Widget’lı Android İçin En İyi Ücretsiz Hava Durumu Uygulamaları

Android ana ekran ana ekranınız için seçtiğiniz widget’ın türü kişiliğinizi bir bakışta gösterebilir. Örneğin, bir müzik hayranıysanız, gerçek müzik uygulamasını açmadan, müzik parçalarını ana ekrandan kolayca çalmanızı, duraklatmanızı veya atlamanızı sağlayan bir müzik uygulaması widget’ı oluşturabilirsiniz. Benim gibi zaman ve hava durumu konusunda endişeli olan tipik bir kişiyseniz, ana ekranınızı özelleştirmek için en iyi hava ve saat widget’larına ihtiyacınız olacaktır. Hava durumu uygulamaları aradığımda, doğruluğuna ve widget tasarımına odaklanıyordum. Sizinle paylaşmak istediğim widget’lara sahip Android için en iyi 7 ücretsiz hava uygulaması var ve tarzınıza göre en iyisini bulacağınızı umuyorum.

Widget ile Android için En İyi Ücretsiz Hava Widgets

Hava ve Saat Widget’ı

play.google.com

Hava Durumu ve Saat widget’i, bulunduğunuz yerdeki mevcut hava durumu ve favori şehirleriniz hakkında gerçek zamanlı olarak doğru bilgiler sağlar. Çok seyahat etmesi gereken bir kişiyseniz, hızlı bir şekilde ziyaret edeceğiniz şehri bulabilirsiniz ve uygulama size mevcut hava durumu, nem, basınç, UV endeksi ve rüzgar hızı hakkında bilgi verecektir. saatlik, 5 günlük ve hatta 10 günlük yağışlar.

Hava Durumu ve Saat Widget’ı, widget stilinizi, metin renginizi ve yazı tipini değiştirmenize olanak sağlar. Ayrıca farklı widget boyutları ile birlikte gelirler, böylece tarzınıza ve ekran boyutuna göre ayarlayabilirsiniz. Normal ekranlar için 2 × 1, 4 × 1, 4 × 2 ve 4 × 3 pencere boyutu ve büyük ekranlar ve tabletler için 5 × 1, 5 × 2 ve 5 × 3 boyutlarında, Android ana ekranınıza uygun değilse endişelenmenize gerek yok.

Hava durumu ve konum bilgilerini arkadaşlarınızla paylaşmanıza izin veren başka ilginç bir özelliğe sahipler.

 

GO Hava Durumu

Source: googleplay

Doğrulukları konusunda endişelenmenize gerek yok çünkü AccuWeather ile işbirliği yapıyorlar, size dünyadaki 200.000’den fazla konum için profesyonel ve doğru hava durumu hizmeti veriyorlar. Hava durumu tahminlerinin yanı sıra, gün doğumu ve gün batımı zamanı, yağış ihtimali, rüzgar tahminlerinin detayları vb. Gibi diğer bilgileri de alacaksınız.

Peki ya tasarım? Herkesin farklı bir tarza sahip olduğunu fark ettiler, bu yüzden widget’larına 1000’den fazla kişiselleştirilmiş tema (hava widget’ları ve hava duvar kağıtları) sağladılar, böylece dilediğinizi seçebilirsiniz. Hava Durumu Goecast, kolay UI, kullanımı kolay ve farklı widget boyutları ile tasarlanmıştır, böylece tüm ekranlar için uygun olabilir.

Hava widget’ınızı periyodik olarak temalarını değiştirerek özelleştirmeyi seviyorsanız, Hava Durumu Tahmin widget’ına Git’i seçebilirsiniz. Sadece size doğru hava durumu bilgilerini vermiyorlar, aynı zamanda çeşitli ve güzel kişiselleştirilmiş temalar da veriyorlar. Bu Android için en iyi hava uygulamalarından biridir.

Ayrıca bakınız: Android için en iyi root uygulamaları

 

Widget’larla Canlı Hava Durumu

 

Source: googleplay.com

Adı, bu uygulama ana ekranda canlı hava koşulları ile muhteşem bir animasyonlu duvar kağıdı vardır. Uygulamada uygulanan Weather Live ™ adlı yenilikçi bir teknolojiyle, gerçek zamanlı koşulları yansıtan canlı bir hava manzarasını ana ekranınıza getirebilirler. Bu çok havalı!

Weather Live’daki widget her zaman diğer hava uygulamalarında nadiren bulunan bir pusulayı içerir. Dairesel, dikdörtgen veya kare: Farklı şekillerde güzel bir şeffaf widget var.

Weather Live size, Celsius veya Fahrenheit Sıcaklık için seçebileceğiniz ortak ölçüm üniteleriyle ve rüzgar hızı için saniyede metre veya saniye başına metre sayıları gibi hava durumu hakkında bilgi verecektir. Basit ve güzel tasarım ve detayların hayranıysanız, Weather Live size uygun.

Amber Hava durumu

Source: googleplay.com

Amber Hava Durumu tam bir kişiselleştirme ve kişisel görünüş ile android için bir hava uygulaması. 3D hava durumu, şeffaf, çizgi film saati hava durumu ve özel oyunlar için yapılmış özel hava saati widget’ları dahil olmak üzere çeşitli stil ve temalara sahip widget’lar sunar. Seçebileceğiniz diğer şeyler, hava saatleri, hava durumu simgeleri ve hatta ana ekranınızdaki widget için farklı bir yazı tipidir. Birçoğu ücretsiz, özellikle de hava saati. Bir malzeme tasarımı benimseyerek, Amber Hava temiz ve modern görülür.

Onlardan hangi bilgileri alacaksınız? Şey, Amber Weather konumunuzu otomatik olarak algılayabilir ve size saatlik bilgileri, 7 günlük hava tahminlerini vb. Verebilir. Hava durumunu kontrol etmek için el ile listeye yeni bir şehir ekleyebilirsiniz. Bunun yanında, otomatik güncelleme aralıkları vardır: 15 dakika, 30 dakika, 1 saat, 3 saat, 6 saat, 12 saat ve 1 gün.

 

1Weather: Widget Tahmini Radarı

Source: googleplay.com

Birçok kullanıcı 1Weather’ın tasarım açısından en iyi hava uygulaması olduğunu kabul etti. Canlı hava arka planını, dinamik fotoğraf arka planını destekliyorlar veya arka planı kendiniz de özelleştirebilirsiniz. Bu hava uygulaması daha basit ve güzel bir tasarım sevenler için iyidir. Muhteşem, minimalist, güzel tasarım ve detay özellikleri arasındaki kombinasyon, onları Android için en iyi hava uygulamalarından biri yapar.

Bulunduğunuz yerdeki mevcut koşullar ve öngörülere ilişkin bilgileri ve saatlik ve ayrıntılı olarak 12 konuma kadar sunarlar. ABD’de yaşıyorsanız, Ulusal Hava Durumu Servisi’nden (NWS) Şiddetli Uyarılar alabilirsiniz.

1Weather, hava durumu bilgilerini e-posta ve sosyal medya aracılığıyla arkadaşlarınızla paylaşmanıza izin veren bir hava durumu uygulamasıdır.

Hava Kanalı

source: googleplay.com

Hava Durumu Kanalı uygulaması size saatlik bazda, 3 saatlik, 10 günlük ve Celsius veya Fahrenheit’deki hafta sonu tahminlerini verebilir. Size geçmiş ve gelecekteki radarları gösteren hızlı yükleme radar haritalarına sahip bir hava haritası vardır. Harita katmanları ayrıca yol veya uydu görüntülerini, su sıcaklığını, rüzgar hızlarını, kar örtüsünü vb. Gösterebilir. Hava basma uyarısı özelliği her zaman size şiddetli hava ve uyarı sorunları hakkında uyarı bildirimi gönderir.

Bu uygulama basit tasarımı ile başka bir uygulama ve kullanımı çok kolaydır. Sadeliği sevenler için adanmış güzel ve basit bir widget tasarımına sahiptir. Hava widget’ları 1 × 1, 2 × 2, 1 × 4 ve 4 × 4 boyutlarında mevcuttur.

Yahoo Hava Durumu

Source: googleplay.com

App kullanımı kolay yanında Yahoo Hava Durumu uygulaması için birçok harika sözler. Yahoo, kullanıcılarını memnun etmek için bu uygulama üzerinde çok çalıştı. Özelliklerini ve performansını güncellemekte ve geliştirmektedirler. Çarpıcı Flickr fotoğraflarıyla, tahminleri bulunduğunuz konumla eşleştirebileceğiniz ve eşleştirebileceğiniz güzel bir arka plana sahip yaparlar.

Hava durumu bilgisini istediğiniz kadar detaylı olarak alabilirsiniz. Favori özellikleri etkileşimli haritalara göz atmanıza ve en sevdiğiniz şehirleri ve hedefleri izlemenize olanak sağlar.

Size söylediğim gibi, Yahoo Hava Durumu uygulamasını kullanmak kolaydır. Hava durumu bilgilerini almak için, sadece ekrana dokunup aşağı kaydırabilirsiniz. Şehirleri eklemek istiyorsanız, artı işaretine dokunabilirsiniz. En fazla 20 şehir ekleyebilirsiniz. Konumlar veya şehirler arasında geçiş yapmak için sola sağa kaydırın. Bu çok kolay. Bu arada, fotoğraflarınızı Flickr’da #projectweather’a katılarak Yahoo Hava Durumu’na da gönderebilirsiniz. İlginç!

 

Ayrıca bakınız: 6 En İyi Android Seyahat Uygulamaları Olmalı