Yazılım Güncellemesinden Sonra Google Pixel 3 Nasıl Rastgele Kapatılır

#Google # Pixel3, arama devi tarafından geçen yılın sonlarında yayınlanan en son iki amiral gemisi telefon modelinden biridir. IP68 sertifikalı sağlam bir telefon olup hem ön hem de arkada Corning Gorilla Glass tarafından korunmaktadır. 5.5 inç P-OLED ekran kullanıyor, kaputun altında 4GB RAM ile eşleştirilmiş bir Snapdragon 845 işlemci var. Bu sağlam bir performans cihazı olmasına rağmen, bugün ele alacağımız bazı sorunların ortaya çıkabileceği durumlar vardır. Sorun giderme serimizin bu son bölümünde, yazılım güncelleme sorunundan sonra Pixel 3’ün rastgele kapatılmasını ele alacağız.

Bu konuda bir Google Pixel 3 veya başka bir Android cihazınız varsa, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın, böylece doğru bir değerlendirme yapılabilir ve doğru çözüm verilebilir.

Yazılım Güncellemesinden Sonra Google Pixel 3 Nasıl Rastgele Kapatılır

Sorun: Merhaba benim Pixel 3 son zamanlarda uygulamaları indirirken veya rastgele seçerek kapanmaya başladı. Bu, en son yazılım güncellemesinden sonra başladı. Ekran kararıyor ve tekrar açabiliyorum ama kilit ekranına ulaşır ulaşmaz kapanıyor. İstediğim kadar açmaya devam edebilirim, ancak kaldığı yere ulaşması birkaç kez sürer. ya da yaklaşık beş dakika yalnız bırakabilirim ve açabilirim ve açık kalacaktır. Sadece onu kullandığımda yapar, bir masada otururken kendi başına yapmayacaktır. şarj yüzdesi ne olursa olsun bunu yapar, ancak kapatıldıktan sonra şarj cihazına takarsam, ölmüş gibi davranır ve şarj edilmesi gerektiğini gösteren bir yıldırım cıvatası olan bir pil gösterecektir. tekrar açılacak. ama aslında ölü değil Fabrika ayarlarına sıfırlamaya çalıştım ama sorun hala devam ediyor.

Çözüm: Bu telefonda herhangi bir sorun giderme adımı uygulamadan önce, en son yazılım sürümünde çalıştığından emin olmak en iyisidir. Bir güncelleme varsa, önce indirip yüklemenizi öneririm.

Bu sorunu düzeltmenin en iyi yolu, sorunun bir yazılım aksaklığından kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmektir. Bu sorun için önerilen aşağıda listelenen sorun giderme adımlarını izleyin.

Yumuşak Sıfırlama Yapma

Bazen bu sorun, telefon yazılımının yenilenmesiyle giderilebilen küçük bir yazılım aksaklığından kaynaklanabilir. Bu durumda yumuşak bir sıfırlama gerçekleştirilmelidir. Bu, Güç düğmesini yaklaşık 10 saniye basılı tutarak veya cihazın gücü dönünceye kadar yapılır.

Sorunun Güvenli Modda olup olmadığını kontrol edin

İndirdiğiniz bir uygulamanın bu soruna neden olabileceği durumlar vardır. Durumun bu olup olmadığını doğrulamak için, yalnızca önceden yüklenmiş uygulamaların bu modda çalışmasına izin verildiğinden telefonu Güvenli Mod’da başlatmanız gerekir.

    Ana ekrandan, Güç tuşunu basılı tutun. Güç tuşunu serbest bırakın, ardından Güç düğmesini basılı tutun. Yeniden başlatma güvenli mod mesajını okuyun ve Tamam öğesine dokunun. Cihaz kapanacak ve güvenli modda yeniden başlatılacaktır.

Sorun bu modda ortaya çıkmazsa, indirdiğiniz bir uygulamadan kaynaklanabilir. Bunun hangi uygulama olduğunu öğrenin ve kaldırın.

Fabrika ayarlarına sıfırlama

Dikkate alınması gereken son bir sorun giderme adımı fabrika ayarlarına sıfırlamadır. Bu, telefonu orijinal fabrika durumuna geri döndürür. Bu adımı uygulamadan önce telefon verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

    Güç Düğmesini Telefon Kapanıncaya Kadar Tutun Güç Düğmesini ve Sesi Kısma Düğmesini Birkaç saniye Tutun Ekranda Fastboot Modunu Görmek İçin Bekleyin Düğmelerin Bırakın Kurtarma Modunu Seçin Android Robot Görüntüsünün Açılmasını Bekleyin Güç Düğmesini Basılı Tutun ve Sesi Açma Düğmesi Verileri Sil / Fabrika Ayarlarına Sıfırla’yı seçin Evet’i seçin

Fabrika ayarlarına sıfırlamadan sonra bile sorun devam ederse, bu durum arızalı bir donanım bileşeninden kaynaklanmış olabilir. Şu anda yapılacak en iyi şey, telefonu bir servis merkezine götürmek ve kontrol ettirmek.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı hızlı bir şekilde yanıtlayamayacağımızı okuyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.