Wear OS smartwatch’larınız için yeni uygulamaları nasıl edineceğiniz

Eskiden Android Wear olarak bilinen Wear OS özellikli Smartwatches, görünüşlerini değiştirebilir ve hatta işlevlerini yalnızca yeni uygulamalar alarak genişletebilir. Wear OS uygulamalarını bulma, indirme ve yükleme kılavuzumuz.

Google’ın işletim sistemini kullanan işletim sistemi kullanan tüm akıllı saatler, Google Play Store’a doğrudan erişime sahip. Ancak, smartwatch’larda yeni uygulamalar veya yeni saat yüzleri bulmanın ve kurmanın tek yolu bu değil! Akıllı telefonunuzdan veya smartwatch’ınızdan yapabilirsiniz.

Yeni Wear OS uygulamalarını akıllı telefonumdan nasıl yüklerim?

Bu belki de Wear OS SmartWatch’unuzda yeni uygulamalar kurmanın veya yüzleri izlemenin en kolay yoludur. Bunun nedeni, akıllı telefonunuzdan, indirmeden önce uygulamaya bir göz atabileceğiniz ve keman kullanmaya başlamadan önce, sizin için yararlı veya ilginç olduğundan emin olmak için telefonunuzda deneyebileceğinizdir. minik seyretmek ekranı ile.

Akıllı telefonunuzdaki Wear OS uygulamaları nasıl indirilir:

    Akıllı telefonunuzdaki Google Play Store’u açın Kategoriler bölümüne dokunun. Google’la Wear OS’i bulana kadar kaydırın. Seçtiğiniz uygulamaları yükleyin ve kurun.

Bu yapıldığında, saatinizde sizi yeni bir bildirim bekleyecek ve smartwatch’larınızdaki uygulamanın kurulum sürecinde size rehberlik edecektir.

    Neden Pixel Watch, Wear OS’a yeni bir hayat verecek?

Play store wear os apps

Smartwatch’ımdan yeni Wear OS uygulamalarını nasıl kurarım?

Daha sonra Wear OS olarak adlandırılan Android Wear 2.0’ın gelmesinden bu yana, Made by Google işletim sistemini kullanan saatler, saatin bağlı olduğu akıllı telefona dokunmak zorunda kalmadan doğrudan Google Play Store’a erişebildi.

Wear OS uygulamalarını smartwatch’larınızdan nasıl indirebilirsiniz:

    Yüklü uygulamalar listesini açın (genellikle saatteki fiziksel düğmelerden birine basarak yapılır) Google Play Mağazasını açın Mevcut uygulamalar listesine göz atın ve hangilerinin yükleneceğini seçin

Ancak, uygulamaları doğrudan bileğinizden çevirmek çok pratik değildir. Bu yüzden benim tavsiyem, akıllı telefonunuzu uygulamalar kurmak ve yüzleri izlemek için bir araç olarak kullanmak, böylece Google Play Store’daki önizleme resimlerini daha kolay görebilmenizdir.

    Google sizi Koç ile çalıştırmaya başlatacak

Wear os install apps play store
Tarafından görüşLuca ZaninelloSmartwatch’ımda çok fazla uygulama kullanmıyorum; Sadece bildirimler ve sesli komutlar için kullanıyorum.What do you think?50501 katılımcı

Bu kılavuzu yararlı buldunuz mu? Tavsiye edebileceğiniz ilginç uygulamalarınız ya da yüzleriniz var mı? Yorumlarda bize bildirin.