Videodan Ses Çıkarmak için En İyi 5 Android Uygulaması

En yeni müzik videolarından ses gelmesini istemez misiniz? Ya da belki sadece bir TED konuşmasını izlemek ve ekranı kapatmak yerine dinlemek istersiniz? Google Play Store’da videodan ses çıkarmanızı sağlayacak pek çok Android uygulaması var.

Extract Audio From Video On Android

Videoları çevrimiçi olarak dönüştürmek bir mobil cihaz için sıkıcıdır. Neyse ki, Android uygulamaları attığınız her görevi hemen hemen yerine getiriyor ve videodan ses çıkarmak zahmetsiz. İşte test ettik ve önerebileceğimiz en iyi ses çıkarıcılardan bazıları.

Hadi başlayalım.

MP3 Converter 1. Video

Listede ilk sırada, uygulama içi satın alma işlemi olmayan reklamlar içeren Video MP3 Converter. Düzen sadece dört seçenek ile temiz. Sanırım akıllı telefonunuzda video var. Değilse, önce telefonunuzun yerel veya SD kart hafızasına kaydedin. Şimdi Videodan Sese seçeneğine dokunun ve sesi çıkartmak istediğiniz dosyayı seçin.

Extract Audio From Video On Android 1Extract Audio From Video On Android 2

İki mod vardır – Basit ve Gelişmiş. Basit mod kendi kendini açıklayıcı olsa da, Gelişmiş ses kodlamasını ve bit hızını seçmenizi sağlar. Ne olduklarını bilmiyorsanız, onları varsayılana bırakın. En iyi ses çıkışı için Kaliteyi 9’a ayarlayın. Başlamak için altındaki Convert üzerine dokunun. Önce bir reklam görmeniz gerekecek.

Extract Audio From Video On Android 3Extract Audio From Video On Android 4

Tamamlandığında, sesi çalabilir veya serin olan zil sesi olarak ayarlayabilirsiniz. Diğer özellikler ses ve video kesici içerir. Çıktı dönüştürülmüş dosyaları bulabileceğiniz yerdir.

MP3 Converter 2. Video

Bu listedeki öncekiyle aynı uygulama adını kullanan başka bir uygulama geliştiricisi. Her neyse, bu uygulamanın kullanıcı arayüzü daha renkli ve iki ses dosyasını bir araya getirebilen bir ek özellik sunuyor. Videodan Ses seçeneğine dokunun ve video dosyasını seçin.

Extract Audio From Video On Android 5Extract Audio From Video On Android 6

Dosyanıza bir ad atayabilir ve videodan ses çıkarmaya başlamadan önce bir ses formatı seçebilir, hatta video bölümlerini dilimleyebilirsiniz. 3.99 ABD doları olan pro sürüm, reklamları kaldıracak, bir kerede 15 videoya dönüştürecek ve müzik kapağı ekleyecektir.

Extract Audio From Video On Android 7Extract Audio From Video On Android 8Not: CBR stands for Constant Bitrate and VBR stands for Variable Bitrate.

Uygulama, önceki uygulamada geçerli olmayan bir reklamı gösterirken, ses dosyasını videodan ayıklar. Ayrıca, videonun sesi düşükse, çok yararlı olan ses seviyesini% 300’e kadar artırabilirsiniz.

3. Müzik Çalar solumak

Breathe Music Player, adından da anlaşılacağı gibi, yerel telefon belleğinizdeki tüm müzikleri kataloglayacak bir müzik çalar. Orada daha iyi müzik çalarlar olduğu için ilgilenmiyoruz. Zil Sesi Yapıcı seçeneğini belirlemek için menüye dokunun. Buraya dönüştürmek istediğiniz dosyayı seçin.

Extract Audio From Video On Android 9Extract Audio From Video On Android 10

Buradan ses çıkarmak istediğiniz videonun bir bölümünü seçebilirsiniz. Sadece ekranın altına süreyi girin veya kaydırmak için dokunup basılı tutun ve dönüştürmeye başlamak için makas simgesine dokunun.

Extract Audio From Video On Android 11Extract Audio From Video On Android 12

Şarkı, Şarkılar veya Albümler sekmesi altında hazır olmalıdır ve isterseniz zil sesi olarak ayarlayabilir veya oradan bir kişiye atayabilirsiniz.

Extract Audio From Video On Android 13Extract Audio From Video On Android 14

Diğer özellikler ses kaydedici, uyku zamanlayıcısı ve ekolayzırdır. Nefes Müzik Çalar ücretsiz ve reklam destekli geliyor.

4. MP3 Video Dönüştürücü

Bu oldukça basit bir uygulama. Dosyayı seçip MP3 veya AAC formatı arasında seçim yapın, bir bit hızı seçin ve bu oldukça fazla. Ah, evet, yeni çıkarılan ses dosyanızı da adlandırabilirsiniz. Çıkarma işlemine başlamak için Dönüştür üzerine dokunun.

Extract Audio From Video On Android 16Extract Audio From Video On Android 15

Yukarıdaki uygulamaların bazılarında gördüğümüz gelişmiş seçenek yoktur. Zaten herkes bu kadar çok seçeneğe ihtiyaç duymuyor ve bu durum, uygulamanın Google Play Store’daki spor indirme ve inceleme numaralarından açıkça görülüyor. MP3 Video Converter, reklam destekli bir uygulamadır ve bunları kaldırmanın yolu yoktur.

5. Tını

Timbre, hem ses hem de video ihtiyaçlarınız için birçok özelliğe sahip güçlü bir uygulamadır. Bu tek elden bir çözümdür ve tek bir uygulamada sağladıkları özelliklerin sayısı sayesinde uygulamanın hala karmaşık ve işlevsel olmasına şaşırdım. İki bölüm var: Ses ve Video. Video bölümünün altında, Sesli video üzerine dokunun. Videonuzu ve çıkış biçimini seçin. 10’dan fazla farklı ses formatı eklemek için üç nokta menüsüne dokunabilirsiniz!

Extract Audio From Video On Android 17Extract Audio From Video On Android 18

Son olarak, yeni çıkarılan ses dosyasını adlandırabilirsiniz. İşleme başlamak için sadece sesli müzik simgesine sahip kırmızı videoya dokunun. Ana ekrana döndüğünüzde, videolardan çıkardığınız tüm ses dosyalarına erişmek için Görev düğmesine dokunun.

Extract Audio From Video On Android 19Extract Audio From Video On Android 20

Timbre reklam desteklidir ancak uygulama içi satın alımlar olmadan kullanmak ücretsizdir. Reklamlar da müdahaleci değil. Destekleyen dönüşüm ve format sayısı ile zaten onları umursamıyorum. Diğer özellikler arasında sesin arttırılması, tersine, bölünmesine, videoların hızının artırılmasına, parçalara katılmaya veya kesilmesine ve ayrıca bir GIF oluşturabilirsiniz. Uf. Bu kılavuzda paylaşmak için çok fazla. Denemek daha iyi.

Dinlemek Güzel Sanatlar

Android’deki video dosyalarından ses çıkarmanıza yardımcı olacak birçok uygulama vardır. Yukarıdakilerin herhangi birini iyi oldukları gibi seçebilirsiniz, ancak Timbre’yi öneririm çünkü tüm ses ve video ihtiyaçlarınız için İsviçre çakısı gibi görünüyor.

Sıradaki: Masaüstündeki videolardan Windows, Mac veya Linux gibi videolardan ses çıkarmak mı istiyorsunuz? İşte bunu yapmak için 13 ücretsiz araç.