Youtube.com/activate Kullanarak YouTube’u Etkinleştirmenin Kolay Yolu

YouTube, insanların videolarını yüklemelerine, görüntülemelerine ve paylaşmalarına olanak tanıyan popüler bir video paylaşım platformudur. Cihaz internet bağlantısı olduğu sürece hemen hemen tüm bilgi işlem cihazlarından erişilebilir. YouTube videolarını Smart TV’nizi kullanarak izlemek istiyorsanız, önce oturum açmanız ve hesabınızı etkinleştirmeniz gerektiğini göreceksiniz. YouTube.com/activate adresini kullanarak YouTube’u etkinleştirmenin kolay yolunu göstereceğiz.

Bilgisayarınız veya Android cihazınızla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, bu formu kullanarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Cihazınızla ilgili endişeleriniz konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Bu, hiçbir dize eklenmeden sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir. Bununla birlikte, bizimle iletişime geçtiğinizde, doğru bir değerlendirme yapılabilmesi ve doğru çözümün verilebilmesi için olabildiğince ayrıntılı olmaya çalışmanızı rica ediyoruz.

Youtube.com/activate Kullanarak YouTube’u Etkinleştirmenin Kolay Yolu

Smart TV’de YouTube’u etkinleştirme

Smart TV’niz 2013 veya sonrasında üretilen bir modelse, aşağıda listelenen adımları takip edebilirsiniz.

    YouTube uygulamanızı Smart TV’nizde açınSol taraftaki Dişli çark simgesine tıklayınSign Sign inIt 8 haneli bir kod verecektir. Bu ekranı açık tutunŞimdi YouTube’a gidin Dizüstü bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan etkinleştirin. Google hesap bilgilerinizi girin ve giriş yapın YouTube uygulamasının size verdiği 8 haneli kodu girin ve devam edin. Seçeneğini görüyorsanız Erişime izin ver’i tıklayın.

Apple TV’de YouTube’u etkinleştirme

    Oturum aç ve ayarlar Oturum aç’ı seçinUygulama size bir kod verecektir. Bunu not edin veya ekranı kapatmayınŞimdi dizüstü bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan Youtube’u etkinleştirin. Google hesap bilgilerinizi girin ve oturum açın. Bir seçim ekranı sunulabilir. Google+ hesabınızı veya YouTube Kanalınızla ilişkili sayfayı seçin. YouTube uygulamasının size verdiği kodu girin ve devam edin. Seçeneği görüyorsanız Erişime izin ver’i tıklayın.

Kodi’de YouTube’u etkinleştirin

    Ayarlar’a gidin Eklentileri Seçin Depodan Yükle’yi seçin / Eklentileri Alın Kodi Eklentisi Deposunu Seçin Video Eklentilerini Seçin ve YouTube’u Yükle’yi yükleyin Kurulduktan sonra Videolar’a gidin, ardından Eklentileri seçinSeçin ve YouTube’u AçSeç’i seçin kod. Not edin veya ekranı kapatmayın YouTube’a gidin Dizüstü bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan etkinleştirin. Google hesap bilgilerinizi girin ve oturum açın YouTube uygulamasının size verdiği kodu girin ve devam edin. Seçeneğini görüyorsanız Erişime izin ver’i tıklayın.

Roku’da YouTube’u etkinleştirin

    Roku’nuzu TV’nize bağlayın ve Roku hesabınızda oturum açın. Uzaktan kumandanızdaki Ana Ekran düğmesine basarak Ana Ekranınıza gidinKanal Mağaza seçeneğini seçin ve uzaktan kumandanızdan Tamam seçeneğine gidin ve YouTube’u seçin, ardından uzaktan kumandanızdan Tamam’a basın. Kanal Ekle seçeneğini göreceksiniz. Bu seçeneği seçin ve remoteWait’ten bir süre Tamam’a basın; kanallarınıza eklenecektir. Kontrol etmek istiyorsanız, Ana Ekran düğmesine basın ve Kanallarım’a gidin. YouTube kanalı kanalınızın listesinde olmalıdır. YouTube kanalını seçin ve açın YouTube kanalının sol tarafındaki Dişli simgesini seçin Oturum açın’ı seçin ve Google / YouTube hesap bilgilerinizi girin (istenirse) Roku size 8 haneli bir kod verecektir . Bir yere yazın veya bu ekranı açık tutunŞimdi YouTube’a gidin Dizüstü bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan etkinleştirin. Google hesap bilgilerinizi girin ve giriş yapınRoku’nun size verdiği 8 haneli kodu girin ve devam edin. Seçeneği görüyorsanız erişime izin ver’i tıklayın.

Yukarıdaki adımlar, Youtube.com/activate adresini kullanarak YouTube’u etkinleştirmenin kolay yoludur.

Bizimle etkileşime geçin

Android telefonunuzu kullanırken karşılaştığınız soru, öneri ve sorunlarınızı bize iletmekten çekinmeyin. Bugün piyasada bulunan her Android cihazı destekliyoruz. Ve endişelenmeyin, sorularınız için tek bir kuruş talep etmeyeceğiz. Bu formu kullanarak bize ulaşın. Aldığımız her mesajı okuyoruz, ancak hızlı bir yanıt garanti edemiyoruz. Size yardımcı olabildiysek, lütfen yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak kelimeyi yaymamıza yardımcı olun.