi eylemler yapabilir.

4K Çözünürlük Duvar Kağıdı indir

12. Van

Bu duvar kağıdı çok sinematik. Bir kamyonet, Nero'nun aradığı kırmızı telefon kulübesinin yanında duran Devil May Cry'i okuyan bir neon tabela taşıyor.

4K Çözünürlük Duvar Kağıdı indir

Also on Guiding Tech
Top 13 PUBG Wallpapers in Full HD for PC and Phone

Read More

Şeytan Ağlayacak

Şeytani May Cry 5 oyununun tuhaf eylemini ve harika faktörünü seven oldukça büyük bir izleyici kitlesi var. Yeni oynanabilir karakterlerle, bu sizi aşırı çılgınca olan aşırı uzunluğa götüren hızlı bir aksiyon oyunudur. Ancak, retro dövüş dizilerini yeni bir tada dönüştüren ve zevkli hale getiren her şeyden önce bir aksiyon oyunu.

Devil May Cry 5, PlayStation 4, Xbox One ve PC için şu anda kullanılabilir. Ve bu oyunda ilk olarak hangi karakteri oynayacağınızı merak ediyoruz.

Sıradaki: Apex Legends, yeni ücretsiz oynanış savaşı royale tarzı atıcı. İşte 4K ve Full HD çözünürlükte Apex Legends'ın harika duvar kağıtları.