Twitter düzeltmek için nasıl Samsung Galaxy S10e hata durdu

Samsung Galaxy S10e’un bazı sahipleri, “Maalesef Twitter durdu” hatasıyla ilgili şikayette bulunuyorlar. Bu çok can sıkıcı bir problem, fakat düzeltmesi o kadar da zor değil. Aslında, birkaç işlem yaparak hatadan kurtulabilirsiniz.

Bu yazımda Twitter ile Galaxy S10e’nizi tamir etmenize yardımcı olacağım. Hata geldi. Her olasılığa göz atacağız ve sorunun ne olduğunu belirleyene ve umarım onu çözene kadar birbiri ardına koyacağız. Bu nedenle, bu cihazın sahiplerinden biriyseniz ve şu anda benzer bir sorunla karşılaşıyorsanız, bu makalenin bir şekilde size yardımcı olabileceği için okumaya devam edin.

Farklı bir soruna çözüm arayanlar için, bu telefondaki en yaygın sorunlardan bazılarına değindiğimiz için sorun giderme sayfamıza bakın. Sizinkine benzer sorunları bulmak ve önerdiğimiz çözümleri kullanmak için sayfaya göz atın. Sizin için çalışmıyorlarsa veya hala yardımımıza ihtiyacınız varsa, Android sorunları anketimizden istediğiniz zaman bize ulaşın.

Twitter’ı tamir etmek Galaxy S10e’deki hatayı durdurdu

Twitter gibi popüler bir uygulama açıldığında çöküyorsa, sorun geçici olabilir ancak sorunu çözmek için bazı temel sorun giderme prosedürlerini uygulamanız gerekebilir. Bununla birlikte, Twitter hakkında yapmayı önerdiğim şeyleri burada hatayı durdurdu…

İlk çözüm: Galaxy S10e’nizi yeniden başlatmaya zorlayın

Olası bir uygulama sorununu giderirken, işleme her zaman zorunlu yeniden başlatma ile başlatılması önerilir. Telefonunuzun hafızasını tazeleyecek ve tüm uygulamalarını ve servislerini yeniden yükleyebilecek benzetilmiş bir batarya çıkarma. Bu gibi sorunlara karşı çok etkili bir çözümdür ve işte Galaxy S10e’nizde nasıl yapıldığı:

  Sesi Azalt düğmesini basılı tutun ve henüz bırakmayın. Ses düğmesini basılı tutarken, Güç tuşunu da basılı tutun. Her iki tuşu da 15 saniye boyunca veya Galaxy S10e logosu ekranda görünene kadar basılı tutun.

Telefon başarıyla yeniden başlatıldıktan sonra, uygulamayı açın ve Twitter’ın durduğunu görüp görmediğinizi hala görünüp görünmediğini görün. Hala devam ederse, bir sonraki çözüme geçin.

Ayrıca OKUYUN: Samsung Galaxy S10e WiFi bağlantısı kesilmeye devam ediyor [Sorun Giderme Kılavuzu]

İkinci çözüm: Twitter önbelleğini sil

Bu sorunun nedeninin bozuk bir önbellek olması her zaman mümkündür. Tüm uygulamaların sorunsuz çalışmasına yardımcı olmak için kendi önbellekleri vardır, ancak bu dosyaların bozulduğu zamanlar vardır. Aslında, bu gibi sorunların yaşanmasının en yaygın nedeni budur. Ancak endişelenmeyin, aşağıdakileri yaparak her zaman düzeltebileceğiniz gibi:

  Bildirim panelini aşağı çekmek için ekranın üstünden aşağı kaydırın. Sağ üst köşedeki Ayarlar simgesine dokunun. Öğesine gidin ve ardından Uygulamalar öğesine dokunun. Twitter’ı bulup dokunun. Depolama öğesine dokunun. Önbelleği temizle’ye dokunun.

Bu işlemi yaptıktan sonra Twitter’ı tekrar açın ve Twitter’ın durup durmadığını görünüp görünmediğini görün. Varsa, uygulamayı sıfırlamanın zamanı geldi.

Üçüncü çözüm: Twitter’ı sıfırla

Sıfırlama, uygulamanın veri dosyalarını silmek anlamına gelir. Bu dosyalar ayarları ve kullanıcı tercihlerini içerir. Silindiğinde, sistem yenilerini oluşturacak ancak uygulama varsayılan ayarlarına getirilecektir. Bu sadece Twitter uygulamasıyla ilgili bir sorunsa, o zaman bu prosedür düzeltilmelidir.

  Bildirim panelini aşağı çekmek için ekranın üstünden aşağı kaydırın. Sağ üst köşedeki Ayarlar simgesine dokunun. Öğesine gidin ve ardından Uygulamalar öğesine dokunun. Twitter’ı bulup dokunun. Depolama öğesine dokunun. Verileri temizle ‘ye dokunun ve onaylamak için Tamam’ a dokunun. Telefonunuzu yeniden başlatın.

Bundan sonra, uygulamayı açın ve Twitter’ın durup durmadığını görünüp görünmediğini görün. Hala devam ederse, telefonunuzdan kaldırma zamanı.

Ayrıca OKUYUN: WiFi ağ bağlantısını kesen Samsung Galaxy S10e cihazını düzeltin

Dördüncü çözüm: Twitter’ı kaldırın ve tekrar kurun

Böyle bir sorunun uyumluluk sorunları nedeniyle ortaya çıktığı zamanlar vardır ancak yalnızca uygulamayı güncellemek yerine, yeteri kadar kapsamlı olmak en iyisidir. Bu nedenle, önce firmware ve diğer uygulamalarla olan ilişkilerini kaldırmak için önce Twitter uygulamasını telefonunuzdan kaldırmanız gerekir. İşte bunu nasıl yapıyorsunuz:

  Bildirim panelini aşağı çekmek için ekranın üstünden aşağı kaydırın. Sağ üst köşedeki Ayarlar simgesine dokunun. Öğesine gidin ve ardından Uygulamalar öğesine dokunun. Twitter’ı bulup dokunun. Depolama öğesine dokunun. Verileri temizle öğesine dokunun ve onaylamak için Tamam öğesine dokunun. Uygulamayı telefonunuzdan kaldırmak istediğinizi onaylayın.

Bundan sonra, en son sürüme sahip olduğunuzdan emin olmak için uygulamayı yeniden yükleyin.

  Ana ekrandan, uygulama çekmecesini yukarı çekin. Google Play Store’u bulup dokunun. Arama alanına ‘twitter’ yazın. Twitter’a dokunun ve Yükle’ye dokunun. Yüklemeden sonra Twitter’ı açın.

Çoğu zaman, bu yöntem bu gibi sorunları çözebilecek kadar etkilidir. Bununla birlikte, Twitter’ın bir nedenden dolayı durması durumunda hata gösterilmeye devam edilirse, telefonunuzu sıfırlamaktan başka çareniz kalmaz.

Beşinci çözüm: Önemli dosyaları yedekleyin ve telefonunuzu sıfırlayın

Bu noktaya gelirseniz, telefonunuzu sıfırlamaktan başka çareniz kalmaz. Bu prosedür, uygulama çökmeleri dahil, yazılımla ilgili sorunları çözecektir. Ancak, başka herhangi bir şey yapmadan önce, önemli dosyalarınız ve verilerinizin silinecekleri bir yedek oluşturduğunuzdan emin olun. Yedeklemeden sonra, cihazınız kilitlenmeyecek şekilde Google ve Samsung hesaplarınızı kaldırın.

  Aygıtı kapatın. Sesi Açma tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun. Galaxy S10 + logosu göründüğünde, üç tuşun hepsini de bırakın. Galaxy S10 Plus’ınız Kurtarma Modunda çalışmaya başlar. . Mavi ve sarı metinlerle siyah bir ekran gördüğünüzde, bir sonraki adıma geçin. ‘Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla’yı vurgulamak için Ses kısma tuşuna birkaç kez basın. Seçmek için Güç düğmesine basın.’ Evet ‘vurgulanana kadar Ses kısma tuşuna basın. Master sıfırlamayı seçmek ve başlatmak için Güç düğmesine basın. tamamlandığında, ‘Sistemi şimdi yeniden başlat’ vurgulanır. Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Umarım düzeltmenize ya da Twitter’dan kurtulmanıza yardımcı olabiliriz, Galaxy S10e’nizdeki hatayı durdurdu. Sözcüğü yaymamıza yardımcı olursanız memnun oluruz, bu nedenle lütfen yararlı bulursanız bu yazıyı paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bunun için bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için, yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak, ya da sadece Facebook sayfamızı beğenerek ya da Twitter’da takip ederek, lütfen kelimeyi yayın.

İLGİLİ POSTLAR:

  Samsung Galaxy S10e “Galeri durdu” hatası gösteriyor Samsung Galaxy S10e’nuzu şarj etme ve Kablosuz PowerShareSamsung Galaxy S10e kullanımı “İnternet mevcut olmayabilir” hatası gösteriyor