WeChat Mesajlaşma Birini Engelleme Hızlı ve Kolay Yolu

WeChat, Tencent tarafından geliştirilen ve her ay bir milyardan fazla aktif kullanıcıya sahip olan Çin’in en popüler mesajlaşma uygulamasıdır. Bu uygulama bir mesajlaşma platformu olmaktan mal ve hizmetler için online ödeme yapmaya kadar geniş bir fonksiyon yelpazesine sahiptir. Bu öncelikle Çin pazarı için tasarlanmış olsa da, küresel bir kullanıcı tabanına da sahiptir. WeChat mesajlaşmasındaki birini engellemek istiyorsanız, aşağıda listelediğimiz adımları izleyin.

Bilgisayarınız veya Android cihazınızla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, doğru bir değerlendirme yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebilmesi için olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışmanızı rica ediyoruz.

WeChat Mesajlaşma Birini Engelleme

Bir Android cihazdan

    WeChat’i açın ve Kişiler’i seçin. Engellemek istediğiniz kişinin profilini seçin. Profillerinin sağ üstündeki üç nokta menü simgesini seçin. Kaydırma menüsünden Engelle’yi seçin. Tamam’ı seçerek onaylayın.

İPhone’dan

    WeChat’i açın ve Kişiler’i seçin. Engellemek istediğiniz kişinin profilini seçin.Profillerinin sağ üstündeki üç nokta menü simgesini seçin.Profil Ayarları’nı seçin ve Engelle’yi açın.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuyoruz ancak hızlı bir yanıt vermeyi garanti edemiyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.