Top 5 Samsung Galaxy M20 Kılıfları ve Kapakları

Bir sonsuzluk ekranı, çentik ve ince bir profil ile Samsung Galaxy M20, eski kardeşlerinin aksine etkileyici bir tasarıma sahip. Galaxy M20, göz alıcı renklerle birinci sınıf bir görünüm kazandırıyor. Peki ya koruma? Samsung, Asahi Dragontrail camının hasara dayanıklı olduğunu iddia ediyor. Ama gerçekten bir şans almak ister misiniz? Ben değilim!

Çerçeve içermeyen ekranlar hızla yeni normlara dönüştüğünde, telefonlar bugün daha hassas hale geldi. Bu nedenle, dayanıklı bir kasa, yeni bir telefon satın aldıktan sonra yapması gereken ilk yatırımlardan biri olmalı.

Bugün bu yazıda, Samsung Galaxy M20 için en iyi davaların bazılarını sıraladık. Bir göz at.

Also on Guiding Tech
9 Best Samsung Galaxy M20 Camera Tips and Tricks

Read More

1. Casotec Premium Deri Kaplama Kılıfı

satın almak

Casotec Premium Deri Kaplama Kılıfı

Casotec Premium Deri Kaplama Kılıfı, stil ve maddeyi harmanlıyor. Kenarları TPU malzemeden yapılmış ise arka deri bitirmek. Deri kılıfları seven, ancak cüzdan kılıflarını ve kapaklı kılıfları tımar eden insanlar için faydalıdır. Ayrıca, arkadaki doku telefonu daha iyi tutmanıza yardımcı olacaktır.

Bu durumda düğme kapakları yok, bu iyi bir şey. Bazen, bir süre sonra düğme yanıtı, kapakların kalitesizliği ile azalır. Bağlantı parçalarından bahsederken, düzgün ve rahat bir şekilde oturmasını sağlarsınız. Ayrıca, suni deri sırt bu pis lekeleri uzak tutar.

Yapımcılar, köşelerin şok önleyici yastık ile güçlendirildiğini iddia ediyor. Bununla birlikte, ürünün fiyatını göz önünde bulundurarak bir tutam tuzla alırdım. Evet, günlük aşınma ve yıpranmayı önlerdi, ama dünyayı ucuz bir davadan beklemem.

Kullanıcı incelemeleri söz konusu olduğunda, çoğu alıcı durumun görünümünden, hissinden ve formundan memnun.

Casotec Premium Deri Son İşlem Çantası üç renkte mevcuttur – Siyah, Kahverengi ve Koyu Kahve.

2. YuniKase Arka Kapak Samsung Galaxy için M20

satın almak

YuniKase Arka Kapak Samsung Galaxy için M20

Galaxy M20'nizin ince görünümünü koruyan bir kasa arıyorsanız, YuniKase tarafından Arka Kapağa bir göz atın. Şık, ince ve hafif mat dış yüzeyi, lekesiz bir görünüm sağlar. Bu durumda düğme kapakları ile birlikte geliyor. Kasanın içinde toz ve kir oluşmasını önlerken, düğmelerin dokunsal geribildirimini azaltabilirler.

Bunun dışında, kasanın şarj portu, parmak izi sensörü, kulaklık girişi ve diğer şeyler için kesin boşlukları var.

Genel olarak, bu ürün telefonunuzun birinci sınıf görünümüne odaklanmıştır. Bu durum lastik benzeri malzemeden yapılmış ve Flipkart'ta R8188'de fiyatlandırılıyor.

3. Casotec Comfort Grip Silikon TPU Kılıf

satın almak

Casotec Comfort Grip Silikon TPU Kılıf

Bir başka iyi Casotec kapağı, Comfort Grip Silicon TPU Case'dir. Sadece şık bir görünüm vermekle kalmaz, aynı zamanda telefonunuzu daha iyi kavramanıza yardımcı olur. Ayrıca, parmak izi sensöründeki ve kamera modülündeki yükseltilmiş çerçeveler çizilmeyi önler. Tam kapak, ürünü doğanın unsurlarından korur.

Uyum sağlam ve kullanıcı başına Arun Sarathy'e göre, bir eldiven gibi telefona uyuyor.

Kasadaki kesimler, portlara ve sensörlere kolayca erişmek için yeterli alan bırakıyor. Bu durum, çoğu yazının kalitesinden ve sağladığı üstün görünümden etkilendiğinden, (yazarken)% 45'in üzerinde olumlu eleştiriye sahiptir.

Dezavantajı, durumda telefonun genel görünümüne hafif bir yığın ekler.

Casotec Comfort Grip Silikon TPU Kılıf Amazon'da Rs 249'da fiyatlandırılmıştır ve iki renkte mevcuttur – Siyah ve Mavi.

Also on Guiding Tech
Top 8 Apps for Samsung Galaxy M20 to Use It like a Pro

Read More

4. X wox Şeffaf Tampon Kapağı

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, Samsung Galaxy M20 parlak renklerle geliyor ve üzerlerinde durmaları utanç verici. Bu renkleri göstermeyi seviyorsanız, en iyi seçeneğiniz şeffaf bir durum olacaktır.

satın almak

X Wox Şeffaf Tampon Kapağı

X Wox Şeffaf Tampon Kapağı, tüm doğru kutuları kontrol eden iki kasadan biridir (Casotec Soft TPU Arka Çanta). Kasa, düşme ve düşme durumunda brunt taşıyan köşe koruması ile birlikte geliyor. Telefonu yüzüstü tutarken bile ekranı lekelerden korumak için yükseltilmiş kenarlar taşır.

Ürünün en önemli özelliklerinden biri görünüşü, kalitesi ve dayanıklılığıdır ve aynısı kullanıcılar tarafından incelemelerinde dile getirilmiştir.

Yukarıdakilerin yanı sıra, düğmeler dokunsal geribildirim verir. Bu durumda, ter izleri ve iç kısımlardaki toz toplama gibi ortak konuların hala geçerli olacağı belirtilmelidir.

X Wox Şeffaf Tampon Kapağı Rs 169'da fiyatlandırılmıştır.

5. Lokezeep Şeffaf Arka Kapak

satın almak

Lokezeep Şeffaf Arka Kapak

İncelemeye değer bir diğer şeffaf durum Lokezeep Şeffaf Arka Kapak. Köşe korumaları ve daha kalın yan kenarları ile, bu, yukarıdaki X Wox'un kasasına benzer bir görünüm sergiliyor. Uyum sağlam ve doğru yerde kesik kesikler sunar. Yapımcılar ürünün çizilmeye karşı dayanıklı olduğunu iddia ediyorlar, ancak sağlanan herhangi bir kanıt ya da sertifika olmadığı için nefesimi tutmayacağım.

Lokezeep Transparent Back Cover yaklaşık% 72 olumlu derecelendirmeye sahiptir.

Genellikle, Lokezeep ürünlerinin çoğu genellikle iyi değerlendirmeler alır. Bu dava 209 Rs.

Hangisini Satın Alacaksın

Bunlar, Samsung Galaxy M20 için son derece gözden geçirilmiş kapaklardan bazıları. YuniKase kılıfı dışında çoğu Amazon'da bulunur.

Peki, bunlardan hangisini telefonunuz için satın alacaksınız?

Sıradaki: Akıllı telefon aksesuarlarını seçmek zor bir iştir. Aşağıdaki kılavuzumuzda, akıllı telefon aksesuarları alırken aklınızda bulundurmanız gereken bazı seçenekleri araştırıyoruz.