Yazılım Güncellemesinden Sonra Çözüldü Samsung Galaxy S8 + BSoD

#Samsung #Galaxy # S8 + sahibi olan okuyucularımızın telefonlarıyla yaşadıkları sorunları düzeltmeye yardımcı olmayı hedeflediğimiz sorun giderme serimizin başka bir taksitine hoş geldiniz. Bu model, geçtiğimiz sene daha büyük 6.2 inçlik Super AMOLED ekranıyla kolayca ayırt edilebilen Güney Koreli dev tarafından piyasaya sürülen iki amiral gemisi telefondan biri. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, yazılım güncellemesi sorunu ve diğer ilgili problemlerden sonra Galaxy S8 + BSoD ile başa çıkacağız.

Eğer bir Samsung Galaxy S8 + veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

  • Yazılım Güncellemesinden Sonra S8 + BSoD
  • S8 + Açmıyor
  • S8 + Ekran Soğuk Olduğunda Yanıp Sönüyor
  • S8 + Ekran Siyah

Yazılım Güncellemesinden Sonra S8 + BSoD

Sorun: Merhaba, t-mobile taşıyıcı ile bir Samsung S8 + var. 7 Temmuz sabahı oreo güncellemesini aldım ve güncelledim. İyi çalışıyor ve hata yok. Öğleden sonra aniden pilim tamamen boşaldı ve sonra şarj etmeye çalışıyorum. Yarım saatten daha uzun bir süre şarj edildikten sonra, telefonum bir bsod durumuna giriyor. Kafamı karıştırdı, ekranım karanlık kaldı ama telefonuma hala erişebiliyorum. Bu yüzden telefonumu kör bir insan gibi kullanıyorum, her şey yolunda gidiyor ama ekran karanlık kalıyor. Ben bsod çıkmak için tüm yöntemi deniyorum ama benim için hiçbir yöntem çalışır. LCD'de bir donanım sorunu mu var?

Çözüm: Şu anda yapmak isteyeceğiniz şey, güncellemenin getirdiği bir yazılım aksaklığının soruna neden olup olmadığını kontrol etmektir. Telefonunuzu kurtarma modunda başlatın. Ekran bu modda çalışıyorsa, buradan fabrika ayarlarına sıfırlama yapmanız gerekir. Bunun telefon verilerinizi sileceğini unutmayın. Sıfırlama tamamlandığında, telefonunuzu yeniden başlatın.

Yukarıdaki adımın problemi çözememesi durumunda, bu muhtemelen büyük olasılıkla ekran aksamının arızalı bir donanım bileşeninden kaynaklanır. Şu an yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

S8 + Açmıyor

Sorun: Merhaba, bir S8 artı var. Meyveleri toplarken sütyenime taktım ve üzerinde terledim. Ancak eve gelene kadar iyi görünüyordu. Seçimi durdurduktan yaklaşık bir saat sonra telefonun serin bir evde olduğunu fark ettim, ekranda dikey bir çizgi fark ettim. Sonra daha fazla çizgi. Sonra çizgilerle beyaz / bulutlu ekran. Ardından güç düğmesini kapatamaz veya kullanamazsınız. Bir saat içinde telefon tamamen kullanılamazdı. Yumuşak bir sıfırlama yaptım, hala çalışmıyor. Açık görünüyor, ancak dokunmatik ekran ve güç düğmesi yanıt vermiyor. Baska öneri? Yardımınız için teşekkür ederim.

Çözüm: Telefona giren nemin neden olabileceği anlaşılıyor. Telefonu en az 48 saat boyunca bir pirinç torbasına yerleştirmeyi deneyin. Bu yapıldıktan sonra sorunun devam edip etmediğini kontrol edin. Hala devam ederse, telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

S8 + Ekran Soğuk Olduğunda Yanıp Sönüyor

Sorun: Samsung Galaxy S8 + ekran dışında gayet iyi çalışıyor. Bu genellikle bir sorun değil, fakat telefonum çok soğuk olduğunda ekran hızla yeşil yanıp sönmeye başlar. Bazen telefon çok soğuksa ekran çalışmaz ve parlaklığı belirli bir miktar azalttığımda titremeye başlar. Bu benim için bir sorun değil, fakat bu telefonuma zarar veriyor ve sorunu çözebileceğim bir yol var mı?

Çözüm: Maalesef, bu zaten donanımsal bir sorun gibi görünüyor. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefon verilerinizi yedeklemek ve fabrika ayarlarına sıfırlamaktır. Sıfırlama tamamlandığında, telefonunuza henüz hiç uygulama yüklemeyin. Sorun devam ederse ilk önce kontrol etmeyi deneyin. Eğer yaparsa, bunu bir servis merkezinde kontrol ettirmeniz gerekir.

S8 + Ekran Siyah

Sorun: Merhaba, Samsung Galaxy S8 artı çok güzel ve genel olarak güzel bir özelliği var. ama geçen gece aniden arkadaşlarla sohbet ettikten sonra, ekranda birkaç çizgi bulanıklığı var. daha sonra yeşil, mavi ve kırmızı nokta görünür ve tüm ekranı kaplar. Ekranım boşlaşmadan önce daha parlak ve parlak oldu. Ben genellikle hala gibi açabilirsiniz ama boş ve gitmeden önce bir gökkuşağı gibi kırmızı ve yeşil nokta ile dolu ekran. Üstteki mavi ışık da belirir ancak ekran yine de açılamıyor

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu kurtarma modunda başlatmaktır. Ekran bu modda çalışırsa, sorun bir yazılım aksaklığından kaynaklanabileceğinden fabrika ayarlarına sıfırlama yapmanız gerekecektir. Sıfırlamanın telefon verilerinizi sileceğini unutmayın. Eğer bu problemi çözmezse, o zaman bu zaten donanımla ilgili bir sorun olup, bu durumda telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekecektir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.