TV Şovları ve Filmleri İzlemek için En İyi 5 Uygulama

Akış hizmetleri çağında yaşıyoruz. Netflix paketi Amazon Prime ile ikinci sırada yer alıyor. Disney ayrıca, Kasım ayında rakip bir teklif başlatmak için net bir niyeti var.

Tüm bu çevrimiçi video hizmetleri hazır olduğunda, insanlar kablo kesmeyi deniyor ve yalnızca Netflix, Hulu ve Hotstar’ın beğenisine sunulan tekliflere güveniyor.

Cinema 1241422 1920

Abone olduktan ve bir süre kullandıktan sonra, izlemiş olduğunuz tüm şovları ve filmleri hatırlamayı zor bulabilirsiniz. Video servisi bir izleme geçmişi gösterebilir, ancak bu sezgisel bir deneyim değil.

Neyse ki, hem Android hem de iOS uygulama mağazalarında, izlenen içeriğin kaydını tutmak ve buna dayalı öneriler almak için mükemmel TV şovları ve film izleyici uygulamaları var. Bu yazıda, TV şovlarını izlemek için ilk beş uygulamadan bahsedeceğiz.

SeriesGuide

Adından da anlaşılacağı gibi, Seriesguide rehber olarak çalışır ve aynı zamanda medya izleme listenizi izler.

Uygulamaya, pürüzsüz animasyonlar ve iyi tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü sunuyor. Benim tek sorunum bir hamburger menüsü ve uygulama kolay erişilebilir olması için alttaki gezinme çubuğunu takip etmeli.

Seriesui 2Series Guide

İşlevsellikler, izlenen gösterileri izleme, yeni sürümlere göz kulak olma ve medya koleksiyonunu yönetme becerisini içerir.

Cihazlar ve medya merkezleri arasında check-in, yorum, puan ve senkronizasyon yapmak için Trakt.tv ile de bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıca şov ve film izlemek için harcadığınız zamanı görmenizi sağlayan bir istatistik sekmesi de vardır.

Seriesguide InfoSeriesguide Stats

Bu uygulama aynı zamanda karanlık tema desteği sunuyor. Tüm özelliklerin kilidini açmak için birkaç dolara mal olan premium sürüme dahil edilmiştir.

CineTrak

CineTrak farklı web sitelerinde incelemeleri kontrol edenler için bir zorunluluktur. UI hakkında konuşurken, uygulama kaygan ve animasyonlar kullanmak bir zevktir. Bir kez daha, bu da bir hamburger menüsü kullanır.

Cinetravk UiCinetrack Integration

Bu uygulama bile birçok fonksiyona sahip. Verileri senkronize tutmak için Trakt’a giriş yapabilir ve hatta bulut depolama hizmetine kaydolabilirsiniz.

Her şovda anında IMDB, Rotton Domates, Metakritik ve Wikipedia’dan yorumlar ve puanlamalar bulunur.

Cinetrack HamburgerCinetrack Stats

Hatırlatıcılar ekleyebilir ve daha da iyisi olan takvim entegrasyonu, yaklaşmakta olan gösterileri ve filmleri doğrudan takvim akışından görmenizi sağlar.

Buradaki tek gerileme, fonksiyonların çoğuna erişmek için ödeme yapmanız gerektiğidir. Bunun için para ödemeye değer olduğuna inanıyorum. Pro sürümü 2,99 $ için tüm özelliklerin kilidini açar.

TV zamanı

Bu uygulama benim favorim. Birincisi ve en önemlisi, yukarıdaki seçeneklerin aksine, TV Saati hem iOS hem de Android’de kullanılabilir. Her iki uygulama da alt çubuk UI ile aynı tasarım desenini izler.

Tv Time UiTv Time Profile

Herhangi bir sosyal medya hesabını kullanarak giriş yapın; Kişi özel listeler yapabilir, yorumları ve istatistikleri detaylı bir şekilde görebilir.

IMDB derecelendirmesini ve uygulamadaki kullanıcıların yorumlarını görebilirsiniz. Bir kart stili kullanıcı arabirimini izler ve tüm ilgili bilgileri ön tarafta görüntüler.

Tv Time Info

Biri bir serseri olan uygulamadaki izlenen filmleri izleyemez.

Hobi

Hobi, tasarım ve işlevler arasında mükemmel bir denge sağlar. Çapraz platformlu bir uygulamadır ve verileri cihazlar arasında kolayca senkronize eder.

Tasarıma gelince, bu demet arasında en iyisidir. Diğer uygulamaların aksine, verileri yedeklemek için Google hesabı da kullanılabilir.

Hobi ShowsHobi Ui

Keşif menüsünde yeni gösteriler bulabilir ve istatistiklerin menüsünde izleme alışkanlıklarınızın ayrıntılı istatistiklerini görebilirsiniz. Ayrıca bildirimleri özelleştirebilir, hatırlatıcıları ayarlayabilir ve uygulamanın kendisinden IMDB derecelendirmesini görebilirsiniz. Trakt entegrasyonu da mevcuttur.

Hobi StatsHobi Info

Hobi kesinlikle TV şovlarını yönetmekte ve ne yazık ki, izlenen filmleri yönetme yeteneği uygulamada bulunmuyor.

Moviebase

Moviebase, SeriesGuide uygulamasından ipuçlarını alıyor. Her iki uygulama da aynı görünüyor ve aynı şekilde hissediyor. Moviebase hem hamburger menüsünü hem de alt kısımdaki gezinti özelliğini kullanıyor, bu da hoş.

Moviebase UiMoviebase Shows

Uygulamanın benzersiz bir stil benimseyen gösterileri ve film detayları ile mavi bir tema kullanır. Tek sayfadan oyuncuları görebilir, yorumları görebilir, kullanıcı yorumları görebilir ve bilgileri bırakabilirsiniz. Uygulamaya minimum çaba ile maksimum bilgi sunar.

MoviesbaseMoviebase Info

Her zaman olduğu gibi, özel listeler yapabilir, hatırlatıcı ekleyebilir, Trakt’a bağlanabilir ve hatta uygulamadan gizli öğelerin bir listesini yapabilirsiniz.

İzleme Alışkanlıklarınızı İzleyin

Yukarıdaki uygulamalardan birini seçin ve iyi olacaksınız. Hem TV şovlarını hem de filmleri izlemek istiyorsanız, CineTrack veya SeriesGuide veya Moviebase ile gidin. Hobi, platformlar arası işlevselliği arayanlar için mükemmel bir seçimdir. TV Saati, minimum kullanıcı arayüzü ve daha az (ancak yeterli) işlevle basitleştirir.

Sıradaki: Şimdi PC’nizi ve mobil cihazlarınızı Game of Thrones görüntüleri ile giydirmek için mükemmel bir zaman. İşte Thrones duvar kağıtlarının ilk 10 Oyunu.