Yeni Samsung Galaxy A7 2019 açılmıyorsa ne yapmalı

Samsung Galaxy A7 2018, geçen ay Ekim 2018’de piyasaya sürüldü ve aslında sahiplerinden oldukça yüksek onay derecelendirmeleri aldı. Samsung amiral gemisi cihazlarında bulunabilen özelliklere sahip oldukça kararlı bir akıllı telefon. Ancak diğer tüm cihazlar gibi, sorunlardan arınmış değildir ve erken benimseyenlerden biriyseniz, gerçekten o kadar ciddi olmayan bazı sorunlarla karşılaşmış olabilirsiniz.

Bu cihazla ilgili en sık bildirilen sorunlar arasında, siyah bir ekranda takılı kaldığı ve güç tuşuna kaç kez veya ne kadar basılı tutursanız tutun, artık açılmayacağı veya önyüklenmeyeceği bir sorundur. Ancak endişelenmeyin, çünkü bu sorun, birisinden veya bir teknolojiden sizin için düzeltmesini istemenize gerek kalmadan düzeltilebilir. Bu makale size şu ya da bu şekilde yardımcı olabileceğinden okumaya devam edin.

Sorun gidermemize geçmeden önce, farklı bir soruna bir çözüm arıyorsanız, okuyucularımız tarafından bildirilen en yaygın sorunlardan bazılarını zaten ele aldığımız için sorun giderme sayfamıza göz attığınızdan emin olun. Sizinkine benzer sorunları bulun ve önerdiğimiz çözümleri kullanın. Bundan sonra hala yardımımıza ihtiyacınız varsa, Android sorunları anketimizi doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Açılmayacak Galaxy A7 2018 Nasıl Onarılır

Çoğu zaman, bir telefon siyah bir ekrana yapışıp yanıt vermiyorsa, ilk telefon çöktü. Söylemeye gerek yok, bu başkalarının düşündüğü gibi bir donanım sorunu değil, birkaç sorun giderme prosedürü ile giderilebilecek küçük bir firmware ile ilgili sorun. Bütün bunlar söylenirken, işte size bu konuda ne yapmanızı öneririm…

Çözüm 1: Zorla Yeniden Başlatma

Doğru! Zorla yeniden başlatma, yalnızca bir ürün yazılımı sorunu olması koşuluyla bu sorunu hemen çözebilir. Zorunlu yeniden başlatmanın ne olduğunu merak ediyorsanız, bu simüle edilmiş bir pil çıkarma prosedürüdür. Doğru şekilde gerçekleştirildikten sonra, cihazınızın pilini çıkardığınızda aynı etkilere sahip olacaktır. Bunu yapmanız gerekiyor, çünkü görünüşe göre, Galaxy A7 2018’inizin çıkarılabilir pili yok. Bunu yapmak için, ses kısma düğmesini ve açma / kapatma tuşunu birlikte 10 saniye veya daha uzun süre basılı tutun.

Telefonunuzun yeniden başlattığınızda normalde olduğu gibi önyükleneceğinden, doğru bir şekilde yapılıp yapılmadığını bilirsiniz. Ancak, ilk denemeden sonra yanıt vermezse, aynı prosedürü birkaç kez daha denemelisiniz ve bundan sonra hala cevap vermiyorsa, bunu denemelisiniz.

    Sesi azaltma düğmesini basılı tutun ve bırakmayın. Sesi azaltma düğmesini basılı tutarken açma / kapatma tuşunu basılı tutun. Her iki tuşu da 10 saniye veya daha fazla basılı tutun.

Telefon bu prosedürü uyguladıktan sonra hala yanıt vermiyorsa, bir sonraki çözümü denemelisiniz.

Çözüm 2: Telefonu Şarj Aletine Bağlayın, Zorunlu Yeniden Başlatın

Bu noktada, pilin tamamen boşalması çok olasıdır. Pilin boşalması gerçekten bir sorun değildir, ancak basit bir pil boşaltma sorununun cihazınızın çökmesine neden olacağı durumlar vardır, çünkü bazı hizmetler ve bileşenler, cihazınızın pilinin bitmesine izin verirseniz düzgün kapanmayabilir. Sonuç olarak, her ikisi de yanıt vermeyen bir cihazla sonuçlanan birkaç küçük sorunla uğraşacaksınız. Bu olasılığı ortadan kaldırmak için yapmanız gerekenler…

    Orijinal şarj cihazını çalışan bir duvar prizine takın.Orijinal kabloyu kullanarak Galaxy A7 2018’inizi şarj cihazına bağlayın. Şarj sembolünü gösterip göstermediğine bakılmaksızın, 10 dakika kadar şarj cihazına bağlı bırakın. Şimdi, cihaz şarj cihazına bağlıyken, ses azaltma düğmesini basılı tutun ve bırakmayın. Ses azaltma düğmesini basılı tutarken güç tuşunu basılı tutun. Her iki tuşu da 10 saniye veya daha fazla basılı tutun .

Sorun gerçekten de ürün yazılımının çökmesine neden olan boşalmış bir pilden kaynaklanıyorsa, Galaxy A7’niz şimdiye kadar önyükleme yapıyor olmalıdır. Ancak bundan sonra hala cevap vermiyorsa, bir teknisyenin sizin için kontrol edebilmesi için mağazaya veya alışverişe geri getirmenin zamanı geldi.

İLGİLİ YAZILAR:

    Samsung Galaxy A7 artık şarj olmuyor ve ‘nem algılandı’ hatası veriyor [Sorun Giderme Kılavuzu] Çözüldü Samsung Galaxy A7, Şarj Portunda Nem Algılamayı Göstermeye Devam Ediyor Önyükleme sırasında logoya yapışan Samsung Galaxy A7 (2017) nasıl düzeltilir [Sorun Giderme Kılavuzu ] Kendi başına yeniden başlatma / yeniden başlatmaya devam eden Samsung Galaxy A7 (2017) nasıl düzeltilir [Sorun Giderme Kılavuzu] Samsung Galaxy A7’de kilitlenmeye devam eden Snapchat nasıl düzeltilir (kolay adımlar)

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, sorularınıza ve önerilerinize her zaman açığız, bu yüzden bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu, sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve bunun için bir kuruş talep etmeyeceğiz. Ancak her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve bunların her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ama aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olabilirsiniz. Yardım ettiğimiz kişiler için lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak ya da sadece Facebook ve Google+ sayfamızı beğenerek ya da bizi Twitter’da takip ederek kelimeyi yayın.