Uygun şekilde şarj edilmeyen Fitbit Versa nasıl düzeltilir

Ücretlendirmeyle ilgili konular genellikle elektronik cihazlarla ilgili olarak en sık bildirilen sorunlardır. Bu, Fitbit Versa sahiplerinin bazılarında, izleyicilerinin gerektiği gibi şarj olmadıklarını bildirdikleri durumda olduğu gibi. Bazıları birimlerinin artık ücret almadığını, bazıları ise şarjın çok uzun sürdüğünü söyledi.

Uygun şekilde şarj edilmeyen Fitbit Versa'nıza sorun giderirken sizi yönlendireceğim. Bu nedenle, bu izleyicinin sahiplerinden biriyseniz ve şu anda benzer sorunlar yaşıyorsanız, bu gönderi size bir şekilde yardımcı olabileceğinden okumaya devam edin.

Ancak, sorun gidermeye gerçekten devam etmeden önce, telefonunuzla ilgili başka sorunlarınız varsa, o zaman bu cihazla ilgili en sık karşılaşılan sorunların bazılarına değindiğimiz için Fitbit Versa sorun giderme sayfamızı ziyaret edin. Sorununuz hakkında daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, anket formumuzu doldurun ve bize ulaşmak için gönder düğmesine basın.

Şimdi elimizdeki soruna geri dönersek, işte Fitbit Versa'nız doğru bir şekilde şarj olmazsa yapmanız gerekenler…

  1. Önce Fitbit Versa'nızı yeniden başlatın.
  2. Fitbit şarj cihazını başka bir güç kaynağına bağlayın.
  3. Fitbit Versa'nızın kablonun yanı sıra temiz olduğundan emin olun.
  4. Fitbit şarj cihazının ısındığını kontrol edin.

Şarj sorunlarını giderirken, hafızasını yenilemek için her zaman cihazınızı yeniden başlatmanız önerilir. Fitbit izleyiciler, donanım ve bellenim üzerinden şarj olur ve her ikisinde de sorun varsa, sorunlar oluşabilir. Ancak yeniden başlatma ve sorun devam ettikten sonra, izleyicinizi ve şarj cihazını veya aksesuarlarını fiziksel olarak kontrol etme zamanınızdır.

İzleyicinizi üçüncü taraf şarj cihazlarına, bilgisayara veya hatta güç bankalarına bağlayarak, sorunun şarj cihazı veya kablo ile olma olasılığını ekarte edelim. Bunların hiçbiri işe yaramazsa, sorun gidermenizi kabloya ve izleyicinizin şarj bağlantı noktasına odaklamanız gerekir. Herhangi bir yabancı madde veya kalıntı normal yükleme işlemini engellediğinden dolayı çıkarılmalıdır.

Ayrıca kontrol etmeniz gereken bir diğer şey, izleyicinin veya şarj cihazının şarj olurken ısınmasıdır, çünkü bu bir donanım sorununun işaretidir. Bu durumda, yapabilecek çok şey var, bu yüzden telefonu bir mağazaya geri getirmeniz için bir teknisyen sizin için kontrol edebilir.

Umarım, cihazınızdaki sorunu çözmenize yardımcı olabiliriz. Sözcüğü yaymamıza yardımcı olursanız memnun oluruz, bu nedenle lütfen yararlı bulursanız bu yazıyı paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen gönderilerinizi arkadaşlarınızla paylaşarak ya da Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter'da takip ederek sözleri yayınlayın.