Yazılım Güncellemesinden Sonra Çözüldü Samsung Galaxy S8 Pil Sönüyor

#Samsung #Galaxy # S8, geçen yıl yayınlanan ve harika bir tasarıma sahip olan ve çok sayıda kullanışlı özelliğe sahip olan amiral gemisi bir telefon. Bu cihazda ilk fark edeceğiniz şey, fiziksel ana düğme artık mevcut olmadığından, telefonun ön kısmının çoğunu kaplayan büyük 5.8 inçlik Super AMOLED ekranı. Cihazın içinde 4GB RAM ile eşleştirildiğinde telefonun herhangi bir uygulamayı pürüzsüzce çalıştırmasına olanak veren bir Snapdragon 835 işlemci var. Bu, sağlam bir performans telefon olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son taksitinde, yazılım güncellemesi sorunu ve diğer ilgili sorunlardan sonra Galaxy S8 pil süzgeçlerini hızla ele alacağız.

Eğer bir Samsung Galaxy S8 veya bu konuda başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili herhangi bir endişenizde size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Bu, ekli dizeler olmadan sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirmenin yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebileceğini sorun.

Bu serinin önceki bölümlerine göz atmak isterseniz, bu bağlantıya göz atın.

Bize Facebook ve Google+ sosyal medya hesaplarımızda da ulaşabilirsiniz.

içindekiler

 • Yazılım Güncellemesinden Sonra S8 Pil Sönüyor
 • Samsung Logosu S8 Donuyor

Yazılım Güncellemesinden Sonra S8 Pil Sönüyor

Sorun: Galaxy S8'im var. 9 Temmuz'da bir yazılım güncelleme sürümü G892USQS2BRF1 / G892UOYN2BRF1 yükledim. Yükseltmeden önce aklımda 2 gün gidebilirim. Yükseltme işleminden bu yana, pilim çok hızlı bir şekilde tükeniyor. Ayrıca benim telefonumun daha sıcak olduğunu fark ettim. Uygulamaları arka planda çalıştırıyorum, ekranımda her zaman devre dışı bıraktım ve hala çok hızlı tükeniyor. Bu makale başına sistem önbelleğini bile temizledim: https://thedroidguy.com/2018/07/galaxy-s8-battery-drains-quicker-after-an-update-troubleshooting-guide-1080993 yeniden şarj etmeden önce tam gün kullanım elde edin. Pilim şu an% 65 seviyesinde. Kullanıma (% 35) baktığımda Android sistemi% 10, Android işletim sistemi% 7, ekran% 3, Google% 1, Cihaz Boşta 1% ve Hücre bekleme% 1 kullanmıştır. Telefonumu seviyorum, ancak geçen Kasım ayında telefonumu öldüren IOS güncellemesiyle aynı deneyimi yaşadığım için iPhone'umdan Android'e geçiş yaptım.

Çözüm: Bazen bir yazılım güncellemesinden sonra, telefonun verilerin işlenme şeklini optimize etmek için telefon verilerinizi önbelleğe alması gerekir. Bu genellikle bataryanın çok hızlı boşalmasına neden olur, ancak bu sadece bir iki gün sürecektir. Veriler optimize edildikten sonra, telefon batarya kullanımında bir iyileşme görmeniz gerekir. Sorunun devam etmesi durumunda, sorun büyük olasılıkla, güncelleme işlemi sırasında tamamen kaldırılmamış olan eski yazılım verilerinin neden olduğu bir durumdur. Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefon verilerinizi yedeklemek ve fabrika ayarlarına sıfırlamaktır. Sıfırlama tamamlandığında, telefonunuza henüz hiç uygulama yüklemeyin. Telefona takılı bir microSD kartınız varsa onu çıkarmalısınız. Sorun devam ederse ilk önce kontrol etmeyi deneyin. Eğer değilse, telefonunuzu kullanarak devam edebilirsiniz. Sorun devam ederse, bunu bir servis merkezinde kontrol ettirmelisiniz.

Samsung Logosu S8 Donuyor

Sorun: Birkaç ay önce Samsung Galaxy S8 cep telefonum var… birkaç gün önce, şarj edildikten sonra telefonu açtım ve her zamanki gibi Samsung logosunu görüntüledim ve Lock Screen'e geçtiğimde kilit ekranını yukarı kaydırırım, sonra çalışır ve sonra aniden telefon donup kendini yeniden başlatıyor. her zaman en az 3 veya 4 kez olur ve nihayet Samsung logosundan sonra, siyah ekran ve üstte yanıp sönen LED ışığı ile sıkışmış. Ben yeniden başlatma veya sert yeniden başlatma zorlamak için bile denemek ve hatta hala orada hiçbir şey takılıyorum sabitleme modu denemek için akümülatör için en az 2 gün beklemek zorunda ve telefona güç açmak için öldü. Kurtarma moduna girmeyi denedim ancak yükleme işleminden sonra komut istemiyor ve orada sıkıştı. Ben güç düğmesine basılı tutun ve her şey ama yine de hayır şans bu yüzden ben bir şey denemek önce ben bir şey denemek önce pil tekrar kendini beklemek zorunda beklemek zorundayım … telefonuma ne olur ve bana yardımcı olabilir ???? SD Kartımı ve SIM Kartımı telefonumdan kaldırdım ve hala şanssızım! lütfen yardım et

Çözüm: Şu anda yapabileceğiniz en iyi şey, telefonu kurtarma modunda başlatmak ve buradan fabrika ayarlarına sıfırlamaktır. Sıfırlamanın telefon verilerinizi sileceğini unutmayın.

 • Telefonun kapalı olduğundan emin olun.
 • Sesi Yükselt tuşunu ve Bixby tuşunu basılı tutun, ardından Güç tuşunu basılı tutun.
 • Android logosu görüntülendiğinde, tüm tuşları serbest bırakın ('Sistem güncellemesini yükleme', Android sistem kurtarma menü seçeneklerini göstermeden önce yaklaşık 30 – 60 saniye gösterecektir).
 • “Silme verileri / fabrika ayarlarına sıfırlama” seçeneğini vurgulamak için Sesi kısma tuşuna birkaç kez basın.
 • Seçmek için Güç düğmesine basın.
 • 'Tüm kullanıcı verilerini sil' vurgulanana kadar Sesi kısma tuşuna basın.
 • Ana sıfırlamayı seçmek ve başlatmak için Güç düğmesine basın.
 • Ana sıfırlama tamamlandığında, “Şimdi sistemi yeniden başlat” vurgulanır.
 • Cihazı yeniden başlatmak için Güç tuşuna basın.

Fabrikada sıfırlama yaptıktan sonra bile sorun devam ederse, telefonu bir servis merkezine götürmeniz ve kontrol ettirmeniz gerekir.

Bizimle meşgul

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazını destekliyoruz. Endişelenme, sorularınız için size tek bir kuruş talep etmeyiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuduğumuzda, hızlı bir yanıt veremeyiz. Size yardımcı olabilseydik, lütfen mesajlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak yaymamıza yardımcı olun.