WhatsApp’ta silinen mesajlar nasıl okunur?

WhatsApp ile ilgili mesajları silmek için uzun zamandır bekliyoruz, çünkü yakın zamana kadar yaptığımız herhangi bir kayıt, sohbet geçmişimize sonsuza dek yakıldı. Neyse ki, şimdi bu özellikten faydalanabiliriz. Bununla birlikte, silinen tüm mesajları tekrar görebilmenizin bir yolu olduğunu bilmiyor olabilirsiniz. WhatsApp’ta silinen mesajları nasıl okuyacağınız konusunda sizi çalıştıracağız.

Kişilerinizden silinmiş mesajları WhatsApp’ta okuyun

Birisi WhatsApp’ta bir mesaj sildiğinde, sohbetteki herkes “Bu mesaj silindi.” Mesajını görebilir.

Tarafından görüşLuis OrtegaDaha önce görmek için çok meşgul olsaydım ne söylendiğini bilmeye hakkım var.What do you think?50501953 katılımcı

Silinen mesajları okuyabilmek için ihtiyacınız olan tüm bildirimlerinizi ve gelen iletilerinizi kaydeden veya tutan bir uygulama. Burada düşünülerek tasarlanmış bir çift var:


Bildirim Geçmişi

Notif Günlüğü bildirim geçmişi
AndroidPIT read deleted messages whatsapp apps

Sadece ikisinden birine ihtiyacınız olacak. Aynı şeyi yapıyorlar, ancak düzen biraz farklı. Mesajların silinip silinmediği, bu uygulama aldığınız her bildirimin kaydını tutacaktır. Ancak, bunu yapmak için özel erişim vermeniz gerekecektir.

Bu erişim diğer uygulamaları geçersiz kılar, böylece bildirim verilerini toplayabilir. İki uygulamayı da ilk açtığınızda, onlara izin vermeniz istenecek.

    WhatsApp ile ilgili bir sorun mu var? Çözümü burada bulun

O andan itibaren, daha sonra silinen mesajlar da dahil olmak üzere, aldığınız her bildirimi kaydedecektir. Tek yapmanız gereken günlüğe gitmek ve WhatsApp’ta silinen bildirimleri kontrol etmek. Bu kadar kolay.

AndroidPIT read deleted messages whatsapp

WhatsApp’ı sık kullanıyor musunuz? O zaman en iyi WhatsApp ipuçları ve püf noktaları listemizde faydalı bir şeyler bulacağınızdan eminiz.

Hangi haberciyi tercih edersin?

“WhatsApp” veya “Telegram” ı seçin.

kapatTanımsız seçtin!
Arkadaşların ne seçerdi?
payVS

    261 Oy! Bir şeyler ters gitti gibi görünüyor. Yeniden yükleme yardımcı olabilir. WhatsApp191 OylarOops! Bir şeyler ters gitti gibi görünüyor. Yeniden yükleme yardımcı olabilir.

Hiç WhatsApp’ta silinen mesajları kurtarmayı denedin mi? Bu uygulamalardan birini kullanıyor musunuz?