YouTube’dan Video Nasıl İndirilir ve Android Cihaza Aktarılır

YouTube’da daha sonra indirmek ve kaydetmek için dilediğiniz bir videoya rastladınız mı? Her zaman biziz! YouTube’da çok iyi içerik var, hepsini aynı anda izleyemiyoruz. YouTube Red gibi servislere abonelikler şimdi daha sonra çevrimdışı görüntüleme için içerik indirmemize izin veriyor, ancak bu zaten için ödeme yaptığımız bir çok abonelik ve hizmet aboneliği.

Editörün Seçimi

Android cihazınızda oynatmak için Youtube videoları indirmek mi istiyorsunuz? 4K Download yazılımını öneriyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ

Tabii ki, İnternette YouTube videolarını indirmenize izin veren birçok gölgeli indirme web sitesi vardır, ancak bunlardan kaçınılmalıdır. Bununla birlikte, aşağıda bizimle birlikte takip ederseniz, en sevdiğiniz YouTube videolarını indirmek için 4K Video Downloader adlı çok daha saygın bir hizmeti nasıl kullanabileceğinizi göstereceğiz. Başlayalım.

Video çözünürlükleri

4K Video Downloader, YouTube videolarını indirmek için mükemmel bir seçimdir. Orada video indirmek için pek çok farklı seçenek varken, 4K Video İndirme özelliğine sahip çok az kişi var.

Adından da anlaşılacağı gibi, 4K Video Downloader, 720p, 1080p ve 4K videoların indirilmesini destekler. Ve nadir olsa da, 8K videoları da indirebilir. Bu daha ayrıntılı formatlarla akılda tutulması gereken tek şey, dosya boyutu açısından çok daha yoğun olmaları, yani indirmeleri daha uzun sürebilir.

Bununla birlikte, 4K Video Downloader hemen hemen her video çözünürlüğünü indirebilir – bu daha büyük formatların bazılarında sabırlı olmanız gerekir. Bunların hepsini söyleyin, izleyin ve 4K Video Downloader ile nasıl video indireceğinizi adım adım göstereceğiz.

YouTube Oynatma Listelerini İndir

4K Video Downloader’ın benzersiz özelliklerinden biri, tüm oynatma listelerini kolayca indirmenize izin vermesidir. Bir tür eğitim konusunu özetleyen bir öğretici çalma listesi gibi indirmek istediğiniz tüm çalma listeniz varsa, artık videoları tek tek indirmeniz gerekmez. Şimdi bir çalma listesine girdikleri sürece hepsini bir kerede indirebilirsiniz.

Başlamak için, 4K Video Downloader’ı kapmak ve bilgisayarınıza yüklemek isteyeceksiniz. Çoğu platformda bulunur – Windows 10, MacOS ve hatta Ubuntu.

Bir kere indirildikten sonra, YouTube’a gidip bağlantıyı çalma listesine kopyalamak istersiniz. Bunu, tarayıcıdaki URL’nin tamamını vurgulayarak, sağ tıklayarak ve Kopyala düğmesine basarak yapabilirsiniz.

Ardından, bilgisayarınızda 4K Video Downloader’ı açın. Sol üst köşede, Bağlantı Yapıştır yazan simgeye basmak istersiniz.

Şimdi, bilgi istemi veya açılır pencere göründüğünde, İndirme Listesini İndir diyen seçeneği seçmek istersiniz.

4K Video Downloader artık çalma listesi hakkında meta veri ve diğer bilgileri elde edecek. Bu biraz zaman alabilir, ancak bir kez tamamlandıktan sonra, indirmek istediğiniz kaliteyi seçebilirsiniz. 4K çözünürlüğe kadar çıkabilen orijinal kaliteyi seçebilirsiniz – veya indirebilirsiniz. en düşük kalite, genellikle 240p veya 144p.

Videonuzun kaydedilmesini istediğiniz dosya yolunu da seçebilirsiniz. Dosya Gezgini’ni açmak için “…” düğmesine basın ve sonra bir yol seçin. Bunu yapmazsanız, varsayılan olarak, C: \ Media \ 4K Video Downloader uygulamasını indirirler.

Sonunda, İndir düğmesine basın, ardından çalma listesi indirmeye başlayacaktır. İndirdiğiniz video sayısına ve seçilen çözünürlüğe bağlı olarak bu işlem oldukça uzun sürebilir. Süreci kesmek istemediğiniz için başlamadan önce sabit bir bağlantınız olduğundan emin olun.

Ve hepsi bu kadar var! İndirilen videolarınızı seçtiğiniz dosya yolunda bulabilmeniz gerekir.

YouTube kanallarının tümü nasıl indirilir

Hiç sevdiğin bir kanala hiç rastladın mı? Belki de tüm videoları yalnızca elinizde bulundurmak için indirmek ya da zaman içinde çevrimdışı olarak yavaşça izlemek istediniz. 4K Video Downloader’ın en benzersiz yönlerinden biri, YouTube kanallarının tamamını indirmenize izin vermeleridir. Kanaldaki her videodan bahsediyoruz.

Oldukça kolay. Önceki adımlar gibi, 4K Video Downloader’ı alın ve bilgisayarınıza yükleyin. Üç ana platformda çalışır – Windows 10, macOS ve Ubuntu.

Ardından, YouTube’a gidin ve YouTube kanalını bulun. Bağlantıyı adres çubuğuna kopyalayabilirsiniz. Www.youtube.com/channelname veya www.youtube.com/user/channelname gibi bir şeye benzeyecek.

Ardından, 4K Video Downloader’ı açın, programın sol üst köşesindeki Bağlantı Yapıştır düğmesine basın. Ardından, 4K Video Downloader kanalı indiriciye yükler.

Ardından, indirilmesini istediğiniz kaliteyi seçin – orijinal kaliteden seçimler, YouTube’un indirmenize izin verdiği en düşük kaliteye kadar.

Aşağı açılır menüden indirmek istediğiniz formatı da seçebilirsiniz – MP4, MKV, FLV ve hatta 3GP. MP3, M4A ve hatta OGG gibi formatlarda olduğu gibi ses çıkarmak için de seçenekler var.

Hazır olduğunuzda, kanalı indirmeye başlamak için İndir düğmesine basın. Kanalın boyutuna bağlı olarak bu işlem çok uzun sürebilir ve tamamlanıncaya kadar yalnız bırakılmalıdır. Bunu halledecek kadar sabit ve hızlı bir İnternet bağlantınızın olduğundan emin olun.

Tek tek YouTube videolarını indirin

Şimdiye kadar çalma listelerini ve kanalları nasıl indirebileceğinizi gösterdik. Ancak, 4K Video Downloader, tek tek videoları da indirmenize izin veriyor.

Aslında oldukça kolay. İndirmek istediğiniz kanalların ve oynatma listelerinin tüm bağlantılarını kopyalamanızı söylemiştik ve tek tek YouTube videolarını indirmek çok kolaydır. Bir kanala veya çalma listesine bağlantı kopyalamak yerine, tek bir videoyu başlatır ve ardından URL’yi oraya kopyalarsınız.

Oradan, 4K Video Downloader programını açacak, Link Yapıştır düğmesine basacak ve videoyu size son iki yöntemle gösterdiğimiz şekilde indireceksiniz. Olabildiğince kolay!

Altyazılardan ne haber?

4K Video Downloader, videolar için altyazı indirmeyi de kolaylaştırır. Yukarıdaki tüm adımları uyguladığınızda, farklı şekilde yapacağınız tek şey Altyazıları İndir yazan kutuyu işaretlemektir. Daha sonra altyazıların indirilmesini istediğiniz dili seçebilir ve sonra videoyu normal şekilde indirebilirsiniz.

YouTube videolarından ses çıkarın

Şimdi, ya YouTube videolarından ses çıkarmak istiyorsanız? Bunu daha önce nasıl yapabileceğinizi ima ettik, ancak adımlar bir YouTube videosu indirmeye oldukça benzer. Sonunda, indirdiğiniz formatı değiştirmeniz yeterlidir.

Sadece ses dosyası indirmek garip gelebilir, ancak onun yeri var. Bazı insanlar şarkıları bir müzik videosundan – yani bir tür ahlaki ikilem, fakat her birinin kendilerine – indirmek istiyor – ya da bir podcast indirmek isteyecekler. Bazı YouTube kullanıcıları “podcast’lerini” yalnızca YouTube’a video biçiminde gönderir. Ses dosyasını indirmek, videoya dikkat edemediğiniz zamanlarda araç sürerken telefonunuza yerleştirmenize olanak sağlar.

Ses dosyasını indirmek son derece kolaydır. YouTube video bağlantısını normal şekilde kopyalayın ve 4K Video Downloader’ın sol üst köşesindeki Bağlantı Yapıştır düğmesine basın. 4K Video Downloader’ın bilgileri almasını bekleyin ve ardından Format açılır menüsünde MP3, M4A veya OGG’ye dönüştürmeyi seçebilirsiniz.

Seçeneğinizi seçip, ardından da İndir düğmesine basın. Seçtiğiniz hedef klasörde sona erer, varsayılan olarak C: \ Media \ 4K Video Downloader olur.

Android’e nasıl aktarılır

Videolarınızı indirdikten sonra, Android cihazınıza da kolayca aktarabilirsiniz. Başlamak için Android cihazınızı bilgisayarınıza bir USB kablosuyla bağlamak isteyeceksiniz.

Ardından, indirdiğiniz videonun yerini bulun. Videolara sağ tıklayın ve kopyala düğmesine basın. Ardından, Dosya Gezgini içindeki Android cihazınıza gidin ve onu bulmak istediğiniz klasöre yerleştirin. Android cihazlarında bir Dosya Gezgini olmayan bazı kişiler, videoyu cihazlarının kamera rulosunda açmalarına izin veren DCIM bölümüne yapıştırabilir.

Başka bir klasöre koyarsanız, bazı telefonlar bir Dosya Gezgini ile birlikte gelmez, bu yüzden bulmak için Android telefonunuzda ES Dosya Gezgini gibi bir şey indirmeniz gerekir. Bunu yaptıktan sonra oynatmak için dosyaya dokunabilirsiniz.

Karar

Görebildiğiniz gibi, 4K Video Downloader herkesin tek tek YouTube videolarını, oynatma listelerini ve hatta tüm kanalları indirmesini kolaylaştırır. Onlarla altyazıları indirebilir, videoları ses dosyalarına dönüştürebilir ve hatta bazı güzel görünümlü 4K veya 8K içeriği indirebilirsiniz.

Daha önce 4K Video Downloader kullandınız mı? Yapmadıysanız, web sitelerinde bir denediğinizden emin olun!