Yanıt vermeyen Samsung Galaxy S8'iniz nasıl tekrar yanıt verir (kolay adımlar)

Telefonunuz görünür bir neden veya nedenden ötürü yanıt vermediğinde, bunun bir yazılım çökmesi sonucu olmasını bekleyebilirsiniz. Bu sorun yaygın ve Samsung Galaxy S8 gibi premium telefonlar da bu tür bir sorunu yaşayabilir. Bildirilen yanıt vermediği bildirilen cihazlarından şikayet eden bazı okuyucularımızla bağlantıya geçtik. Bazılarına göre, telefonları kendi başlarına yeni kapattılar ve artık geri dönmeyeceklerdi, diğerleri ise cihazlarının belirli bir ekrana yapıştığını ve ne yeniden başlatılacağını ne de şarj edeceğini söyledi.

Bu yazıda, Samsung Galaxy S8 cep telefonunun yanıt vermedeki sorunlarının giderilmesinde size yol göstereceğim. Bu sorunla ilk karşılaştığımızdan beri, bu sorunu çözmek için kullandığımız çözümü sizinle paylaşacağım. Dolayısıyla, bu cihazın sahiplerinden biriyseniz ve şu anda benzer bir sorunla karşı karşıyaysanız, bu gönderi size bir şekilde yardımcı olabileceğinden okumaya devam edin.

Şimdi, başka bir şeyden önce, telefonunuzla ilgili başka sorunlarınız varsa, okuyucularımız tarafından bildirilen yüzlerce soruna çözüm önerdiğimiz için sorun giderme sayfamıza da göz attığınızdan emin olun. Oranlar, halihazırda sahip olduğunuz soruna zaten bir çözüm sunmuş olabileceğimiz, bu sayfada sizinkilerle benzer sorunları bulmaya çalışmamız ve önerdiğimiz çözümleri kullanmaktan çekinmemizdir. Çalışmıyorlarsa veya daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, Android sorunlarımıza ilişkin anketimizi doldurun ve bize ulaşmak için gönderiye basın.

içindekiler

 • Yanıt vermeyecek Galaxy S8'iniz nasıl düzeltilir?
  • İlk çözüm: Zorunlu Yeniden Başlatma Yapın
  • İkinci çözüm: Telefonunuzu şarj etmeyi ve Zorla Yeniden Başlatma işlemini yapmayı deneyin
   • Bizimle iletişime geçin
  • Sesi Kısma ve Güç tuşlarını aynı anda 10 saniye veya daha fazla basılı tutun.

  Kombinasyon doğru şekilde gerçekleştirilirse, S8'iniz normal şekilde yeniden başlatılır ve Ana ekrana açılır. Daha sonra bunu kullanmaya devam edebilirsiniz, ancak gelecekte bir daha asla sorun olmayacağının garantisi yok.

  Öte yandan, Galaxy S8'iniz buna cevap vermiyorsa, doğru yaptığınızdan emin olmak için birkaç kez daha deneyin. Ya da bunun yerine şunu deneyebilirsiniz:

  1. Sesi Kısma düğmesine basın ve basılı tutun ve serbest bırakmayın.
  2. Ardından Sesi Kısma düğmesini basılı tutarken Güç tuşunu basılı tutun.
  3. Akü bağlantılarını taklit etmek için her iki tuşun 10 saniye veya daha fazla birlikte basılı tutun.

  İlk prosedüre benzer, sadece güç tuşuna basmadan önce ses kısma düğmesini basılı tuttuğunuzdan emin olmamız gerekir, çünkü olması gerektiği gibi. Önce açma / kapama tuşunu basılı tutmak aynı sonucu vermez ve Zorunlu Yeniden Başlatma işlemi gerçekleştirilmez. Ancak, telefonunuz bundan sonra hala yanıt vermiyorsa, sonraki işleme devam etmeniz gerekir.

  İLGİLİ MESAJLAR:

  • Artık açılmadan Samsung Galaxy S8'inizde nasıl sorun giderilir [Sorun Giderme Kılavuzu]
  • Galaxy S8 pil sorunları: hızlı pil tahliye, şarj cihazından takılı değilken söner, kalmaz
  • Samsung Galaxy S8, şarj cihazına bağlandığında “nem algılandı” uyarısını göstermeye başladı [Sorun Giderme Kılavuzu]
  • Yeni Samsung Galaxy S8 cihazınız açılışta Verizon ekranında sıkıştığında ne yapmanız gerekir [Sorun Giderme Kılavuzu]

  İkinci çözüm: Telefonunuzu şarj etmeyi ve Zorla Yeniden Başlatma işlemini yapmayı deneyin

  Bataryanın boşalmış olması ve boş bir yarasaya sahip olmanın gerçekten bir problem olmadığı, meyve suyunun bitmesinden önce ne olduğu problemi tetiklemiş olabilir. Pil boşaldığında, bazı servisler ve donanım bileşenleri düzgün şekilde kapatılmayabilir. Sonuç olarak, telefonunuz çökecek ve ardından meyve suyunun kalmadığı gerçeğini ekleyecektir. Bu nedenle, güç tuşuna basıldığında açılmayacak ve şarj cihazına bağlandığında şarj olmayacak bir telefonunuz olacak. İşte bu konuda yapmanız gerekenler:

  1. Şarj cihazını çalışan bir duvar prizine takın ve orijinal kablolu şarj cihazını kullandığınızdan emin olun.
  2. Orijinal güç / veri kablosunu kullanarak cihazınızı şarj cihazına bağlayın.
  3. Şarj işaretlerinin gösterilip gösterilmediğine bakmaksızın, telefonun şarj cihazına 10 dakika süreyle bağlanmasına izin verin.
  4. Daha sonra, Sesi Kısma düğmesine basın ve basılı tutun ve serbest bırakmayın.
  5. Ardından Sesi Kısma düğmesini basılı tutarken Güç tuşunu basılı tutun.
  6. Akü bağlantılarını taklit etmek için her iki tuşun 10 saniye veya daha fazla birlikte basılı tutun.

  Cihaz bundan sonra hala çalışmıyorsa, sorun düşündüğümüzden daha ciddidir. Bir teknisyenin sizin için tamir edebilmesi için telefonu mağazaya veya yerel mağazaya geri getirin.

  Bizimle iletişime geçin

  Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu, sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için size bir ücret talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ama aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınıza paylaşarak ya da sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da Twitter'da bizi takip ederek kelimeyi yaymayın.

  Ayrıca kontrol etmek isteyebileceğiniz mesajlar:

  • Samsung Galaxy S8, Android 8.0 Oreo güncellemesinden (kolay adımlar) sonra “Ayarlar durdu” hatasını dondurmaya ve göstermeye başladı
  • Samsung Galaxy S8, Android 8.0 Oreo güncellemesinden sonra (donukluklar) ve donuyor
  • Samsung Galaxy S8 cihazınız, köklenme işleminden sonra kendi kendine yeniden başlatılıyorsa ne yapmalısınız? [Sorun Giderme Kılavuzu]
  • Samsung Galaxy S8'i “Ne yazık ki, Galeri durdu” hatasını görüntülemeye devam ediyor [Sorun Giderme Kılavuzu]
  • Samsung Galaxy S8 cihazınızda Android 8.0 Oreo güncellemesinden sonra oluşan SIM kart hatası yok [Sorun Giderme Kılavuzu]