Ustaca mesajlaşma için en iyi Telgraf ipuçları ve püf noktaları

WhatsApp, kullanıcı numaralarına gelince üstün olmasına rağmen, Telegram’ın çok güçlü ve sadık bir takipçisi var. Daha güvenli bir mesajlaşma uygulaması olarak görülen Telegram, herkes için açık olmayan yenilikçi ve kullanışlı özelliklere sahiptir. Telegram’dan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak püf noktaları ve püf noktalarının bir listesini hazırladık.

    WhatsApp vs Facebook Messenger vs Telegram Android için en iyi anında mesajlaşma uygulamaları

Telgraf İpuçları ve Püf Noktaları

Bir kullanıcı adı seçin Telgraf ortamını gizle Animasyonlu etiketler ve GIF’ler Özel kullanıcı adı Telgrafta “Son görüldü” yi gizle Tema ve rengi değiştir Mesaj önizlemesini kapat Mesajları gizlice oku Özel maskeler oluştur Özel bildirimler ve LED renkler Resimler ve gizli sohbetler için otomatik imha zamanlayıcı Nasıl yapılır hesabınızı silme Bireysel bildirimleri sessize al Sohbetlerinizi kilitleme Görüntüleri özelleştirme ve düzenleme Giriş ekranınızdan yanıtlama Grup sohbetlerindeki iletilere doğrudan cevap verme Botları kullanma Telefon numaranızı değiştirme Mesaj geçmişinizi arayın En başa konuşun Telgraftaki bir kişiyi engelleyin Hashtags Gönderilen mesajları düzenle background PC’de Telegram Kullanın Konumunuzu paylaşın Medya indirmelerini yönetin Aktif Telgraf oturumlarını kontrol edin Görüntü sıkıştırmasını kontrol edin Daha sonra kullanmak için mesajları kaydedin Birden fazla hesap kullanın Gönderilmiş mesajları silin

Bir kullanıcı adı seçin

Telegram’ı kurarken, telefon numaranızı girmeniz ve ilk adınızı eklemeniz gerekir. Gerçek adınız veya telefon numaranızın altında görünmek istemiyorsanız veya daha yaratıcı olmak ve özel bir kullanıcı adı kullanmak istiyorsanız, Ayarlar’a gidin ve Kullanıcı adı üzerine dokunun.

Telegram’da özel kullanıcı adı talep et

Özel bir kullanıcı adı kullanmanın tek yolu, her kullanıcı adının yalnızca bir kez kullanılabilir olmasıdır. Muhtemelen, çok yaygın bir isim ya da türden bir şey seçecekseniz, çoktan alınacak. Bu özel kullanıcı adını gerçekten kullanmak istiyorsanız son bir alternatif var: Destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Ön koşul, bu kullanıcı adını en az 2 başka hizmette de kullanıyor olmanız. Telegram destek ekibi ile temasa geçmek için, Ayarlar’a gidin ve Soru sor üzerine dokunun.

Mesaj önizlemesini kapat

Ekran bildirimlerini kilitle ve mesaj önizlemeleri normalde süper kullanışlı özelliklerdir, ancak bazen telefonunuza yakın olan herkesin size kimin yazdığını (ne yazdığını) görmesini istemezsiniz. Telegram’da mesaj önizlemeyi devre dışı bırakmak için, Ayarlar -> Bildirim ve Sesler’e gidin ve Mesaj Önizleme’yi kapatın.

Özel bildirimler ve LED renkler

Telegram’da yalnızca kişileriniz için özel bildirimler ayarlamakla kalmaz, özel LED bildirimleri renkleri de ayarlayabilirsiniz. Bildirim LED’lerinden bahsettiğimizi görünce, bunu yapmanız için Android akıllı telefona ihtiyacınız olacak ve bunun çalışması için bir bildirim LED’ine ihtiyacınız olacak.

Özel bilgiler, İletişim bilgileri üzerine dokunun, Bildirimler ve sesler üzerine dokunun ve ardından bildirimleri, titreşim düzenlerini, sesi, önceliği ve LED rengini değiştirme seçenekleri sunulur.

Tarafından görüşGeorg SeebodeTelegram bugüne kadar piyasadaki en iyi mesajlaşma uygulamasıWhat do you think?5050275 katılımcı

Bireysel kişiler için bildirimleri kapatma

Bildirimlerden bahsetmişken, hiç bir zaman (çok kısa sürede) çok fazla ileti gönderen Telgraf’ta bir kişiyi susturmak istediniz mi? Kolay! Özel bir bildirim ayarlamak gibi, Kişinizi seçin, Bilgi üzerine dokunun, ardından Bildirimler bölümüne gidin ve Devre Dışı Bırak öğesine dokunun.

Ana ekranınızdan pop-up bildirimleri ile yanıtlayın

Spam bir kullanıcı için bildirimleri henüz devre dışı bırakmış olsanız da, doğrudan ana ekranınızdan yanıt verebilmek son derece yararlıdır. Ayarlar> Bildirimler ve Sesler bölümüne girip, ardından Açılır bildirimler üzerine dokunun.

Telegram’da telefon numaranızı değiştirin

Çok sık olmamakla birlikte, telefon numaranızı hat üzerinde bir yerde değiştirmeye başlayabilirsiniz. Eski telefon numaranıza kayıtlı olsanız bile, eski numaranızı yenisiyle kolayca değiştirebilirsiniz. Sadece Ayarlar’a gidin ve Telefon numarası üzerine dokunun.

androidpit telegram review 5

Telgrafta birisini engelleme

Bir nedenden ötürü, Telegram’da sinirlerine dokunan bir bağlantın var ya da neden ilk başta onları eklediğini hatırlayamıyorsun. Stres yapmayın – insanları Telgrafta kolayca engelleyebilirsiniz. Kişiler’e gidin, ardından kişiye dokunun> profil resmine dokunun> sağ üst köşedeki 3 nokta simgesine dokunun ve Engelle’ye basın.

Tarafından görüşGeorg SeebodeKeşke Telegram daha da fazla güvenlik özelliğine sahip olsaydıWhat do you think?5050155 katılımcı

Sohbet arka planını özelleştirme

Telegram deneyiminizi kişiselleştirmek ister misiniz? Aynı eski standart arka planı görmekten sıkıldınız mı? Telegram’da sohbet geçmişini değiştirmek çok kolay. Ayarlar> Sohbet Arkaplanı’na gidin ve önceden ayarlanmış görüntülerden birini veya kendi galeriden bir fotoğraf seçin.

Telegram’da medya indirmelerini yönetin

Telegram, 1,5 GB boyutuna kadar dosya göndermenizi sağlar. Bu harika olsa da, telefonunuzdaki tüm boş alanları hızla doldurup verilerinizi tüketebilir! Bunu kontrol etmenin en kolay yolu, Telegram’ın nasıl, ne zaman ve hangi dosyaları indirmesini istediğinizi yapılandırmaktır. Hareket halindeyseniz, Telegram’ın birinin size gönderdiği o büyük videoyu indirmesini istemeyebilirsiniz. Veri ve medya ayarlarınızı kontrol etmek için, Ayarlar> Veri ve Depolama bölümüne gidin ve ardından Mobil veri kullanırken veya Wi-Fi’ye bağlanıldığında üzerine dokunun. Her iki ayar da, seçilen veri ayarlarında hangi dosyaları indirebileceğinizi değiştirmenize izin verir.

Telegram ortamını galerinizden gizleyin

Telegram’da sizinle paylaşılan fotoğraf ve videoları fotoğraf galerinizde görmek istemiyor musunuz? Sadece Ayarlar’a gidin ve Galeri’ye kaydet seçeneğini değiştirin.

Telegram’da “Son görülme” yi gizle

Telegram’ı en son kullandığınızda başkalarıyla paylaşmak istemez misiniz? Neyse ki, Telegram’da “Son görülen” ayarları özelleştirebilirsiniz. “Son görüldü” ifadenizi kimin görüp göremediğini ve hatta kurallarınıza istisnalar bile ekleyebilir. Telegram’da “Son görülme” yi devre dışı bırakmak veya özelleştirmek için, Ayarlar> Gizlilik ve Güvenlik> Son görülme bölümüne gidin.

Tarafından görüşGeorg SeebodeHem Telegram hem de WhatsApp kullanıyorumWhat do you think?5050198 katılımcı

Mesajları gizlice okuyun

Hiç göndereni okuduğunu görmeden bir mesaj okumak istediniz mi? İşte size küçük bir numara. Bir mesaj aldığınızda, uçak modunu açın. Telegram’ı açın ve mesajı okuyun. Okuduktan sonra uygulamayı kapatın ve verilerinizi tekrar açın. Gönderen, mesajını okuduğunu asla bilemez.

Görüntüler ve gizli sohbetler için otomatik imha zamanlayıcısı

Snapchat’a benzer şekilde, Telegram da sohbetlerinizin veya resimlerinizin kendini yok edeceği bir özelliğe sahiptir. Telegram bu özellik üzerinde biraz yenilik yapmaya karar verdi ve mesajlarınızda kendi kendini imha zamanlayıcısını ayarlamanıza izin veriyor. Bu özellik şu anda yalnızca gizli sohbetlerde kullanılabilir, ancak etkinleştirilmesi kolaydır. Sağ üst köşedeki 3 düğmeye basın ve Kendi kendine imha zamanlayıcısını ayarla seçimini yapın. 1 saniye ile 1 hafta arasında bir seçeneğiniz olacak.

selfdestruct

Gizli bir sohbette kullanılması gerekmeyen görüntüler için benzer bir otomatik imha özelliği var. Galeriden göndermek istediğiniz fotoğrafı seçip, zamanlayıcıyı ayarlamak için saat simgesine dokunun.

Sohbetlerinizi kilitleyin

İnsanların Telegram’ı bu kadar sevmesinin nedenlerinden biri, çoklu güvenlik özellikleri nedeniyle. Bunlardan biri sohbetlerinizi kilitlemenizi sağlar, böylece birileri telefonunuza erişirse, sohbet kayıtlarınızı okuyamaz. Bir şifre belirlemek için, Ayarlar -> Gizlilik ve Güvenlik -> Şifre şifresi bölümüne gidin ve ardından 4 haneli kodunuzu girin. Parmak izinizle sohbetlerin kilidini açmayı bile seçebilirsiniz. Artık bir şifre belirledikten sonra, sohbetlerinizin sağ üst köşesindeki kilidi tıklayabilir ve sohbeti kilitleyebilirsiniz.

Grup sohbetlerinde mesajlara doğrudan cevap

Bir grup sohbetinde çok şey oluyorsa, her zaman sohbetteki iletiye doğrudan cevap verme seçeneğiniz vardır. Sadece mesaja uzun basın ve cevabı seçin.

Mesaj geçmişinizi arayın

Aylar önce gönderdiğiniz bir mesajı mı arıyorsunuz? Tekrar bulmak için saatlerce kaydırma yapmak istemiyor musunuz? Sadece dahili arama işlevini kullanın. Mesajı gönderdiğiniz sohbete girin, sağ üst köşedeki 3 noktaya dokunun ve Ara’ya dokunun. Ardından aradığınız metni veya anahtar sözcüğü girebilirsiniz ve Telegram sizin için mesajları filtreleyecektir.

Hashtag’ler

Twitter gibi, Telegram da bir konuyla ilgili tüm mesajların yeniden toplandığı sanal bölümler oluşturmak için hashtag’i (#) kullanmanızı sağlar. Bu işlevi kullanmak için # yazın ve yeni bir hashtag oluşturmak için temayı yazın veya önizlemede görünenlerden (önceden # girdikten sonra) önceden var olanı seçin.

Tüm etiketler, her kullanıcının dizininde gruplandırılmıştır, böylece onları konuşma geçmişinde arama yaparak bulabilirsiniz.

PC’de Telegram Kullan

PC’nizde, Mac ve Linux bilgisayarlarınızda Telegram’da kullanabileceğiniz WhatsApp’e benzer. Telegram, bir web istemcisinden ziyade, buradan kolayca indirebileceğiniz bir PC uygulaması olarak kullanılabilir: https://desktop.telegram.org/

Aktif Telgraf oturumlarını kontrol et

Telegram, birden fazla cihaz oturumunu destekler; bu, sohbetlerinize aynı anda birden fazla cihazdan erişebileceğiniz anlamına gelir. Bazen hangi cihazlarda hala aktif bir oturum geçirdiğiniz hakkında bir genel bakış elde etmeniz yararlı olur. Ayarlar -> Gizlilik ve güvenlik> Aktif oturumlar bölümüne girerseniz, o anda nerede oturum açtığınızı görebilirsiniz. İsterseniz, belirli oturumları kapatıp sonlandırabilirsiniz.

Animasyonlu çıkartmalar ve GIF’ler

Burada basit emojilerden değil, en ayrıntılı grafiklerle ayırt edilen en çeşitli duyguları ifade etmekte kullanılabilecek gerçek imgelerden söz etmiyorum. Çıkartmalar, çizimlerdeki, tamamen farklı temalara sahip paketler halinde veya bireysel olarak indirilebilir bir çeşit şekildir. İşlem boyunca size yol gösterecek olan @stickers bot ile kendiniz de yapabilirsiniz.

telegram sticker love

Animasyonlu GIF’ler aranabilir ve uygulamanın kendi içindeki bir dizin aracılığıyla Telegram kişileri arasında gönderilebilir. Bu yüzden Google’da arama yapmak ve bir kişiyle oynamak için hareketsiz bir görüntü göndermek zorunda değilsiniz, sadece Telegram tarafından sağlanan animasyonlu bir GIF ekleyin.

Temayı ve rengi değiştir

Android Telegram mobil uygulaması son zamanlarda bir güncelleme aldı ve en önemlisi olarak temalar için destek ekledi. Bu özellik ile kullanıcı, uygulamanın arayüzünü önceden yapılandırılmış temalardan biriyle özelleştirebilir veya yaratıcılığı kullanabilir ve kendi içeriğini oluşturabilir. Uygulama ekranlarının her düğmesinin rengini, metnini, sekmesini ve arka planını seçebilirsiniz.

Şimdilik, yenilik yalnızca Google işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda çalışıyor. Ancak, uygulama geliştiricisi, Telegram for iPhone (iOS) sürümünün yakında güncelleneceğini ve temalar için destek alacağını söyledi. Aracın henüz haberci WhatsApp’ın ana rakibinde mevcut olmadığını hatırlamakta fayda var. Telegram temasını değiştirmek için adım adım bu kılavuzda yer alan kılavuza göz atın:

    Adım 1. Telegram’ı açın ve ekranın sol üst köşesinde bulunan düğmeye dokunun. Uygulama menüsünde, Ayarlar’a dokunun. Adım 2. Uygulama ayarlarında “Tema” üzerine dokunun. Şimdi sadece listelenen temalardan birini seçin – Mavi veya Koyu. Adım 3. Özel bir tema oluşturmak istiyorsanız, “Yeni Tema Oluştur” a basın. Ardından tema için bir ad girin ve “OK” ile onaylayın. Adım 4. “Yeni Tema Oluştur” un sağındaki çizim paleti simgesine dokunun ve rengini değiştirmek istediğiniz öğeyi seçin. Adım 5. Şimdi listelenen her öğenin renklerini seçip “Kaydet” düğmesine basın. Son olarak, “Temayı kaydet” i seçin.

Bu ipucu ile, Telegram arabirimini önceden yapılandırılmış temalardan biriyle özelleştirebilir veya kendi renk kombinasyonunuzu oluşturmak için yaratıcılığı kullanabilirsiniz.

Özel maskeler oluşturun

WhatsApp’ın en büyük rakiplerinden biri olan Telegram, resim düzenleme araçları seti ile dikkat çekiyor. Montaj yapmanın en eğlenceli özelliklerinden biri, kamerayla çekilen veya cep telefonunun galerisinde depolanan fotoğrafları resimlerle süsleyen veya süsleyen maskelerdir. Çıkartmalar gibi uygulama içi maskeleri olan bir paket de oluşturabilirsiniz.

Etkileşimin botlar veya otomatik profil oluşturma ile nasıl çalıştığı ve habercide maskeler oluşturmak için bu öğreticiyi inceleyin.

Adım 1. Telegram, kullanıcılara kişiselleştirilmiş çıkartma ve maske oluşturmada yardımcı olacak otomatik bir profile sahiptir. Kişileri aramak için “@Stickers” ifadesini arayın ve belirtilen sonucu seçin.

Adım 2. Messenger, “@Stickers” tuşu ile bir konuşma görüntüleyecektir. Etkinleştirmek için “Başlat” a basın ve kendi çıkartmalarınızı ve maskelerinizi oluşturmak için temel komutlarla listeye göz atın.

Adım 3. Özel bir maskeleme paketi oluşturmak ve bir isim seçerek işlemi tamamlamak için “/ newmask” komutunu gönderin.

Adım 4. Fotoğrafları “Dosya” formatında göndermek için ek düğmesine basın. Not: Görüntüler PNG biçiminde, 512 x 512 piksel çözünürlükte ve 350 KB boyutunda olmalıdır. Gönderme kabul edilirse, bot görüntüyü yapılandırmak için dört maske tipinde bir mesaj gönderir. Seçeneklerden birini seçin.

Adım 5. Bir sonraki adım maske kalibrasyonu. Rakamı önceden seçilen sınıflandırmaya göre yönlendirin ve tamamlamak için “Hazır” a basın. Oluşturulan pakete daha fazla destek figürü göndermek için bu adımları tekrar etmeye devam edin.

Adım 6. Masquerade paketini, mesaj kutusuna “/ publish” yazarak tamamlayın. Otomatik profil sizden yeni maske grubunun adresini ayarlamanız için bir ad isteyecektir.

Adım 7. Bot, yayını ve oluşturulan maskeli balo paketine bağlantısını görüntüleyerek yanıt verecektir. Açın ve onları Telgram resim düzenleme menünüze indirmek için “Maske ekle” yi tıklayın.

Adım 8. Yeni maskeler, mesajlaşma programındaki hızlı montajlarda kullanılmak için hazır olacak ve yine kişilerinizle paylaşılabilir.

Telegram hesabınızı silin ve / veya imha edin

Telgrafın yeterli mi? Sonunda WhatsApp’a mağrup oldunuz mu? Veya sadece genel olarak mesajlaşma uygulamalarını atmak mı? Telegram, hesabınızı kolayca taramanıza izin verir. Ayarlar -> Gizlilik ve Güvenlik bölümüne gidin ve ardından Hesap otomatik yok etme seçeneğine dokunun. Buradaki tek uyarı, kendi kendini imha etme anında gerçekleşmeyecek. 1 ile 6 ay arasında seçim yapabilirsiniz. Telegram hesabınızı hemen silmek istiyorsanız, devre dışı bırakma sayfasına gitmeniz gerekir: https://my.telegram.org/auth?to=deactivate ve sonra telefon numaranızı girin.

Görüntüleri özelleştirme ve düzenleme

Arkadaşlarınızla ileri geri gönderdiğiniz görüntüleri Telegram’da birkaç farklı şekilde özelleştirebilirsiniz. Resimlerin üzerine çizebilir, artı etiketler veya metinler ekleyebilirsiniz. Görüntünün parlaklığını, kontrastını ve diğer yönlerini ayarlama yeteneği ile birlikte gelen küçük bir uygulama içi görüntü düzenleyici de vardır. Oldukça pratik. Normalde yapacağınız gibi yüklenecek bir resim veya video seçin ve özelleştirmeye başlamak için düzenle simgesini tıklayın.

Botları kullanarak

Telegram bir süredir bot kullanıyor, ancak şimdi çok daha kullanışlı ve erişimi kolay. Bir botu aktif hale getirmek ve kullanmak için sadece @ ve istediğiniz botun adını girin. Bir boşluk yaratın ve ihtiyacınız olanı yazın. Kullanılabilecek bazı botlar şunlardır: @gif (GIF aramak için), @vid (video aramak için), @imdb (filmler hakkında bilgi aramak için), @bing (genel arama), @wiki ve Metin biçimlendirme). Bir sürü daha üçüncü taraf botu var, ancak bunlarla oynamaya başlayabilirsiniz.

Tarafından görüşGeorg SeebodeSohbetleri faydalı ve eğlenceli buluyorum.What do you think?505059 katılımcı
telegram bots

Hatta kendi botlarınızı oluşturabilir ve ihtiyacınız olanı yapmak için onları ayarlayabilirsiniz. Başlamak için, sadece baba, aka @botfather’ın yardımına ihtiyacınız var. Hepsine hükmedecek bir bot, bir bot oluşturma ve görevlerini ayarlama adımlarında size rehberlik edecektir. Mevcut botları botfather ile sohbet ederek de yönetebilirsiniz.

Konuşmaları en üste tut

Telegram hakkındaki en büyük şikayetlerden biri, sık kullanmadığınız konuşmaları gizlemenizin imkansız olmasıdır. Sonunda, gelen kutunuz sadece görmek istemediğiniz gruplarla ve konuşmalarla karışık hale gelir. Bunu halletmek biraz daha kolay hale getirmek için konuşmaları listenin en üstüne yerleştirebilirsiniz. Bu şekilde, en azından görmek istemediklerinizi görebilirsiniz, yine de istemediğiniz şeylere katlanmak zorunda kalsanız bile.

Bir sohbeti, kanalı veya grubu sabitlemek için, bir menü görüntüleninceye kadar sohbete uzun dokunun, ardından Başa sabitle seçeneğini seçin. Bunu 5 konuşmaya kadar yapabilirsiniz.

Gönderilmiş mesajları düzenle

Telegram gönderilen mesajları düzenlemenizi sağlar, böylece garip yazım hatalarını ve diğer hataları düzeltebilirsiniz. Gönderdiğiniz mesajı uzun süre tıklatarak seçin, ardından üstteki kurşun kalem simgesine dokunun. Hatayı düzelttikten sonra, değiştirilen mesaj, içeriğin düzenlendiğini belirtmek için sohbetin yanında küçük bir kurşun kalemle görünür.

Konumunuzu paylaşın

Tıpkı WhatsApp’ta olduğu gibi, konumunuzu Telegram aracılığıyla bir kişiyle paylaşabilirsiniz. Sohbette ataş simgesine dokunun ve sonra Konum’u seçin. Geçerli konumunuzu gönderebilir veya o andan itibaren 15 dakikadan 8 saate kadar konumunuzu paylaşabilirsiniz.

Görüntü sıkıştırmasını kontrol et

Çoğu sosyal medya ve mesajlaşma servisi, gönderirken resimlerinizi sıkıştırır. Bu verilerden ve depolamadan tasarruf sağlar ve genellikle yüklemeleri daha hızlı yapar, ancak görüntü kalitesi pahasına. Bununla birlikte, Telegram, resimlerinizi sıkıştırmak veya tam kalitede yüklemek için karar vermenizi sağlar. Resminizi nereye kaydettiğinize bağlıdır: Galeri veya Dosya bölümlerinde.

Galeriden bir dosya aldığınızda, görüntü bir medya dosyası olarak sayılır ve sıkıştırılmış bir biçimde yüklenir – hızlı ve rahat. Bununla birlikte, sıkıştırılmamış görüntü dosyasını Dosya bölümünden tam kalitede yükleme seçeneğiniz de vardır. Telegram’ın dosya seçicisi, hangisini istediğinizi seçmek için cihazınızın deposuna göz atmanıza izin verir.

Mesajları sonraya kaydet

Daha sonra başkasına göstermek istediğinizi bildiğiniz bir mesaj mı alın, yoksa sadece referans olarak kalsın Söz konusu mesajı seçin ve İlet> Kayıtlı Mesajlar’a dokunun. Resimler ve videolar gibi dosyalar içeren mesajları bile gönderebilirsiniz. Kayıtlı mesajlar, kolaylık olması için orijinal gönderenin adı ile işaretlenir, tekrar kontrol etmeniz veya paylaşmanız gerektiğinde kullanıma hazırdır.

Birden fazla hesap kullan

Telegram’daki tek bir kullanıcının hala birden fazla hesabı olabilir. Örneğin, iş ve kişisel yaşam için ayrı hesaplara sahip olmak istiyorsanız. Yeni bir hesap eklemek için, adınızın yanındaki aşağı oka dokunun ve ardından + Hesap Ekle seçeneğinin görünmesini sağlamanız gerekir.

Ardından bir sonraki hesabınız için yeni numarayı girin ve ekrandaki talimatları izleyin. Yeni hesap oluşturulduktan sonra, aşağı oka basarak ve yeni seçeneklerden hesabı seçerek hesapları değiştirebilirsiniz.

Gönderilmiş mesajları sil

Hata! Hepimiz pişman olduğumuz bir şey gönderdik, değil mi? Neyse ki, Telegram gönderilen bir mesajı silmenizi sağlar. Seçmek için mesaja uzun basın ve sağ üstte görünen çöp tenekesi simgesine dokunun. Seçeneklerinizi içeren bir bilgi istemi alırsınız, bu nedenle “parti almak için mesajları sil” i seçin ve sonra sil düğmesine basın.

Bu şekilde gönderilen bir mesajı silmek için yalnızca 48 saatlik bir ödemesiz dönem olduğunu unutmayın. 48 saat sonra, mesaj orada, iyi ya da hasta için, bu yüzden hızlı hareket edin!

Hangi haberciyi tercih edersin?

“WhatsApp” veya “Telegram” ı seçin.

kapatTanımsız seçtin!
Arkadaşların ne seçerdi?
payVS

    261 Oy! Bir şeyler ters gitti gibi görünüyor. Yeniden yükleme yardımcı olabilir. WhatsApp191 OylarOops! Bir şeyler ters gitti gibi görünüyor. Yeniden yükleme yardımcı olabilir.

Hiçbir ipucu ve püf noktası listesi hiç gerçekten tamamlanmadı. Telgraf için burada listelenmemiş bir numara varsa, yorumlarda bize bildirin, listemizi güncelleriz.