Üretkenliği Artıracak En İyi 15 Android Uygulaması

Gününüzden en iyi şekilde yararlanmanın yollarını mı arıyorsunuz? Bizden ve günden bizden çok şey beklendiğinde tıkanmanın ne kadar kolay olduğunu biliyoruz. Çocuklar, okul, iş, toplantılar, etkinlikler, görevler bunlardan sadece birkaçı. Bunlardan biri bazen bizi o kadar kötü bağlayabilir ki başka eşit derecede önemli şeyleri feda etmekten başka çaremiz kalmaz. Günlük aktiviteler organize etmek tam anlamıyla roket bilimi değildir, ancak başlamak için bazı araçlarınız varsa yardımcı olur. Bugün, yaşamınızdaki verimliliği artırmak için size en iyi 15 Android uygulamasını sunuyoruz. Lütfen bu araçları akıllıca kullanın.

 

Abukai Giderleri

Verimlilik uygulamalarında uzmanlaşmış bir şirket olan Abukai tarafından geliştirilen Abukai Expenses, işletme harcama raporlarınızı karşılamak için tasarlanmış basit ama etkili bir araçtır.

ABUKAI-Expenses-Android-App-Now-Available-via-Verizon-s-V-CAST-Apps-4

Ticari işlemleriniz ve giderleriniz için kağıt makbuzlarınızın olduğunu varsayarak çalışır. Uygulamanın temel amacı, kullanıcının gerçekten yazmadan tüm gerekli bilgileri yakalamanıza yardımcı olmaktır. Bu, daha hızlı rapor oluşturma işlemine dönüşerek size süreçte daha değerli dakikalar sağlar. Makbuz eklemek, fotoğrafını çekmek kadar kolaydır.

Google Play Store’dan Abukai Giderlerini indirin.

 

Any.do

Any.do’nun şu anda var olan en iyi görev yönetimi uygulamalarından biri olduğunu iddia etmek mümkün değil. Sofistike ve hoş bir tasarıma sahip olan bu uygulama, her sabah anında iletme bildirimi yoluyla “an” adı verilen imza stilinde, gün boyunca yapılacak dozunuzu özetliyor.

ku-xlarge

Planlanan faaliyetlerinizi bir gün içinde etiketleyerek (iş, kişisel, hedefler vb.) Etiketleyebilir, ayrıca istediğiniz zamana kadar tarih ve saati belirleyebilirsiniz. Bu uygulama aynı zamanda “Call Grace” yazan listenin Grace adlı bir kişiyi aramak isteyebileceğiniz anlamına geldiğini kabul etme yeteneği gibi dil işleme görevini de yapabilir. Bu listeye dokunursanız, telefon çevirici uygulamanız açılır ve otomatik olarak Grace’in numarasını arar.

Any.do’yu Google Play Store’dan indirin.

 

Asana

İşbirliği, görev ve proje yönetimini bir arada sunan bir uygulama arıyorsanız Asana en iyi seçiminiz.

original

15 kişiye kadar, bulut tabanlı bir araç olduğu gibi bir proje üzerinde de çalışmasına izin veriyor. Ekip üyeleri görevler hakkında yorum yapabilir, son tarihleri değiştirebilir, belgeler ekleyebilir, diğerleri arasında. Eldeki göreve odaklanmanıza yardımcı olur, yalnızca bu belirli görevin sizin dikkatinizi çekmesini sağlar. Diğer tüm görevler daraltılabilir bir sol bölmede kümelenir.

Asana ayrıca, ister evde ister hareket halindeyken projeniz üzerinde çalışmaya devam etmenizi sağlayan bir web uygulaması sunar. Tam web sürümü, ustalaşmak için biraz daha dik bir öğrenme eğrisi gerektirebilir, ancak sınırlı bir süreniz varsa, tamamen mobil versiyonuna devam etmenizi öneririz.

Google Play Store’dan Asana’yı indirin.

 

CloudMagic

Bu alternatif e-posta istemcisi, Yahoo, Exchange, Gmail, Outlook ve IMAP hesapları dahil olmak üzere birçok popüler e-posta servisini desteklemek için tasarlanmıştır. Ama onu rakiplerden ayıran nedir? Cevap, CloudMagic’in sezgisel kontrolleri sayesinde hesaplarınızı verimli bir şekilde yönetmenize izin veren aerodinamik arayüzünde yatıyor.

CloudMagic-Mail-app-for-iPhone-Android

Farklı hesaplarınızdaki tüm e-postalarınızı birleştirilmiş bir gelen kutusunda gösterir ve e-postalarınızı bir esintiyle silip arşivlemenizi sağlar. Bu uygulamanın rakipleri karşısında sahip olduğu bir diğer önemli avantaj, güvenilirliğidir. CloudMagic, pil ömrünün uzaması için mümkün olduğunca az kaynak tüketmek üzere tasarlanmıştır. Bu itme bildirim sistemi büyük hizmetlerle olağanüstü iyi çalışıyor gibi görünüyor. Ayrıca meraklı gözlerin e-postalarınıza erişmesini engellemek için dört basamaklı bir şifre oluşturmanıza izin vererek ekstra bir güvenlik katmanı sunar.

CloudMagic’i Google Play Store’dan indirin.

 

 

Dropbox

Akıllı telefonlar hepimizi amatör fotoğrafçılar haline getirdi ve bu fotoğraflara geri dönüp Dropbox’ı kullanmaktan daha iyi bir yolu yoktu.

dropbox-android

Bu uygulama, yaşamınızdaki değerli anları ve uzaktaki bulut sunucularındaki dosyaları bir cinch’te saklamanıza olanak tanır. Dropbox, fotoğrafları, albümleri ve dosyaları düzenlemeyi ve yönetmeyi kolaylaştıran basit ancak sezgisel bir arayüze sahiptir. Bir web tarayıcısındaki kullanılabilirliği, fotoğraf, video veya belgelerin çeşitli platformlarda paylaşılmasını da kolaylaştırır. Ücretsiz olarak Dropbox’a sahip olabilirken, sadece toplam 2GB verir.

Dropbox’ı Google Play Store’dan indirin.

 

Evernote

Bazen hayatımızda hepimizin dahi anı vardır, bu nedenle dijital bir defterinizi yanınızda bulundurmak isteyebilirsiniz. Evernote cevaptır.

women-app_evernote

Tüm platformlarda erişebileceğiniz bir not alma uygulaması arıyorsanız, bu uygulama mükemmel bir seçimdir. Sahip olduğunuz platform ne olursa olsun, Windows PC, MAC, iOS cihazı, Windows Phone vb. Kullanarak notlarınıza sorunsuzca erişmenizi sağlar. Geçen yılki bazı önemli özellik güncellemeleri ile Evernote, sürekli olarak basit bir not alma aracı olmaktan daha fazlası haline geldi Grup araştırması ve işbirliğine olanak sağlayan sofistike bir uygulama.

Evernote’u Google Play Store’dan indirin.

 

Google sürücü

Dosya ve dokümanları yönetmek, özellikle Google Drive kullanırken bu kadar kolay olmamıştı. Bu uygulama, hareket halindeyken hayatı kolaylaştıran çeşitli seçenekler sunar. Tekliflerine genel bir bakış için bilgisayarınızın web tarayıcısından Google Drive’a erişmenizi tavsiye ederiz.

google-drive-android

Neredeyse her yönüyle web sürümüne benzese de, mobil Google Drive uygulaması Google Asistan’ın beyaz alanını içeren, biraz gözden geçirilmiş bir gezinme paneline açılıyor. Oradan, kaydedilmiş dosyalarınızı veya sizinle paylaşılan dosyaları görebilirsiniz. Mobil uygulama ayrıca yeni e-tablolar oluşturma ve dosya yükleme seçenekleri de sunar. Aynı zamanda iş arkadaşlarınızı, arkadaşlarınızı veya aile üyelerinizi kolayca dosya veya klasörler üzerinde çalışmaya davet edebilirsiniz. Bu, dosyalarınızın düzgün bir şekilde kilitlenmesini sağlamanın harika bir yolundan bahsetmek değildir. Google Drive, sizin için olması gereken bir uygulamadır.

Google Drive’ı Google Play Store’dan indirin.

 

Google Keep

Google’ın uygulama tekliflerine bağlı kalmak istiyorsanız, yapılacaklar uygulamanızın ihtiyacı için en iyi seçim Google Keep olmalıdır.

Android-Wear-Google-Keep

Google Keep, notlarınızı Google Drive ile kusursuz bir şekilde senkronize etmenize olanak sağlar. Daha önce Evernote’un rakibi olarak lanse edilirken, Google Keep kesin olarak basit kaldı ve sadece renkli yapışkan notlar ve hatırlatıcılar oluşturmanın hızlı bir yolunu sunuyor; Google Drive ile çalışmak üzere tasarlandığından, Google Keep’teki notlarınıza başka herhangi bir platformdan da kolayca erişilebilir.

Google Keep’i Google Play Store’dan indirin.

 

LastPass Şifre Yöneticisi

Uzmanlar, her hesabın güvenlik için benzersiz bir şifresine sahip olmasını tavsiye eder. Bu tavsiye bir anlam ifade etse de, hayatımızdan biraz eğlence alır, değil mi? Farklı şifrelere sahip birçok farklı hesabınız varsa, LastPass karmaşık gri maddenizde kaybolmamalarını sağlarken güvenli olmalarını sağlamak için iyi bir yoldur.

124354

LastPass Password Manager uygulaması, kullanıcıların şifrelerini hiç unutmalarını önlemek için tasarlanmıştır. Bunun da ötesinde, bu uygulama Internet Explorer, Safari, Firefox, Chrome vb. Tarayıcılarla da kolayca bütünleşir. Bu, tarayıcınızı kullanmaya devam edebileceğiniz ve hesaplarınızı bir düğmeye dokunarak açabileceğiniz anlamına gelir. Ana arayüz de yeni bir kullanıcı için gezinmek kolaydır.

LastPass Şifre Yöneticisini Google Play Store’dan indirin.

 

Posta kutusu

Stok e-posta istemcisinin yerine geçmek isteyen Gmail kullanıcıları için birinci sınıf bir uygulama. Posta kutusu, e-posta uygulamanızda bulunmayan ve mesajınızla gelen bir mesajın ertelenmesi seçeneği de dahil olmak üzere, daha sonra başa çıkacak zamanınız olana kadar gelen kutunuzda görünmesini engelleyen bazı harika özellikler sunar.

Mailbox-1

Bu uygulama aynı zamanda belirli bir kişinin e-postasını erteleme ve okuyup yanıtlayabileceğiniz akşama kadar ortak kullanıcı eylemlerini “öğrenir”.

Bir Gmail hesabınız yoksa veya gelecekte bir hesap kullanmayı planlamıyorsanız, bunu indirmek için zahmet etmeyin. Posta kutusu şu anda yalnızca Gmail ve iCloud hesaplarını desteklemektedir.

Posta Kutusunu Google Play Store’dan indirin.

 

Bir not

Microsoft’un diğer mobil not tutma uygulamalarına yanıtı olan OneNote, SkyDrive hesabınızla senkronize ediyorsanız iyi çalışır.

onenote-android

Tıpkı Google Keep ve Evernote gibi, OneNote da birden fazla kullanıcının notlara ve belgelere aynı anda erişmesine izin vererek kolay işbirliği sunar. Zaten Windows 8’iniz varsa, OneNote bir zorunluluktur.

OneNote’u Google Play Store’dan indirin.

 

PaperKarma

Bu uygulama yalnızca posta kutunuza kağıt yığınını almaktan kaçınmanıza yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda yalnızca bir resim çekerek doğayı da koruyacaktır.

paperkarma

Kupon kitapları, dergileri, katalogları, beyaz ve sarı sayfaları, el ilanları, vb. Durdurmak için harika bir araçtır. Yapmanız gereken, rahatsız edici önemsiz postaların bir fotoğrafını çekmek, yüklemek ve PaperKarma’nın geri kalanını yapmasına izin vermek. Uygulamayı kullanmak için PaperKarma’dan bir hesabınız olmalıdır.

PaperKarma’yı Google Play Store’dan indirin.

 

Cep

Bu şık uygulama ile favori web sayfalarınızı işaretleyin. Cep, diğer tüm cihazlarda favorilere yer işareti koymanıza ve bunlara erişmenizi sağlar.

best-android-apps-pocket-read-it-later

Gelecekteki tüketiminiz için web sayfalarını, makalelerini, videolarını veya herhangi bir şeyi bir kenara bırakmak istiyorsanız, Pocket kesinlikle yenmek için app. Çevrimdışı önbelleklemeye izin verir; bu, kaydedilmiş yer imlerine internet bağlantısı olmadan da erişebileceğiniz ve günlük sıkıcı işlerle uğraşmanıza yardımcı olacak anlamına gelir.

Sadece bir hesap için kayıt olun ve yer imlerine başlayın!

Google Play Store’dan Cep indirin.

 

Espri

Bu uygulama “mobil çağ için Microsoft Office” bir mobil versiyonu olmayı hedeflemektedir. Eski Google Uygulama Motoru yaratıcısı Kevin Gibbs ve Facebook CTO Bret Taylor tarafından icat edilen Quip, birden fazla kullanıcıya kolay işbirliği ve paylaşım seçenekleri sunuyor.

f-3399-ad7bda08a6

Microsoft Office paketi gibi bir tam kelime işlemci programının bazı önemli özelliklerinden yoksun olmasına rağmen, Quip, kullanıcıların madde imli ve numaralandırılmış listeler oluşturma, fotoğraf ekleme, başlık ekleme vb. Gibi temel yazma görevlerini yerine getirmesine izin verir. , bu uygulamayı atlamak istiyor.

Google Play Store’dan Quip’i indirin.

gündoğumu

Bu orada sadece başka bir takvim uygulaması değil. Sunrise aslında pek çok takvim uygulamasında bulunmayan süper kolay navigasyonla birleştiğinde zarifçe düzenlenmiş bir görünüme sahiptir.

nexusae0_unnamed-210

Neredeyse tüm ana cihazlarda tutarlı bir arabirim sunduğundan Sunrise, Google, iCloud ve Exchange ile birlikte olağanüstü iyi çalışıyor. Ayrıca Evernote ve Triplt gibi diğer uygulamaları da destekliyor.

Sunrise’ı Google Play Store’dan indirin.

 

 

 

Bizimle meşgul

Cihazınızla ilgili bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu yüzden Android cihazınızla ilgili bir sorun yaşarsanız, [e-posta korumalı] e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin; yanıtlarımızı sonraki yayınlarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt vermeyi garanti edemiyoruz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmek için başka bir yol bulun.

Sorunu tarif ederken, lütfen mümkün olduğunca ayrıntılı olun, böylece ilgili bir çözümü kolayca tespit edebiliriz. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınız konusunda bir fikir vereceğiniz kesin hata mesajlarını ekleyin.

DroidGuy sosyal ağ varlığına da sahip olduğundan Facebook ve Google+ sayfalarımızda topluluğumuzla etkileşimde bulunmak isteyebilirsiniz.