Yeni Android Nougat duvar kağıdı indir

Henüz ellerinizi Android Nougat güncellemesine alamadıysanız veya cihazınız uyumlu değilse, bu yeni Android Nougat duvar kağıtlarını almaya devam edebilirsiniz. Bu beş duvar kağıtları Android 7.0 Nugası ile birlikte geliyor ve telefonunuzu biraz daha genç ve yenilenmiş hissettiriyor.

  • Android Marshmallow duvar kağıtları
  • Pixel Launcher'ı Pixel-dışı telefonunuzdan nasıl elde edebilirsiniz?

Aşağıdaki beş Android Nougat duvar kağıdının her birini görebilir ve indirebilirsiniz; eğer bu sizin için serin yeni duvar kağıtları ihtiyacınızı karşılamıyorsa, makalenin alt kısmında başka bir önerimiz var. Aşağıdaki resimleri cihazınıza kaydetmek yeterlidir ve indirilenler altında fotoğraf galerisi uygulamasında görünecektir. Buradan ana ekranınız olarak ayarlayabilir veya Ekran ayarlarınızda ekran duvar kağıtlarını kilitleyebilirsiniz. Keyfini çıkarın!

 / © Google

 / © Google

 / © Google

 / © Google

 / © Google

Bu Nougat duvar kağıtları, daha fazlasını istemekten vazgeçmezse, endişelenmeyin, çünkü serin yeni Android duvar kağıtları için başka güvenilir seçenekler var. Google'ın kendi Wallpapers uygulaması, çeşitli kategorilerde (Google Earth çekimleri dahil), her gün otomatik olarak yenilenecek şekilde ayarlanabilen ve onlardan sıkılmamak için çeşitli seçenekler sunar. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak kontrol edin:

Wallpapers

Nougat'ın varsayılan duvar kağıtları hakkında ne düşünüyorsunuz? İyi bir duvar kağıdı uygulaması öneriniz var mı? Yorumlar varsa bildirin.

Google Pixel XL'in nerede satın alınacağı

Best price

Google Pixel XL 32GB Unlocked CASH ON COLLECTION ONLY I CAN POST ASK FIRST

£330.00

£330.00 total

Check Offer

Google Pixel XL 32GB Unlocked CASH ON COLLECTION ONLY I CAN POST ASK FIRST

£330.00

£330.00 total

Check Offer

Google Pixel XL 32GB 4G LTE SIM FREE/ UNLOCKED – Black

£425.99

£425.99 total

Check Offer

SIM FREE NEW Google Pixel XL 4G LTE G-2PW2200 Quite Black 32GB Unlocked

£444.77

£444.77 total

Check Offer

Google Pixel XL 128GB 4G LTE SIM FREE/ UNLOCKED – Black

£454.99

£454.99 total

Check Offer

Compare prices