WhatsApp'da silinen iletileri okumak için

WhatsApp'taki iletileri silebilmek için uzun süre bekliyorduk. Şimdiye kadar yaptığımız herhangi bir kayma sohbet geçmişimize sonsuza dek yakıldı. Şans eseri, artık bu yeni özelliğin avantajından yararlanabiliyoruz, ancak bu silinen iletilerin hepsine bakmanın bir yolunun olduğunu bilmiyor olabilirsiniz. WhatsApp'da silinen mesajları nasıl okuyacağınız konusunda sizi yönlendireceğiz.

  • Şimdi, gönderdikten sonra WhatsApp iletilerini silebilirsiniz
  • En iyi WhatsApp ipuçları ve püf noktaları

WhatsApp'taki kişilerinizden silinen mesajları okuyun

Birisi WhatsApp'da bir mesajı silerek, sohbetteki herkes "Bu mesaj silindi." Mesajını görebilir. Bu mesajın içeriğinin ne olduğu konusunda biraz merak edilemez.

Opinion by Luis OrtegaI have a right to know what was said if I was too busy to see it before.What do you think?5050228 participants

Silinen mesajları okumak için ihtiyacınız olanlar, tüm bildirimlerinizin ve gelen iletilerin bir günlüğünü kaydeden veya oluşturan bir uygulamadır. İşte akılda tutulacak şekilde tasarlanan bir çift:

Notification History

Notif Log notification history

Give the App access. / © AndroidPIT

Sadece ikisinden birine ihtiyacınız olacak. Aynı şeyi yapıyorlar, ancak düzen biraz farklı. İster mesajlar silinmiş olsun veya olmasın, bu App, aldığınız her bildirinin kaydını tutacaktır. Bununla birlikte, bunu yapmak için ona özel erişim vermemiz gerekecek.

Bu erişim, bildirim verilerini toplamak için diğer uygulamaları geçersiz kılacaktır. İki uygulamanın ilkini açtığınızda, size izin isteyecektir.

  • WhatsApp ile ilgili bir sorununuz var mı? Çözüm bul burada

Bundan sonra, daha sonra silinen iletilere ait olanlar da dahil olmak üzere, aldığınız tüm bildirimleri günlüğe kaydeder. Tek yapmanız gereken günlüğe gidip WhatsApp'da silinmiş bildirimleri kontrol etmek. O kadar kolay.

Read deleted messages in the notification log. Sometimes emojis show up in a weird code. / © AndroidPIT

WhatsApp'daki iletileri silmeye çalıştın mı hiç?