Youtube Galaxy S10 çökmeye devam ederse ne yapmalı | “Ne yazık ki, YouTube durdu” hatası için düzeltme

Youtube nadiren azalır, ancak her zaman% 100 değildir. Youtube Galaxy S10’unuzu çökertmeye devam ediyorsa ve nasıl devam edeceğinizi merak ediyorsanız, bu makale tam size göre. Youtube çökmeleri genellikle “Maalesef, YouTube durdu” hatasıyla gösterilir veya bundan önce gelir;

Devam etmeden önce, kendi #Android sorununuza çözüm arıyorsanız, bu sayfanın altındaki bağlantıyı kullanarak bizimle iletişime geçebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Sorununuzu tarif ederken, lütfen ilgili çözümü kolayca bulabilmemiz için olabildiğince ayrıntılı olun. Yapabiliyorsanız, lütfen bize nereden başlayacağınız konusunda bir fikir vereceğiniz kesin hata mesajlarını ekleyin. Bize e-posta göndermeden önce bazı sorun giderme adımlarını denediyseniz, bunlardan bahsettiğinizden emin olun, böylece cevaplarımızda atlayabilirsiniz.

Youtube Galaxy S10 çökmeye devam ederse ne yapmalı | “Ne yazık ki, YouTube durdu” hatası için düzeltme

Youtube kullanmaya devam ederken “Maalesef YouTube durdu” hatasını görüntülemeye devam ediyorsa, aşağıda bunun için yapabileceğiniz sorun giderme örnekleri:

Youtube # 1’i düzeltir: YouTube uygulamasını kapat

Youtube uygulaması çeşitli nedenlerle çökebilir. Diğer herhangi bir uygulama gibi, küçük bir hata veya kod hatası için bile çökebilir. Bu her zaman uygulamanın kendisinin sorunlu olduğu halde anlamına gelmez. Google bilinen hataları izlemede aktif olduğundan Youtube buradaki sabit uygulamalardan biridir. Uygulamanın düzgün çalışmasını önleyen geçici bir hata olup olmadığını görmek için, aşağıdaki iki yöntemden birini kullanarak zorlamayı deneyin.

Yöntem 1: Son Uygulamalar tuşunu kullanarak bir uygulamayı kapatın

  Ekranınızda, Son Uygulamalar ekran tuşuna dokunun (Giriş düğmesinin solunda üç dikey çizgiye sahip olan) .En Son Uygulamalar ekranı göründüğünde, uygulamayı aramak için sola veya sağa kaydırın. Daha önce çalıştırmayı başardıysanız, burada olmalı. Sonra kapatmak için uygulamayı yukarı kaydırın. Bu, onu zorlamaya zorlamalıdır. Orada değilse, tüm uygulamaları da yeniden başlatmak için Tümünü Kapat uygulamasına dokunun.

Yöntem 2: Uygulama Bilgisi menüsünü kullanarak bir uygulamayı kapatın

  Ayarlar uygulamasını açın.Tap Apps’a dokunun.Diğer ayarlar simgesine (üç nokta simgesi, sağ üst) dokunun.

Youtube # 2 çökmesine neden oluyor: Cihazı yeniden başlat

Uygulamayı durduran kuvvet bir fark yaratmazsa, yapabileceğiniz bir sonraki iyi şey cihazın kendisini yeniden başlatmaktır. Cihazı uzun süre çalışır durumda bıraktıktan sonra oluşabilecek geçici hatalardan kurtulmanın başka bir yolu. Bilgisayarlar ve akıllı telefonlar düzenli olarak yeniden başlatmadan faydalanabilir. S10’unuzu henüz başlatmadıysanız, yaptığınızdan emin olun. İşte nasıl:

  Güç + Sesi Kısma düğmelerini yaklaşık 12 saniye veya aygıtın gücü dönene kadar basılı tutun. Not: Bakım Önyükleme Modu ekranının görünmesi için birkaç saniye bekleyin. Bakım Önyükleme Modu ekranından Normal Önyükleme’yi seçin. Not: Mevcut seçenekler arasında dolaşmak için ses seviyesi düğmelerini ve seçmek için sol alt tuşu (ses seviyesi düğmelerinin altında) kullanın. Sıfırlamanın tamamlanması için 90 saniye bekleyin. Bakım Önyükleme Modu ekranı görünmüyorsa, cihazınızda bulunmuyor demektir. Cihazın tamamen kapanmasını bekleyin.

Youtube, # 3 numaralı düzeltmeyi kilitlemeye devam ediyor: Google hesabını kaldırın ve oturum açın

Youtube, Google uygulama ailesinin bir parçasıdır ve bazen Google hesabınızla veya onun uygulama kuzenlerinden biriyle ilgili bir hata olması durumunda arızalanabilir. Bu aşamada, sorunun Google hesabıyla ilgili bir hatadan kaynaklanıp kaynaklanmadığını kontrol etmek istersiniz. Bunu yapmak için, Google hesabınızı cihazdan geçici olarak silmek, ardından tekrar oturum açmak istiyorsunuz.

Google hesabınızı kaldırmak için:

  Bir Ana ekrandan, uygulamalar ekranına erişmek için ekranın ortasından yukarı veya aşağı kaydırın. Ayarlar Uygulamasını açın. Birden fazla hesap varsa, kaldırmak istediğiniz hesabı seçtiğinizden emin olun. Hesabı kaldır öğesine dokunun. Onaylamak için bildirimi gözden geçirin ve Hesabı kaldır öğesine dokunun.

Google’ınızı tekrar eklemek için:

Bir Ana ekrandan, uygulamalar ekranına erişmek için ekranın ortasından yukarı veya aşağı kaydırın.

  Ayarlar uygulamasını açın. Hesaplar ve yedekleme yapın. Hesap açın. Hesap ekle. Google’a dokunun. PIN, Şifre veya Kalıp gibi bir ekran kilidi seçeneği ayarladıysanız, istendiğinde buraya girmelisiniz. Gmail adresini girin, ardından İLERİ’ye dokunun. Parolayı girin, ardından İLERİ’ye dokunun. Politika ardından KABUL EDİYORUM öğesine dokunun. Hizmet Şartları ve Gizlilik Politikası’nı incelemek için uygun bağlantıya ve dile, ardından tamamladığınızda Kapat (en altta) düğmesine dokunun. Sunulduğunda, açmak için Google Drive’a yedekle düğmesine, ardından Kabul Et düğmesine dokunun.

Google hesabınızı ekledikten sonra, gittiğini görmek için sorunu kontrol edin.

Youtube 4 numaralı düzeltmeye devam ediyor: Önbelleği temizle

Doğrudan Youtube uygulamasıyla ilgilenmek için yapabileceğiniz ilk şey, önbelleğini temizlemektir. Bazı uygulama hataları eski önbellekte bulunabilir, bu yüzden Youtube’un önbelleğini temizlemek sizin için hile yapabilir. Önbelleği temizlemek için şu adımları izleyin:

  Ayarlar uygulamasını açın.Tap Uygulamaları’nı tıklayın. Diğer ayarlar simgesine dokunun (üç nokta simgesi, sağ üst) .

Youtube # 5 numaralı düzeltmeye devam ediyor: Verileri temizle

Youtube’un verilerini silmek, sorunu gidermek için başka bir yoldur. Önbelleği temizlemek işe yaramazsa bunu yapmanız gerekir. Adımlar benzer. İşte nasıl:

  Ayarlar uygulamasını açın.Tap Uygulamaları’nı tıklayın. Diğer ayarlar simgesine dokunun (üç nokta simgesi, sağ üst). Sistem uygulamalarını göster.Tap Youtube uygulamasını bulun ve dokunun. .

Youtube # 6 ile kilitlemeye devam ediyor: Uygulamayı güncelle

Güncelleştirmeleri yüklemek, Android sorun gidermesinde sıklıkla unutulan bir çözümdür. Hataların gelişmesi ihtimalini azaltmak için Youtube ve diğer tüm uygulamaların en yeni sürümleri çalıştırdıklarından emin olun.

Youtube # 7 kodunu düzeltir: Sahtekar uygulamaları kontrol et

Youtube, İşletim Sistemiyle birlikte gelen uygulamaların bir parçasıysa, üçüncü taraf bir uygulamanın Youtube’un çökmeye devam etmesinin nedeni olup olmadığını kontrol etmeyi de deneyebilirsiniz. Bunu yapmak için cihazı güvenli modda önyükleyebilirsiniz. Güvenli modda çalışırken, yalnızca önceden yüklenmiş uygulamaların çalışmasına izin verilir. Youtube normalde güvenli modda çalışıyorsa ve hiç çökmeyecekse, bu kötü bir uygulama sorununun açık bir işaretidir.

Güvenli moda yeniden başlatmak için:

  Güç kapalı penceresi görünene kadar Güç düğmesini basılı tutun ve ardından serbest bırakın. Güvenli mod istemi görüntülenene kadar Kapat ve basılı tutun. Onaylamak için Güvenli mod seçeneğine dokunun. İşlemin tamamlanması 30 saniye sürebilir. Yeniden başlatma, Ana ekranın sol altında “Güvenli mod” belirir.

Üçüncü taraf uygulamaların bu modda devre dışı bırakıldığını, bu nedenle kullanabileceğinizlerin önceden yüklenmiş uygulamalar olduğunu unutmayın. S10’unuz bu moda önyüklendikten sonra, sorunun devam edip etmediğini kontrol ettiğinizden emin olun. En son yüklediğiniz uygulamayı kaldırın ve düzeltip düzeltmeyeceğini görün. Sorun devam ederse, hileli uygulamayı belirlemek için eleme işlemini kullanın. İşte nasıl:

  Güvenli moda önyükleme yapın. Sorunu denetleyin. Üçüncü taraf bir uygulamanın suçlu olduğunu onayladığınızda, uygulamaları tek tek kaldırmaya başlayabilirsiniz. En son eklediklerinizle başlamanızı öneririz. Bir uygulamayı kaldırdıktan sonra, telefonu normal moda getirin ve sorunu kontrol edin. S10’unuz hala sorunluysa, 1-4. Adımları tekrarlayın.

Youtube, # 8 numaralı düzeltmeyi kilitlemeye devam ediyor: YouTube’u Yeniden Yükleyin

Youtube önceden kurulmamışsa, onu sistemden silmeyi deneyebilirsiniz. Ardından, S10’unuzu yeniden başlatın ve sorunu tekrar kontrol edin. Uygulamanın yeniden yüklenmesi bazen uygulama hatalarının düzeltilmesinde etkilidir. Umarım, bu sorununuzu daha sonra çözecektir.

Youtube, # 9 numaralı düzeltmeye devam ediyor: Uygulama tercihlerini sıfırla

Hataya neden olarak yanlışlıkla devre dışı bırakılmış bir varsayılan uygulama olması durumunda, uygulama tercihlerini sıfırladığınızdan emin olun.

  Ayarlar uygulamasını açın.Tap Apps.Tap sağ üstte Daha fazla ayar üzerine dokunun (üç-nokta simgesi) .Uygulama tercihlerini sıfırla’yı seçin. S10’unuzu yeniden başlatın ve sorunu kontrol edin.

Youtube # 10’u kapatmaya devam ediyor: Fabrika ayarlarına sıfırlama

Fabrika ayarlarına sıfırlama, potansiyel bir çözümdür ancak bu durumda denemeniz gereken bir çözümdür. Bu durumda yapmak istediğiniz son sorun giderme adımıdır. Telefonu silmeden önce kişisel verilerinizi yedeklediğinizden emin olun.

Başvuru için, cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırlamanın iki yolu:

Yöntem 1: Samsung Galaxy S10’da Ayarlar Menüsü ile nasıl sıfırlanır

  Kişisel verilerinizin yedeğini alın ve Google hesabınızı kaldırın. Ayarlar uygulamasını açın. Genel yönetim seçeneğine gidin ve dokunun. aksiyon.

Yöntem 2: Donanım düğmelerini kullanarak Samsung Galaxy S10 üzerinde sıfırlama nasıl yapılır

  Mümkünse, önceden kişisel verilerinizin bir yedeğini alın. Sorununuz bunu yapmanızı engelliyorsa, bu adımı atlayın. Ayrıca, Google hesabınızı kaldırdığınızdan emin olmak istersiniz. Sorununuz bunu yapmanızı engelliyorsa, sadece bu adımı atlayın. Cihazı kapatın. Bu önemli. Kapatamazsanız, hiçbir zaman Kurtarma Moduna ön yükleme yapamazsınız. Cihazı Gç düğmesi üzerinden düzenli olarak kapatamıyorsanız, telefonun pili bitene kadar bekleyin. Ardından, Kurtarma Moduna geçmeden önce telefonu 30 dakika şarj edin. Ses Açma ve Bixby tuşlarına aynı anda basın ve basılı tutun. menü şimdi görünecektir. Bunu gördüğünüzde, düğmeleri serbest bırakın. ‘Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla’ seçeneğinin üzerine gelinceye kadar Sesi Azalt düğmesini kullanın. ‘Verileri sil / fabrika ayarlarına sıfırla’yı seçmek için Gç düğmesine basın. Fabrika ayarlarına sıfırlama işlemini onaylamak için

Youtube, # 11 numaralı düzeltmeyi kilitlemeye devam ediyor: Hata raporu gönder

Youtube hala bu noktada çökmeye devam ederse, bir kodlama sorunu olmalı. Uygulamanın ayarlar menüsüne girebilir ve sorunu bildirebilirsiniz, böylece geliştiricinin bilgilendirilmesi sağlanır. Mümkünse, yaptığınız sorun giderme adımlarını verirken mümkün olduğunca ayrıntılı olmaya çalışın. Daha sonra, muhtemelen güncellemeden sonra sorun giderilinceye kadar beklemek mümkün.

Bazen, Youtube gibi popüler uygulamalar, bildikleri hataları bildiklerinde veya düştüklerinde haberlerde yer alacaktır. Sorununuzu Google’a deneyin ve bunun hakkında bilinen bir açıklama olup olmadığını görün.

 


Bizimle meşgul

Cihazınızla ilgili bir sorunla karşılaşan kullanıcılardan biriyseniz, bize bildirin. Android ile ilgili sorunlara ücretsiz çözümler sunuyoruz, bu yüzden Android cihazınızla ilgili bir sorununuz varsa, bu bağlantıdaki kısa anketi doldurmanız yeterlidir ve cevaplarımızı sonraki yayınlarda yayınlamaya çalışacağız. Hızlı bir yanıt vermeyi garanti edemiyoruz, bu nedenle sorununuz zamana duyarlıysa, lütfen sorununuzu çözmek için başka bir yol bulun.

Bu gönderiyi yararlı bulursanız, lütfen kelimeyi arkadaşlarınıza yayarak bize yardımcı olun. DroidGuy sosyal ağ varlığına da sahip olduğundan Facebook ve Google+ sayfalarımızda topluluğumuzla etkileşimde bulunmak isteyebilirsiniz.