Twitter Samsung Galaxy A40’ta durmaya devam ediyor. İşte düzeltme.

Özellikle yaygın bir sorun varsa, Twitter için güncellemeler düzenli olarak yayınlanmıştır. Bu, sorunu derhal gidermek ve çözmek içindir. Ancak zaman zaman sorunların ortaya çıkması kaçınılmazdır ve bu sorunlardan en yaygın olanı ‘Twitter durmaya devam ediyor’ hatasıdır. Böyle bir hata Samsung Galaxy A40’ın bazı sahiplerini rahatsız ediyor gibi görünüyor ve aslında bu sorunla karşılaşan bazı okuyucularımızla iletişime geçtik.

Bu sorun giderme kılavuzunda, Samsung Galaxy A40’ınızı ‘Twitter durmaya devam ediyor’ hatasıyla nasıl düzelteceğinizi öğreneceksiniz. Sorunun nedenini belirleyene ve umarım düzeltebilene kadar tüm olasılıkları göz ardı edip birbiri ardına dışlayacağız. Bu cihazın sahiplerinden biriyseniz ve bu sorunla ilgileniyorsanız, size yardımcı olabileceğimiz için okumaya devam edin.

Sorun gidermemize geçmeden önce, farklı bir soruna bir çözüm arıyorsanız, okuyucularımız tarafından bildirilen en yaygın sorunlardan bazılarını zaten ele aldığımız için sorun giderme sayfamıza göz attığınızdan emin olun. Sizinkine benzer sorunları bulun ve önerdiğimiz çözümleri kullanın. Bundan sonra hala yardımımıza ihtiyacınız varsa, Android sorunları anketimizi doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Twitter ile Galaxy A40’da sorun giderme işlemi durmaya devam ediyor

Twitter, önceden yüklenmiş olarak gelen Facebook’tan farklı olarak telefonunuza indirip yüklemeniz gereken üçüncü taraf bir uygulamadır, ancak yine de üçüncü taraf olarak kabul edilir. Demek istediğim, bu uygulama sizi rahatsız etmeye devam ederse ve telefonunuzu düzgün bir şekilde kullanamazsanız, sadece kaldırabilirsiniz ve sorun ortadan kalkacaktır. Ancak, uygulamayı kullanmaya devam edebilmeniz için, durmaya devam eden Twitter’dan kurtulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Tüm söylenenlerle, işte bu konuda yapmanızı önerdiğim şey.

İlk çözüm: Twitter’ı durdurmaya devam etmek için telefonunuzu yeniden başlatmaya zorlayın

Bu hatayla ilk karşılaşmanız durumunda yapmanız gereken ilk şey, telefonunuzu hafızasını yenilemek ve tüm uygulamalarını ve hizmetlerini yeniden yüklemek için yeniden başlatmaya zorlamaktır. Bunu yapmak için, ses kısma ve açma / kapatma tuşlarını aynı anda 10 saniye boyunca veya telefon logoyu ekranda gösterene kadar basılı tutun.

Telefonunuz aktif hale geldiğinde Twitter’ı açın ve mümkünse giriş yapmayı deneyin. Twitter bu uygulamayı açtığınız anda hata veriyorsa, bir sonraki çözüme geçin.

AYRICA OKUYUN: Facebook Samsung Galaxy A40’ta durmaya devam ediyor. İşte düzeltme.

İkinci çözüm: Twitter’ın önbelleğini ve verilerini silin

Bunu yaptığınızda Twitter varsayılan ayarlarına ve yapılandırmasına geri döner ancak aradığınız çözüm bu olabilir. Bu yalnızca uygulamayla ilgili bir sorunsa, Twitter’ın tekrar mükemmel çalışması için bu prosedür yeterli olacaktır. Bu yöntem yalnızca uygulamayı sıfırlamakla kalmaz, aynı zamanda önbelleğini ve verilerini de siler ve değiştirir. Ve işte böyle yapıyorsun:

    Bildirimi aşağı çekmek için ekranın üst tarafından aşağı doğru hızlıca kaydırın. Ekranın sağ üst köşesindeki Ayarlar simgesine hafifçe vurun. Uygulamalar’a gidin ve dokunun. Önbelleği temizle’ye dokunun. Verileri temizle’ye dokunun ve işleminizi onaylamak için ekranın altındaki Tamam’a dokunun.

Bundan sonra, telefonunuzu yeniden başlatın ve uygulamayı açmayı deneyin. Twitter durma hatası bundan sonra bile hala görünüyorsa, uyumluluktan kaynaklanıyor olabilir.

Üçüncü çözüm: Güncelleme varsa Twitter uygulamasını güncelleyin

Büyük şirketler tarafından geliştirilen uygulamalar, sık karşılaşılan sorunları gidermek için düzenli olarak güncellenmektedir. Bu uygulama için bir güncelleme zaten sunulmuş olabilir, bu yüzden yapmanız gereken bir sonraki güncelleme olup olmadığını öğrenmek. İşte böyle yapılır…

    Ana ekrandan Play Store öğesine dokunun. Arama çubuğunun sol tarafındaki Menü simgesine (birlikte istiflenmiş üç satır) dokunun. Uygulamalarım ve oyunlarım üzerine dokunun. Bulabilirseniz, bunun için bir güncelleme var. Sağdaki Güncelle düğmesine dokunun ve işlem tamamlanana kadar bekleyin.

Twitter, kullanılabilir güncellemelere sahip uygulamalar listesine dahil edilmezse, bir sonraki çözüme geçin.

AYRICA OKUYUN: WiFi ağından bağlantıyı kesen Samsung Galaxy A30

Dördüncü çözüm: Twitter’ı kaldırıp yeniden yükleyin

Bununla, uygulamayı cihazınızdan ve tüm önbelleğini, verilerini ve diğer uygulama ve hizmetlerle ilişkisini kaldırabiliriz. Şimdilik iz bırakmadan telefonunuzdan kaldırmamız gerekiyor ve bundan sonra uygulamanın en son sürümünü kullandığınızdan emin olmak için yeniden yüklememiz gerekiyor.

    Ana ekrandan, Uygulamalar tepsisini açmak için boş bir yere kaydırın. Ayarlar> Uygulamalar öğesine dokunun ve Facebook’a dokunun. KALDIR> Tamam seçeneğine dokunun. Etkin hale geldikten sonra Play Store’u açın. ‘Twitter’ı arayın ve yükleyin.

Bu prosedür muhtemelen sorunun uygulamada olması veya bellenim ile ilgili olmaması koşuluyla Twitter’ı durdurmaya devam edecektir. Bununla birlikte, hata tüm bu prosedürleri yaptıktan sonra bile ortaya çıkmaya devam ederse, bunun ürün yazılımı ile ilgili bir sorunun belirtilerinden sadece biri olduğu anlamına gelebilir.

AYRICA OKUYUN: Ölüm Siyah Ekranında sıkışmış Samsung Galaxy A30 için kolay düzeltme

Beşinci çözüm: Galaxy A40’ınızı fabrika ayarlarına sıfırlayın

Sorun gidermemizdeki bu noktada, telefonu sıfırlamak gerekir, çünkü kilitlenebilecek başka uygulamalar da olabilir. Sonuçta, hiç kimse uygulama çökmeleri veya diğer sorunlardan kaynaklanan premium bir telefon kullanmak istemez. Bu nedenle, önemli dosyalarınızı ve verilerinizi yedeklemek için zaman ayırın ve ardından Google ve Samsung hesaplarınızı telefonunuzdan kaldırın. Tüm bunları yaptıktan sonra telefonunuzu sıfırlamak için şu adımları izleyin:

    Sesi Yükselt ve Güç tuşlarını basılı tutun Galaxy A40 logosu gösterildiğinde, üç tuşun tümünü serbest bırakın. Galaxy A40’ınız Kurtarma Moduna girmeye devam edecektir. Mavi ve sarı metinleri olan siyah bir ekran gördüğünüzde, bir sonraki adıma geçin. ‘Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla’ seçeneğini vurgulamak için Sesi azaltma tuşuna birkaç kez basın. Seçmek için Güç düğmesine basın. ‘Evet’ vurgulanana kadar Sesi azaltma tuşuna basın. Ana sıfırlamayı seçmek ve başlatmak için Güç düğmesine basın. tamamlandığında, ‘Sistemi şimdi yeniden başlat’ vurgulanır Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Umarım bu sorun giderme kılavuzu Samsung Galaxy A40’ınızdaki “Twitter durmaya devam ediyor” hatasını düzeltmenize yardımcı olmuştur. Kelimeyi yaymamıza yardımcı olsaydınız çok memnun oluruz, bu yüzden yararlı bulduysanız lütfen bu yayını paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu yüzden bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu, sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için bir kuruş talep etmeyeceğiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak, aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak veya sadece Facebook sayfamızı beğenerek veya bizi Twitter’da takip ederek kelimeyi yayın. Her hafta faydalı videolar yayınladığımız için Youtube kanalımızı da ziyaret edebilirsiniz.