Tüm Google Pixel 4 duvar kağıtları nasıl indirilir

Yeni Google Pixel 4 telefonları, marka tarafından New York’ta düzenlenen özel bir etkinlikte piyasaya sürüldü. Ellerinizi yeni cihazlara almak için beklemeniz gerekebilir, ancak duvar kağıtları zaten indirilmeye hazır hale getirildi. Bunları Android akıllı telefonunuz için nasıl indireceğinizi buradan öğrenin.

Yeni duvar kağıtları Android cep telefonunuz için indirilebilir. Sadece bir Pixel’e değil, diğer akıllı telefonlara da indirilebilirler. Bunu yapmak için bir APK dosyası indirmeniz gerekir, köklü cihazlar için bir sürüm mevcuttur, ancak temel sürüm ARM64 cihazlarındaki çoğu Android 7.0 (ve üstü) kullanıcı için yeterli olmalıdır.

    Google Play Store dışından uygulamalar nasıl yüklenir

Duvar kağıtları animasyonlu ve özelleştirilebilir. Örneğin, ‘Doodle’ duvar kağıdı ile ekrandaki nesnelerle oynayabilirsiniz. “Pusula” denilen yer, pusulanın bu yeri gösterdiği bir yer seçmenizi sağlar. Eğlenceli ve ilginçtirler ve tüm duvar kağıtları Android 10’un yeni karanlık modu ile uyumludur ve hatta otomatik olarak geçiş yapacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

En sevdiğim duvar kağıtlarından bazılarını aşağıda keşfedin:

wallpaper pixel 4

Bu duvar kağıtları size Google’ın yeni akıllı telefonlarının tadını verir. Google Pixel 4 ve Pixel 4 XL, 2019’un ikinci yarısında en çok beklenen amiral gemileri arasında yer alıyor. Yeni Pixel 4 XL ile halihazırda uyguladık. Bununla ilgili her şeyi aşağıdaki bağlantıdan okuyabilirsiniz:

    Google Pixel 4 (XL) uygulamalı incelemesi: sadece bir Android akıllı telefondan daha fazlası

Pixel 4 duvar kağıtları hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin.

Kaynak: Xda Geliştiricileri

Google Pixel 4
Tips & Tricks
Android for Beginners

Facebook Twitter