Zedge Samsung Galaxy S10 Plus’ta durmaya devam ediyor. İşte düzeltme.

Samsung Galaxy S10 Plus zaten harika bir telefon olsa da, canlı ekranın ne kadar iyi olduğunu gösteren bir video duvar kağıdı kullanıyorsanız daha canlı hale gelecektir. Hareketli duvar kâğıtları söz konusu olduğunda, şahsen Zedge’i ücretsiz kullanıyorum. Son zamanlarda, ancak, uygulama uygulama oyunculuk gibi görünüyor. Bir duvar kağıdını seçmeden veya indirmeden hemen önce kendi kendine kapanır ve yeniden açtığınızda, ‘Zedge durmaya devam ediyor’ hatasını gösterir.

Temel olarak, bunun anlamı, uygulamanın bazı nedenlerden dolayı çökmesini sağlamasıdır. Ancak bu gibi sorunlar, çoğu zaman, telefonunuzla değil, uygulamanın kendisiyle ilgili bir sorundur. Bu nedenle, bu yazıda, ‘Zedge devam ediyor’ hatasıyla Samsung Galaxy S10 Plus’ınızla ilgili sorunları gidermek için size yol göstereceğim. Bu telefonun sahiplerinden biriyseniz ve şu anda benzer bir sorundan şikayetçiyseniz, bu gönderi size bir şekilde yardımcı olabilir.

Her şeyden önce, cihazınızla ilgili başka sorunlarınız varsa, bu cihazla ilgili birkaç sorunu daha önce ele aldığımız için sorun giderme sayfamıza göz atmaya çalışın. Muhtemelen benzer sorunları çözen bir gönderi yayınladık. Şu anda sahip olduklarınızla benzer semptomları olan ve bulmaya çalıştığımız çözümleri kullanmaktan çekinmeyin. Sizin için çalışmazlarsa veya hala yardımımıza ihtiyacınız varsa, anket formumuzu doldurun ve bize ulaşmak için gönder düğmesine basın.

Galaxy S10 Plus’ta ‘Zedge’ durmaya devam ediyor ‘hatasını düzeltme

Çoğu zaman, bu sorun oldukça küçüktür ve bir veya birkaç işlem yaparak sorunu çözebilirsiniz. Bu rehberde sizinle paylaşacağım şey bu. Bununla birlikte, işte yapmanız gerekenler…

İlk çözüm: Zedge önbelleğini ve verilerini temizle

Uygulama meseleleri söz konusu olduğunda, bu prosedürün çok etkili olduğu kanıtlanmıştır. Yaptığı şey, uygulamanın önbelleğini ve veri dosyalarını silmek ve yenileriyle değiştirmektir. Başka bir deyişle, bu uygulamayı sıfırlayacaktır. Bir uygulama çöktüğünde, çoğu zaman bozuk önbellek ve verilerden kaynaklanıyor olabilir. Bu prosedürün Zedge’i tekrar mükemmel bir şekilde çalışmasını sağlayabilmesinin nedeni budur. İşte bunu nasıl yapıyorsunuz:

    Bildirim panelini aşağı çekmek için ekranın üstünden aşağı kaydırın. Sağ üst köşedeki Ayarlar simgesine dokunun. Öğesine gidin ve ardından Uygulamalar öğesine dokunun. Zedge’i bulup dokunun. Depolama öğesine dokunun. Önbelleği temizle’ye dokunun. Verileri temizle ‘ye dokunun ve daha sonra onaylamak için Tamam’ a dokunun.

Telefonunuz başarıyla yeniden başlatıldıktan sonra, uygulamayı açmayı deneyin ve ‘Zedge’in durmaya devam edeceği’ hatasının hala ortaya çıkıp çıkmadığını kontrol edin. Hala devam ederse, bir sonraki çözüme geçmeniz gerekir.

DA OKUYUN: Samsung Galaxy S10 Plus ‘Facebook durdu’ hatasını göstermeye devam ediyor

İkinci çözüm: Zedge’i kaldırın ve yeniden yükleyin

‘Zedge durmaya devam ediyor’ hatası, ilk prosedürü uyguladıktan sonra bile sizi rahatsız etmeye devam ederse, yapmanız gereken sonraki şey uygulamadan kurtulmaktır. Diğer uygulamalarla olan tüm ilişkilendirmeleri ve telefonunuzun bellenimini kaldıracak şekilde kaldırın. Bundan sonra tekrar yükleyin. Bu uygulama ile sadece bir sorun varsa, o zaman bu kesinlikle onu düzeltecektir. İşte böyle yapılır…

    Bildirim panelini aşağı çekmek için ekranın üstünden aşağı kaydırın. Sağ üst köşedeki Ayarlar simgesine dokunun. Öğesine gidin ve ardından Uygulamalar öğesine dokunun. Zedge’i bulup dokunun. Depolama öğesine dokunun. Verileri temizle’ye dokunun ve onaylamak için Tamam’a dokunun. Geri tuşuna bir kez dokunun ve ardından Kaldır’a dokunun. Uygulamayı telefonunuzdan kaldırmak istediğinizi onaylayın. Biraz RAM bırakmak için telefonunuzu yeniden başlatın.

Telefonunuz başarıyla yeniden başlatıldıktan sonra, Zedge’i yeniden yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

    Ana ekrandan, uygulama çekmecesini yukarı çekin. Bul ve ardından Google Play Store’a dokunun. Arama alanına ‘zedge’ yazıp ardından ara tuşuna basın. Zedge ve ardından Kur öğesine dokunun. Kurulum tamamlandığında, Aç’a dokunun.

Bu, kesinlikle sorunu çözecek veya Samsung Galaxy S10 Plus’ınızdaki ‘Zedge devam ediyor’ hatasını ortadan kaldıracak. Ancak, aynı sorun gelecekte tekrarlanmaya devam ederse, telefonunuzu fabrika ayarlarına döndürmeyi düşünebilirsiniz.

DA OKUYUN: Samsung Galaxy S10 Plus “Dosyalarım durdu” göstermeye devam ediyor

Umarım Galaxy S10 Plus’ınızı ‘Zedge devam ediyor’ hatasıyla düzeltmenize yardımcı olabiliriz. Sözcüğü yaymamıza yardımcı olursanız memnun oluruz, bu nedenle lütfen yararlı bulursanız bu yazıyı paylaşın. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim!

Bizimle iletişime geçin

Sorunlarınıza, soru ve önerilerinize her zaman açığız, bu formu doldurarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bu sunduğumuz ücretsiz bir hizmettir ve sizden bunun için bir kuruş talep etmeyiz. Ancak, her gün yüzlerce e-posta aldığımızı ve her birine yanıt vermemizin mümkün olmadığını lütfen unutmayın. Ancak aldığımız her mesajı okuduğumuzdan emin olun. Yardım ettiğimiz kişiler için, yayınlarımızı arkadaşlarınızla paylaşarak, ya da sadece Facebook sayfamızı beğenerek ya da Twitter’da takip ederek, lütfen kelimeyi yayın. Ayrıca her hafta yararlı videolar yayınladığımız için Youtube kanalımızı da ziyaret edebilirsiniz.